חלבון מי גבינה זה אבקת חלבונים
במקום לאכול כמות טונה ולקבל את השומן אם זה בשמן או את הדברים הפחות בריאים
עושים שייק חלבונים זו אבקה שמחירה כ300 שקל ויש בה 80 מנות
כל מנה מכילה 22 חלבונים..
מערבבים את זה או עם מים או עם חלב...
כמו כן האבקה נקלטת בגוף הרבה יותר טוב מאשר טונה קוטג' פסטרמה וכו'
|