ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-03-08, 22:50   #21
שומר החומות
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ido
אתה עושה גיבוש צנחנים ובמידה שהם רואים שאתה מתאים יכולים לקחת אותך לסיירת דובדבן שזו היחידה המובחרת של הצנחנים ביחד עם הסיירת צנחנים.. אם תהיה פחות טוב תלך לפלחה"ן צנחנים שזו יחידה גם ממש טובה ובמקרה הגרוע תלך לגדודים של הצנחנים.
מה אתה מבלבל בשכל...אם אתה לא יודע אל תגיד סתם.

דובדבן היא לא יחידה מובחרת של צנחנים...למעשה מעבר לכומתה ונעליים אין לה שום קשר לצנחנים.
גיבוש צנחנים-דובדבן הוא גיבוש שקובע האם אתה מתקבל לצנחנים או לא. אם תהיה שפיץ בגיבוש, אז מעבר לעובדה שתתקבל לצנחנים, תקבל דבר שנקרא מאותר דובדבן.
זה אומר שאת הגיבוש יח"טיות בצנחנים שמתבצע לאחר הטרום טירונות, תעשה בקבוצה מיוחדת של מאותרי דובדבן, ושם תהיה לך האפשרות להתקבל לדובדבן.
שומר החומות מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-08, 23:00   #22
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

אז אני לא מתקבל ישר לדובדבן?
אני מתקבל יעני לצנחנים מתאמן איתם והכל, ורק אחרי כמה זמן עושה תמעבר?

שתי שאלות לי אלייך, שומר החומות...
אחרי הגיבוש כשמגיעות התוצאות ישר אומרים לי אם אני כמו שאמרת "מאותר דובדבן" או שרק בתחילת השירות
ואם וכן עברתי תגיבוש, אני יכול לא ללכת לשם? או שאם עברתי , זהו אני שם....

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-08, 23:05   #23
yogev l.
חבר פעיל

איך שאני הבנתי אתה מתקבל לצנחנים ורק שאתה מתגייס כבר ממינים אותך שם אני חושב לא בטוח
yogev l. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-08, 23:11   #24
ZoonD
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלZoonD

עוסק ב:: סטודנט

יש עוד גיבוש לעבור לפני שתתחיל את השרות בדובדבן
ישן 31-03-08, 23:13   #25
פינגווין

הסמל האישי שלפינגווין

איזה סיבוכים יבאבא

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

ישן 31-03-08, 23:30   #26
פינגווין

הסמל האישי שלפינגווין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין

אחרי הגיבוש כשמגיעות התוצאות ישר אומרים לי אם אני כמו שאמרת "מאותר דובדבן" או שרק בתחילת השירות
השמח אם מישו בוודאות יענה לי על 2 השאלות האלה, ואני יחליט מה אני עושה

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

ישן 01-04-08, 01:32   #27
trhetrhe
חבר פעיל

הסמל האישי שלtrhetrhe

עוסק ב:: מדריך חדר כושר ממכללת "גבעת וושינגטון"
שלח הודעה דרך ICQ אל trhetrhe שלח הודעה דרך MSN אל trhetrhe

אח שלי היה 4 שנים בדובדבן גם (מפכ"צ)......לפי מה שאני זוכר, הוא עשה גיבוש לצנחנים, ואז הוא היה מצטיין אז לקחו אותו לגיבוש של דובדבן והוא עבר!
אתה לא יודע איזה יחידה קטלנית זאת דובדבן, אחת היחידות...אני רואה סרטים שלהם, ומה שאח שלי מספר לי....אתה ת'אכלס שנה ו-8 שבועות רק בחדר כושר, קרבות מגע הרבה, מטווחים וקצת עיוני! אחרי השנה ו-8 אתה מתחיל לעשות פעולות, שזה כמעט כל יום....
trhetrhe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 01:58   #28
Eskimo :-)
חבר פעיל

לזונד וכול המורעלים..
כך יראה היום גיבוש

השעה שש וחצי בוקר טוב, לאלה מכם שגרים בת"א ולאלה מכם שגרים רחוק יותר כמובן השקמה מוקדמת יותר.
השעה 8:00 - ניגשים משער הצפוני של תל השומר, (לא לוקחים קווים ללשכת גיוס) ומשם מגיעים לאזור גדול שבו יש שטח של כדורגל וכדורסל והוא בצורת ביתן.
350 - 250 איש נמצאים באזור, מסתדרים ב2 טורים ומתחיל החיול שבו אתם נותנים את הזימונים שלכם ומראים ת.ז. וטופס רפואי.
כל העסק לקח בערך שעה וקצת...
9:15 - כולם יושבים על הספסלים וניגש אליכם רופא הגיבוש, מדבר איתכם על עניינים בירוקרטיים, בנוגע לעניינים רפואיים בעיקר.
לאחר מכן מגיע חייל ג'ובניק שמסביר לכם את הדרך שאתם עוברים היום, כמו כן הוא אומר שמאחר ואלה שמגיעים לגיבוש צנחנים הצבא מחשיב אותם כאנשים בעלי מוטיבציה יותר גבוהה מה שמקנה להם אפשרות לקבל העדפה להתקבל ליחידות מכובדות בצה"ל כמו יעל, יהלום, פלס"ר שריון וכדומה.
לפי דעתי זה שאלון מכשיל לכל דבר לא מילאתי אותו מהסיבה שלא רציתי שישפיע על הבחירה שלי.
לאחר שסיימתם את המילוי והחזרתם את הטפסים, מחלקים אתכם לשישיות, וכל שש שישיות זה קבוצה שמקבלת מפקד.
לי היה את המפקד שי, מהרגע אתם לא פונים אליו בתור אחי, גבר וכדומה אלא רק המפקד, בהתחלה כולם מתביישים בסוף הגיבוש אתם תראו שהדבר הראשון שאתם אומרים לפני שתדברו זה המפקד!... (רעל רעל רעל רעל :P)
ובכל זאת.. מכאן המפקד נותן לכם למלא טפסים על החיים שלכם, עניינים רפואים וכדומה.
לוקח אתכם מודדים מדים אל תתבישו לבקש עזרה האנשים שמגיעים אחרי הכל אחלה באמת, יעזרו לכם בכייף.
עליתם על מדים?! יפה! יאללה לעבודות רס"ר... את הקבוצה שלי שלחו למטבח, מישהו מפחיד וענק היה מפקד המטבח שחילק אותנו שם לקבוצות, המפקד שלנו במטבח היה המפקד א-חי, כן ככה קוראים לו והמפקד תומר.. הם אומרים שהם נותנים המלצה עליכם בסוף הגיבוש אם עבדתם ואם כן אז טוב או לא?... בולשיט .. תעבדו אל תקרעו את התחת תעשו את שלכם אבל אל תעשו ראש קטן והכל יהיה טוב.
בכל מקרה במטבח יש הכי הרבה צחוקים מפה עד הודעה חדשה.. כל השאר נתקעו עם מטאטא ומטלית לניגוב השולחנות בחדר אוכל
צהריים הגיע - אוכל קדימה אוכל, כן זה מה שתשמעו וממש ברגע יגידו לכם לזרוק הכל ויאללה למלא ת'בטן בכל מה שבא ליד מהמטבח הטוב של תל השומר. אחלה של אוכל חברה לא להתבייש למרות שזה מוקצב על זמן תאכלו להנאתכם אתם צריכים את זה.. כי יש לכם 4 שעות לשטוף כלים ולעשות כל עבודת רס"ר אחרת.
אחרי העבודת רס"ר לוקחים אתכם בודקים שכולם במקום ויאללה לאוהלים שם תנחו עם הריצה..
תביאו בקבוקי מיים מהבית!~!!!! אם אין לכם מיים המפקד יכריח אתכם פשוט לקום ולחפש בקבוק מהריצפה, לא מתבכיינים או משהו אבל עדיף מהבית במקום מהריצפה..

לאחר שנחתם פה ושם לקחתם איזה חטיף אנרגי, התמקתם באוהלים עם חברים שלכם. בשעה 6 יוצאים לריצת 2000 מטר.
מסדרים אתכם לקבוצות של 40 איש, נותנים לכם מספר ותזכרו אותו תצטרכו אותו אחר כך כשתגיעו לקוו הסיום.
ובקיצור יוצאים לריצת 2000. כל אלה מכם שבכושר, תהיו מוכנים לעשות תוצאה כ45 שניות עד דקה יותר ממה שאתם עושים, יש עליות בחול שאתה לא זז בהם ויש שטח מאד מעיק וקשה.. ולא מובן אני אישית דפקתי ספרינט לפני ביתן כי הייתי בטוח שמאחוריו השער אבל הסתבר שעוד 500 מטר השער מה שהאיט אותי בטירוף... אז לא נורא ממשיכים ואל תלכו ברגע שאתם הולכים גם רואים את זה וגם זה ממכר ללכת בריצה תרוצו תרוצו תרוצו!
אחרי הריצה כולם מתים, (הרבה מחברי הקבוצה וגם אחד המפקדים אמרו שזה מעל ל2 קילומטר ותאמינו שבאמת יש שם קצת מעל ל-2 קילומטר.)
וזהו חברה, סיימתם את הריצה בהצלחה אני מקווה, הלכתם , להתקלח, לנוח ועד שעה 8 וחצי 9 יש לכם זמן , ב9 ארוחת ערב נחמדה מלאה בפחממות וחלבונים תנצלו אותה תאכלו טוב.

חוזרים לאוהל נחים עוד קצת, ומתחילים לנפות. מחלקים אתכם ל10 קבוצות בכל קבוצה 19 איש.
החלק הכי קורע אולי בגיבוש היה הריצת 2000 ואם עברת או לא כי זה מאד שובר נפשית.
אתה מפחד מתחיל לחשוב, היו כאלה שבצוות 10 והיו בטוחים שזהו הם הולכים הבית אבל לא.. אז תדעו אם רצתם מספיק טוב ב-2000 אין שום סיבה שינפו אתכם, רק בודקים ממה אתם עושים ואם יש עם מה לעבוד.
חולקנו לקבוצות קיבלנו תגים, ומספרים אני הייתי בקבוצה 8 מספר 7.
לאחר מכאן המקפד מעמיד אתכם בח' ליד הציוד נותן 2 דקות על השעון לדאוג שהמימיות מלאות והכל אחלה בחלה כולם חוזרים לח' 2,3 הקשב!
הולכים לאוהלים לישון, מי שחשב ש-6 שעות שינה זה מטכל"י יכול ללכת לשרת בשק"ם
אתם תשנו 4-3 וחצי שעות לא יותר קשה להרדם, המיזרון לא נוח במיוחד וקר בלילה רצח!!!!
תשתמשו בשמיכות שיביאו לכם הם מצילים, אוטמים את הקור.
החלטנו באוהל לקום ב3 וחצי כדי שנוכל להתארגן לפני. כולם מו כנים והכל עומדים בח' ליד הפאקלים והאלונקה עם השקים. המפקד מכריח אתכם לשתות את כל המיימיה, עצה תשתו חצי או שלוש רבעים ואת השאר תשפכו אם אתם לא רוצים להקיא, אתם תשתו מספיק בגיבוש אל תדאגו.

והנה התחלת הגיבוש הגיע, מילואימניק מגיע אליכם ומסביר לכם מה ומו שהוא המפקד.
מרימים ת'אלונקה עם הציוד ומתחילים לזוז, קיבלתי שוק כשהרמתי את האלונקה אחד הקשים אתם לא מבינים, אבל בגיבוש אחר כך, אתם לא רואים ממטר כלום ונותנים ת'נשמה וכאב כבר לא מהווה שום סיבה מוצדקת לא לגעת באלונקה.
והנה אתם רצים לכם 700 מטר עם מימה במכנס מציקה.
מגיעים לשקים, אח אח השקים.
תראו מהצוות שלי אני בעיקרון הייתי הכי קטן שם מבחינת משקל. אני שוקל 55 ולקחתי שק ששוקל לפי דעתי 25 קילו. תנסו להבין ת'מצב ברגע הראשון שהרמתי אותו ב-5 דקות הראשונות עוברים לכם בראש אולי 1001 מחשבות בנוגע למה אני עושה פה כוס עמק קשה לי לזרוק את השק לזרוק! לא צריך את זה.. בולשיט! כמה שקשה קשה וממשיכים גם אם אתם אחרונים, הוא נותן לכם זמנים של 25 קטנות להקיף איזה משהו ולחזור - תבינו לא משנה מה בחיים לא תספיקו את זה, תנו את שלכם אבל אל תתפרעו הגיבוש הוא קשה ויש לכם עוד מסע אלונקה בסוף מה שאומר שאתם צריכים כוחות כי מה שבאמת חשוב זה אלונקה בסוף! אז נתתם את המאה אחוז בשקים? תתכוננו לא להכנס הרבה מתחת לאלונקה שזה חבל אז אתם רצים ומסתדרים בשלשות, גם אם המפקד צועק לכם מספר אתם אומרים לו את המספר (שלי היה 7) והוא צועק 7 הולך הם לא באמת מסמנים אם הלכת או לא, לא בודקים כושר בודקים את היכולת שלכם, אין אחד שיכול לרוץ במשך שעה וחצי עם שקים על הגב... תאמינו לי, תבקשו להחליף את השקים זה עוזר המפקדים לא מניאקים גם אם סיבוב אחד הוא לא נותו ורואה שהשק ענק עליכם הוא יתן לכם משהו אחר, באמצע הריצה המפקד אמר לי 7 בוא לפה תחליף איתו שק, החלפתי עם בנאדם אחד שק, ואתם צריכים להבין שהשק שלו היה בערך רבע מהמשקל ששכבתי, אולי 10 קילו לא יותר..
רצתי איתו כמו מטורף אבל שוב אחרי דקה הסתדרנו בח' והשק שלו חזר אלי כי העברנו שקים לצד ימין והוא היה משמאלי :|, כמו כן יש מקצים שהם כמה ברצף רצתם 3 פעמים סיבוב עם שק זוז, רצתם 4 פעמים ברצף זוז דברים כאלה ולא תמיד יש זמן לנוח אבל לא לוותר ולא לחפף תעשו את זה כמו גדולים ותצליחו.
רצתם במשך שעה וחצי... עם השק עליכם, לא נשברתם והשמש זרחה לה באופק :] המפקד אומר להוריד שקים 3 דקות שתייה אחחחח תענוג. משם הדרך קלה.
אחרי השקים אתם מגיעים למשטח עם 3 חבלים קשורים במרחק של 5-9 מטר כל אחד.
המפקד מסביר לכם איך זוחלים ואתם מתחילים לזחול על משטח של אבנים חול ומה שבא לפה
אני הייתי האחרון בשקים כן מודה ולא הפסקתי, אבל בזחילה לא ראיתי אף אחד ממטר ופשוט תמיד הייתי ראשון בזחילה.
בשלב מסויים הוא אומר לכולם להתחיל לזחול ולספור כמה פעמים כל אחד הגיע מקצה לקצה. אני הגעתי 6 פעמים והשני הגיע 5 וחצי, זחילה היא קשה ביותר קחו את זה בחשבון הגוף מפסיק להגיב בשלב מסויים אבל ממשיכים.
אחרי הזחילה ממשיכים עם ה3 חבלים ועושים 10 שכיבות שמיכה רצים עד האמצע 10 בטן רצים לסוף ואז 10 קפיצות עם הברכיים לבטן (נשמע קל? תגלו אחרת) וחוזרים מסתדרים לפי סדר הגעה, גם פה הגעתי ראשון שני רביעי וחמישי. זה נהיה קשה מרגע לרגע אבל אין כאב אין תוצאות.
מכאן אנחנו ממשיכים למקום שבו יש 3 עמודים ו3 צמיגים בגדלים של גדול, בינוני וקטן צמיגים, צריך להעביר את הצמיגים בסדר כזה שצמיג גדול לא עולה על צמיג קטן ויש רק צמיג אחד באוויר, הפרתם את אחד החוקים, אתם עושים סיבוב עם אלונקה מסביב לעמודים בזמן , לא עשיתם מהר מספיק? שוב סיבוב...
בסוף פתרנו את התרגיל מהר יחסית.
אחרי זה בונים את ארץ ישראל היפה שלנו בעזרת דברים שתמצאו בשטח, יש עצים וכל מני דברים, מסמנים את המקומות שהוא אומר לכם כמו חיפה תל אביב עפולה צפת וכל מה שעולה לו לראש, גם את התרגיל הזה עשינו בהצלחה מרובה, אומנם לא היינו הכי סוסים מבחינה פיזית אבל אנשים עם ראש יש לנו הרבה בקבוצה.
אחרי זה מתחילים לעשות ריצה שהולכת ככה, מולכם לא רחוק עומד עמוד אתם רצים מקיפים אותו והארבע שחוזרים ראשונים לוקחים אלונה, מי שלא יכול לקחת אלקונה שלא יקח, אתם תשמעו את זה הרבה, זה בולשיט זה רק מראה אם קשה לכם אתם באמת עושים חיים קלים או לא, ומצד שני תבינו שבאמת מי שלא יכול להרים את האלונקה יכול ליפול באמצע ולדפוק מישהו מהצוות במכה אז אם אתם מרגישים שלא לא צריך בכוח אני לקחתי אותה פעמיים בסה"כ כי ידעתי שאני לא אצליח וחבל לדפוק את הצוות שלי.
כל פעם שאתם עם אלונקה אתם צועקים ת'מספר ורושמים אתכם. הלאה יוצאים למסע, אחד הדברים הקשים באמת אחרי השקים בכל הגיבוש הזה. פה כבר אנשים נשברים על הסף רצים רצים רצים המפקד כל הזמן מזכיר לכם כמה אתם אפסים, ויש חוק בכל רגע שהוא מרים את המקל צריך להצמיד אותו כי אי אפשר לעשות חילוף עד שהוא מוריד ת'יד.
ברגע הזה תנו פשוט מאחורה לחברים אתם לא מבינים כמה זה עוזר באמת, זה נותן לך יכולות לא מהעולם. לאט לאט מצמידים הוא מוריד את היד ובום כל הארבע רוצים חילוף, מחליפים אותם וממשיכים, תתכוננו בודקים אתכם במצבי השבירה הכי הכי קשים שלכם!במצב שבו אתם לא מגיבים במצב שבו אנשים צועקים בנואשות לחילוף ואתם גם גמורים, אני הייתי במצב שבו הייתי עם ג'ריקן קצת ראיתי ארבעה מתים מתחת לאלונקה צורחים לחילוף פשוט נתתי למישהו בלי כלום ג'ריקן ורצתי להחליף אחד מהם, זה חשוב להבין שרק במצבים הכי קשה בודקים באמת מה אתם עושים.
במסע יש עליות וירידות, המפקד גם אומר מביא אתכם מטר מהשער וממשיך הלאה כאילו לא היה שם. הכל בשביל לשבור אותכם, עצה אישית אל תקללו יותר מדי זה לא נראה טוב אל תקללו חברים לקבוצה זאת אומרת, אצלנו היה אחד שלא עשה כלום באלונקה ורק סחב ג'ריקן, כל הדרך באמת ורצינו להרוג אותו על זה, היה צעקות וקללות.. לא לקלל ואם את שומעים שמישהו מקלל תצעקו צוות (מספר) לא לריב! לא להסחף לזה כי אתם לא מבינים מאד קל להסחף שם לריב, שמעתי שהיית קטטה באחד הצוותים כי לא היה חילוף או משהו. לא להגיע למצב הזה הרושמים רואים הכל ותאמינו לי יעריכו אתכם ממש על זה שעשיתם עבודה כפולה
זה בעיקרון העניין. וזהו, הגעתם לבסיס הנחתם ציוד עברתם גיבוש צנחנים\דובדבן כל הכבוד, למקלחות לקחת איזה סנדוויץ' ושוקו, ולראיון אישי, אה כן ועבודות רס"ר חופשי מסנג'רים אל תעשו פוזות תעשו את שלכם כי גם רושמים את זה לטובתכם אחר כך.
וזהו לראיון אישי, הגעתם ל2 מילואימניקים ששואלים אתכם שאלות בנוגע לעצמכם ובנוגע לכל מני דברים, הכל שם יחסית לבנאדם (השאלות), תקשיבו עכשיו אם חשבתם ששקים שובר אתם תגלו שראיון שובר פי כמה וכמה, המראיינים בכוונה נותנים לכם תחושה שאתם לא מתאימים לצנחנים, הם כל הזמן תופסים אתכם על המילה הכי פחות חשובה שאמרת אבל הכי מכשילה אתכם ונדבקים אליה בטירוף, מנסים לשבור אותך עד שאתה באמת תגיד להם אני לא מתאים , אבל אל תשברו תעמדו על הטענה שלכם תהיו חכמים אל תגידו אני באתי להרוג ערבים,תנו טענות אנושיות כאלה.. באתי לשרת את הארץ ולתת את הנשמה, אני רוצה צנחנים ורק צנחנים, אם יסתבר שאני לא מתאים אני מוכן גם להיות שריונר מצוין! או גולני או גבעתי! לא משנה מה לכל יחידה שאני אפול אני אתן את הנשמה זה מה שהמראיין אמר לי שזה הדבר הכי חשוב באתיקה של צה"ל והמדינה, לא משנה כמה שאתה רוצה להגן שתהיה הכי טוב לכל מקום שתגיע אליו והוא צודק!
זהו תקעו אותכם נפשית פיזית ופסיכולוגית.. תלכו בבית!

חברה, לסיכום, השוק הראשוני הוא השקים הוא הסינון הכי שימושי בגיבוש הזה, כל מי שפרש פרש בשקים ומי שלא המשיך עד הסוף!
לא משנה כמה כבד השק שלכם אל תנסו לרוץ כמו מטורפים קדימה אל תתרגשו מכל מילה של המפקד וגם אם הוא שואל כל הזמן מה המספר שלכם כי אתם אחרונים ולא ראשונים, רק שתדעו שאני זה שהגיע כל הזמן אחרון בשקים רץ הכי הרבה שם מכולם כי לי לא היה זמן להפסקה לנוח להסידר נשימה מבינים!? זה מאזן הכל... תבקשו הערכות זמן והחלפות שקים, מקסימום המפקד יהיה קשוח ויגיד לך לסתום אחרי סיבוב הוא יחליף לך הם בסדר גמור אחרי הכל.
עברתם שקים אתם יכולים להגיד שסיימתם את הגיבוש , מה כן באלונקה במסע אל תפקירו, באמת אם אתם לא מתכוונים לסחוב אותה אל תתאמצו ללכת לטיול עם ג'ריקן כי אתם דופקים את כל הצוות...! והיו אצלנו הרבה בעיות עם 2 אנשים מתסכלים ביותר!

זהו גם בראיון אל תתרגשו יותר מדי,הם ינסו לדפוק אתכם לייבש אתכם לגרום לך באמת להבין שאתם לא באמת מתאימים אבל ההפך תוכיחו להם אחרת תנו להם קאונטרים כל הזמן!.
חברים , אם רוצים משיגים הכל בחיים.. בהצלחה לכולם! אני מצטער אם שכחתי משהו![/quote]
ישן 01-04-08, 18:53   #29
שומר החומות
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין

יחד עם התוצאות תקבל תשובה האם אתה מאותר דובדבן.
על המאותר דובדבן ניתן לוותר. מצנחנים די קשה לצאת, כי זו יחידה ממיינת.
זאת אומרת אם התקבלת אז תוכל לצאת משם רק עם קשרים/לחץ כבד.
ישן 01-04-08, 19:32   #30
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

לא הבנתי, איך זה שדובדבן לא חלק מצנחנים? יחידת חי"ר חייבת להיות חלק מחטיבה כלשהי לא?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 19:38   #31
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

לא תמיד.

סה"כ מגיבוש של צנחנים יוצאים האנשים המצטיינים עם אפשרות לדובדבן, יכלו לדפוק את זה עם כל גיבוש אחר.

דובדבן היא יחידת חי"ר בפני עצמה, מיוחדת התנדבותית.
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 20:06   #32
שומר החומות
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
לא הבנתי, איך זה שדובדבן לא חלק מצנחנים? יחידת חי"ר חייבת להיות חלק מחטיבה כלשהי לא?
דובדבן תחת פיקוד מרכז, וכפופה לחטמ"ר בהתאם לאזור בו הפעילות מתבצעת.
ישן 01-04-08, 20:21   #33
haristo
חבר פעיל

גם אני קיבלתי זימון ב10.4
haristo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 20:54   #34
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

רגע ...אם עברתי יום סיירות אני יכול ללכת לדובדבן או שזה נעול לי על סיירת מטכ"ל ושייטת 13?
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 21:27   #35
פינגווין

הסמל האישי שלפינגווין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dino Psaras
רגע ...אם עברתי יום סיירות אני יכול ללכת לדובדבן או שזה נעול לי על סיירת מטכ"ל ושייטת 13?
אחרי היום סיירות יש גיבוש לא?

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

תגובה