ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   לא מרגיש את הרגליים בסקוואט.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=25635)

EyalHa 14-12-07 13:05

לא מרגיש את הרגליים בסקוואט..

טוב זה כותרת קצת פרובוקטיבית P:

עשיתי תקופה סקוואט עם משקולות יד, עכשיו עברתי לעשות סקוואט חופשי, אבל אני לא מרגיש את הרגליים עובדות.. כמובן שזה בטח בגלל המשקל ציפור שאני שם, אבל אם אני שם יותר הזוקפי גב שלי מתפחלצים אז זה די תוקע אותי \:
ד"א הטכניקה טובה אמרתי ל3 מדריכים שונים לבוא לראות ;)
חשבתי בנתיים להמשיך עם הסקוואט ולהוסיף לג פרס עד שהזוקפי גב (/גו?) יתחזקו או משהו..
זה קצת מאכזב כי כמה חודשים שאני עושה סקוואטים ופשיטת גו (/גב?) על כיסא רומי עם משקל..

קיצר מה לעשות? זה אצל כולם ככה או בכל זאת פאק בטכניקה?

CriminaL 14-12-07 13:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי EyalHa
טוב זה כותרת קצת פרובוקטיבית P:

עשיתי תקופה סקוואט עם משקולות יד, עכשיו עברתי לעשות סקוואט חופשי, אבל אני לא מרגיש את הרגליים עובדות.. כמובן שזה בטח בגלל המשקל ציפור שאני שם, אבל אם אני שם יותר הזוקפי גב שלי מתפחלצים אז זה די תוקע אותי \:
ד"א הטכניקה טובה אמרתי ל3 מדריכים שונים לבוא לראות ;)
חשבתי בנתיים להמשיך עם הסקוואט ועם לג פרס עד שהזוקפי גב (/גו?) יתחזקו או משהו..
זה קצת מאכזב כי כמה חודשים שאני עושה סקוואטים ופשיטת גו (/גב?) על כיסא רומי עם משקל..

קיצר מה לעשות? זה אצל כולם ככה או בכל זאת פאק בטכניקה?

הייתי ממליץ לך לעבור לעשות את הסקוואט בסמית משין עד שתחזק את הזוקפי גב שלך ואז תעבור לעשות סקוואט חופשי.

trx--->sus 14-12-07 13:07

פאק בטכניקה

EyalHa 14-12-07 13:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yarden22
הייתי ממליץ לך לעבור לעשות את הסקוואט בסמית משין עד שתחזק את הזוקפי גב שלך ואז תעבור לעשות סקוואט חופשי.

אין אצלנו סמית משין..
חוץ מזה לעשות בסמית משין שיש עמדה לסקוואט? חבל..

goldBEN 14-12-07 13:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי EyalHa
אין אצלנו סמית משין..
חוץ מזה לעשות בסמית משין שיש עמדה לסקוואט? חבל..

ברור שחבל!
לא רק זה, לעשות את זה בסמית' מאשין כאשר שמה הזוקפים לא עובדים לא ממש חכם מבחינת התחזקות הזוקפים...S:
בכל מקרה, אתה כנראה מרים את העקב מהרצפה בעת הדחיפה של התרגיל או איזשהו פאק אחר...

YOG558 14-12-07 13:24

תראה למדריך בידיוק איך אתה עעושה

EyalHa 14-12-07 13:51

אממ כתבתי כבר.. כמה מדריכים ראו איך אני עושה וכולם אמרו שטוב..
^ הקרסול לא מתרומם

trx--->sus 14-12-07 14:54

אני אחרי שאני מסיים את הסקוואט אני באמת לא מרגיש את הרגליים אני בקושי יכול לעמוד עליהם (סמיילי צוחק)

Danzig 14-12-07 15:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yarden22

איך הוא אמור לחזק את זוקפי הגב בסמית?

Sugarzaza 14-12-07 15:37

חחח זה כמו להגיד שאתה לא מרגיש את הזין באמצע סקס

Sugarzaza 14-12-07 15:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danzig
איך הוא אמור לחזק את זוקפי הגב בסמית?

מה אתה חושב שאין עומס על הגב כי זה במכונה? זה לא נכון

tomerA 14-12-07 16:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza
מה אתה חושב שאין עומס על הגב כי זה במכונה? זה לא נכון

מה הקשר עומס על הגב? בסמיט משין אתה לא יכול ליפול קדימה או אחורה ואז אין לזוקפי הגב מה לעשות.

goldBEN 14-12-07 16:49

אז תשים חגורה אם הכול טוב ויפה...

Sugarzaza 14-12-07 20:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomerA
מה הקשר עומס על הגב? בסמיט משין אתה לא יכול ליפול קדימה או אחורה ואז אין לזוקפי הגב מה לעשות.

הם עדיין צריכים לייצב אותך בגלל שהתנועה היא בעמידה, אמנם בסקוואט חופשי הם משחקים יותר תפקיד (לטוב ולרע) אבל זה לא אומר שהם לא עובדים גם בסמית.

shikoLM 14-12-07 20:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza
הם עדיין צריכים לייצב אותך בגלל שהתנועה היא בעמידה, אמנם בסקוואט חופשי הם משחקים יותר תפקיד (לטוב ולרע) אבל זה לא אומר שהם לא עובדים גם בסמית.

העבודה של זוקפי הגו בעבודה בסמית' (כאשר הרגליים ממוקמות לפני המוט) לא מתבטאת בייצוב עמ"ש שכן בביצוע נכון לא קיים שום מומנט חיצוני שפועל עליהם (התנועה היא בציר קבוע). העבודה שלהם כן מתבטאת בשמירה על סיבוב אגן לפנים במהלך התנועה.

Sugarzaza 15-12-07 10:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shikoLM
העבודה של זוקפי הגו בעבודה בסמית' (כאשר הרגליים ממוקמות לפני המוט) לא מתבטאת בייצוב עמ"ש שכן בביצוע נכון לא קיים שום מומנט חיצוני שפועל עליהם (התנועה היא בציר קבוע). העבודה שלהם כן מתבטאת בשמירה על סיבוב אגן לפנים במהלך התנועה.

גם טוב :)

adirc 15-12-07 15:43

Try front squat

Front squat will give you more stress on your quads

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:40.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ