ציטוט:
פורסם במקור על ידי nothin_but_a_peanut
חחחחחחחח משפחה של 5 בילדרים צריכים בחודש 8-10 אלף רק לאוכל. מה אתה מזיין ת'מוח.
או שפשוט אתה קונה ת'חזה עוף עם חתיכות זהב בפנים.
|
שמע אתה כנראה ממש לא יודע לחשב
אני אתן לך דוגמא קטנה מאד
250 שקל ליום , זה כדי להגיע ל8000 שקל בחודש.
אני שותה בערך 3 בקבוקי קולה ביום.
18 שקל.
לחם דגנים , 19 שקל
נגיד בבוקר 15 ביצים (רק צהוב אחד) עוד 15 שקל
אני אוהב מעדנים אוכל 3-4 ביום , 20 שקל
אני כבר על 75 שקל.
עוד 2 קרטונים של חלב ,
חטיפים
אני בערך על 100
סתם תוסיף לזה 2-3 סקופים של חלבון
110
נניח ואכלתי עוד קילו של בשר סינטה זה 70-80 שקל
הגעתי ל 180
עם עוד כמה דברים מסביב
הגעתי ל200
וואלה לא 250 אבל 200
תחשוב שיש אצלי בבית עוד 4 נפשות.
אתה יודע איך ההורים שלי שמחו כשאני ואחי התגייסנו
הם אמרו שרואים את זה ממש בחשבונות של הבית
אני אוסיף ואומר ,
קורנפלקסים זה דברים מאד יקרים
אני מאד אוהב וופל קריספ אם אתה מכיר , זה 25 שקל ל320 גרם שאתה מסיים בפעם אחת
וואלה זה הרבה כסף על בסיס יומי
נגיד אתה קונה 100 גרם סלמון מעושן , עולה לך כמעט 20 שקל ל100 גרם רק
או גבינה צהובה 5 אחוז 18 וחצי שקל ל200 גרם שאתה אוכל בארוחה אחת
אוכל זה דבר יקר , המזל שלי שההורים שלי לא מתקמצנים על כלום ואמא שלי קונה מה שאני כותב לה ברשימה.
מה שמצחיק אפילו אני שואל אותה כמה עולים מוצרים , היא בכלל לא מסתכלת על מחירים זה לא מעניין אותה.