ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-10-10, 15:40   #61
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי harder צפה בהודעה
הכישרון הזה נקרה גנטיקה ...גנטיקה זה לא רק מבנה שררים בגוף וכל מה שקשור לזה ..

כשרוןן ועוד איך צריךך לא משנה באזה נושא ספורט או משחק או מוזיקה
כשרון לרוץ מהר? כשרון לקפוץ? כשרון לזרוק?
זה גנטיקה, זה לא כשרון.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 16:44   #62
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
מפתח גוף ובן אדם בכללי צריך להיות עם אופי ולהיות רגיל לקבל תגובה שלילית על כל כמה תגובות טובות,עם איזה דורניה סוקה דחתה אותו זה לא אמור להפריע לו,להשיג בחורה יותר קל מלהשיג קילו שריר.
אני בחיים לא אאמין לזה שבחורה לא אוהבת בחור גדול עם שרירים,מה יותר טוב מלהסתובב עם בחור גדול חטוב עם נוכחות?להסתובב עם אחד כזה+אופי חזק. בקיצור הנקודה זה לא להפגע משטויות.
דבר אחד אני לא מבין, תמיד יצא שם לפיתוח גוף כספורט "של הומואים,נרקיסיסטים,וטיפשים" למה לעזזל?
כי לרדוף כל היום אחרי כדורגל זה ממש סקסי.
אני מצטער להגיד לך כן? אבל הספורט הזה מוצג כספורט מאוד "הומוסקסואלי", אני לא אומר שמי שעוסק בספורט הוא אשכרה אחד, אבל הדרך בה הוא מוצג בתחרויות הוא פשוט מאוד גיי, אני מאוד אוהב את הספורט הזה, לפחות באימונים ובתוצאות והכל, אבל כזה מגיע לתחרויות, אני לא מאשים ויוצא על אף אחד שקורה לזה גיי, כי זה באמת מוצג ככה.
שם לב שעם הזמן, הספורט נהיה יותר גיי , ויותר freak show מאשר למשל "תחרות יופי" שבו אנשים באים כדי ליראות משהו איכותי, ולא להצביע ולהגיד "DUDE WTF !!!"
בתקופה של ארנולד למשל, הם היו עולים לבמה עם תחתונים נורמאלים לכל דבר, לא היו צריכים חוטיני שעוד שנייה יוצא ביצה מהצד ושרואים את כל התחת, גם בתקופה של ארנולד כולם היו אסטטים , הגוף היה מוצג בשלמותו עם physic של "אל"...עכשיו? עולה על הבמה גמד(מצטער על המילה הבוטה) ששוקל 130 קילו...זה כבר נהיה תחרות של מי יכול להגיע יותר כבד לתחרות ולא על אסטטיקה.
חלק לא יסכימו איתי על כל החלק האחרון של ההודעה, אבל...i don't give a fuck
(שוב רק כדי להגיד, אני מאוד אוהב ליראות סירטונים של קאטלר וכולם מתאמנים וזה באמת נותן מוטיבציה, אבל כזה מגיע לתחרויות , It's kind of a no go)

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 21:02   #63
daniel maron
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
סבבה, אז גם פוקר זה ספורט.
גם מייפל זה ספורט (של חננות)
וגם קאונטרסטרייק זה ספורט (של שלדים)
וגם גוגואים זה ספורט
וגם מלכת היופי זה ספורט.

דניאל אתה מזיין את המוח בכמויות.
ואתה אדיוט
מה זה הציניות המפגרת הזאת?
לא רק מה שבאולמפידה זה ענף ספורט חכמולוג
תן הגדרה לספורט עם אתה כזה גאון
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 21:04   #64
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
אני מצטער להגיד לך כן? אבל הספורט הזה מוצג כספורט מאוד "הומוסקסואלי", אני לא אומר שמי שעוסק בספורט הוא אשכרה אחד, אבל הדרך בה הוא מוצג בתחרויות הוא פשוט מאוד גיי, אני מאוד אוהב את הספורט הזה, לפחות באימונים ובתוצאות והכל, אבל כזה מגיע לתחרויות, אני לא מאשים ויוצא על אף אחד שקורה לזה גיי, כי זה באמת מוצג ככה.
שם לב שעם הזמן, הספורט נהיה יותר גיי , ויותר freak show מאשר למשל "תחרות יופי" שבו אנשים באים כדי ליראות משהו איכותי, ולא להצביע ולהגיד "dude wtf !!!"
בתקופה של ארנולד למשל, הם היו עולים לבמה עם תחתונים נורמאלים לכל דבר, לא היו צריכים חוטיני שעוד שנייה יוצא ביצה מהצד ושרואים את כל התחת, גם בתקופה של ארנולד כולם היו אסטטים , הגוף היה מוצג בשלמותו עם physic של "אל"...עכשיו? עולה על הבמה גמד(מצטער על המילה הבוטה) ששוקל 130 קילו...זה כבר נהיה תחרות של מי יכול להגיע יותר כבד לתחרות ולא על אסטטיקה.
חלק לא יסכימו איתי על כל החלק האחרון של ההודעה, אבל...i don't give a fuck
(שוב רק כדי להגיד, אני מאוד אוהב ליראות סירטונים של קאטלר וכולם מתאמנים וזה באמת נותן מוטיבציה, אבל כזה מגיע לתחרויות , it's kind of a no go)
אני מסכים עם כל מילה שכתבת
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 21:06   #65
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
כשרון לרוץ מהר? כשרון לקפוץ? כשרון לזרוק?
זה גנטיקה, זה לא כשרון.
אתה טועה - בשביל להצליח בענפי ספורט הקבוצתיים, צריך אינטליגנציה, ראיית משחק, ווינריות. את כל זה לא צריך בפיתוח גוף. כל אחד יכול להצליח (אם יש לו את הגנטיקה והוא משקיע).
ישן 17-10-10, 23:32   #66
amitbatito
חבר פעיל

גנטיקה=כישרון
מה שמבדיל מקצוענים לאלופים זה הכישרון(גנטיקה)
ניקח לדוגמא ריצת 100 מטר מה שמפריד בעשיריה הראשונה בין המקום הראשון לאחרון זוהי הגנטיקה כי ברמה כזאת כולם עובדים קשה ומשקעים ולוקחים חומרים אז מה שנשאר זה הגנטיקה וזה נכון לגבי כל סוג ספורט שתקחו...
amitbatito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 23:38   #67
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

אז אתה טועה. כי בענפי ספורט קבוצתיים צריך גם דבר כמו אינטליגנציה, ווינריות, ראיית משחק.
ואת זה לא צריך בריצה, קפיצה לוחק ועוד פחות צריך בפיתוח גוף. פשוט לאכול, להתאמן הרבה וזהו
ישן 17-10-10, 23:39   #68
הליצן המרקד
חבר פעיל

ציטוט:
סבבה, אז גם פוקר זה ספורט.
גם מייפל זה ספורט (של חננות)
וגם קאונטרסטרייק זה ספורט (של שלדים)
וגם גוגואים זה ספורט
וגם מלכת היופי זה ספורט.

דניאל אתה מזיין את המוח בכמויות.
הליצן המרקד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 23:46   #69
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
ואתה אדיוט
מה זה הציניות המפגרת הזאת?
לא רק מה שבאולמפידה זה ענף ספורט חכמולוג
תן הגדרה לספורט עם אתה כזה גאון

לקוח מויקיפדיה - ספורט הוא פעילות שמטרתה השתתפות בתחרות, בבידור עצמי או בהנאה ודרכים אחרות. בדרך כלל הספורט יכלול פעילות גופנית מאומצת.

כלומר, להתאמן בחדר כושר זה ספורט.

לעלות לבמה עם תחתונים ולעשות פוזות - זה לא ספורט.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 23:52   #70
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
לקוח מויקיפדיה - ספורט הוא פעילות שמטרתה השתתפות בתחרות, בבידור עצמי או בהנאה ודרכים אחרות. בדרך כלל הספורט יכלול פעילות גופנית מאומצת.

כלומר, להתאמן בחדר כושר זה ספורט.

לעלות לבמה עם תחתונים ולעשות פוזות - זה לא ספורט.
אבל ברגע שאני עולה לבמה אני משתתף בתחרות , עם אני חושב על איזה שהיא בדיחה זה בידור עצמי , ורואה את נערות הפיטנס מהצד אני נהנה
ולפני העליה לבמה יש לי חדר פימפ1ם ככה שאני עושה פעילות גופנית מא1מצת

זה אומר שאני עושה ספ1רט?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 23:53   #71
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Cuba צפה בהודעה
אבל ברגע שאני עולה לבמה אני משתתף בתחרות , עם אני חושב על איזה שהיא בדיחה זה בידור עצמי , ורואה את נערות הפיטנס מהצד אני נהנה
ולפני העליה לבמה יש לי חדר פימפ1ם ככה שאני עושה פעילות גופנית מא1מצת

זה אומר שאני עושה ספ1רט?

ק1בה

לך הביתה
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-10, 00:31   #72
ירין מוסקוביץ
חבר פעיל

כללי:: אני בחור טוב
עוסק ב:: לימודים

מה לעשות בודיבילדינג זה לא ספורט , זה כמו תחרות מלכות יופי שגם שם המתמודדות מתחרות אחת בשנייה וגם שם צריך גנטיקה של גובה משקל צבע עניים שיער וכו' כדי לזכות וגם הן עושות דיאטה מיוחדת בשביל התחרות.
לצורך העניין פיתוח גוף זה ענף ששימוש בחומרים מותר בו כי זה לא ספורט זאת הופעת ראווה סוג של קרקס שאנשים באים לראות הופעה ולהנות אז נכון מתחרים אחד בשני אבל הזוכה הוא מי שיש לו את השילוב של אסתטיקה ומסה שדרוש כמובן גנטיקה ולא כישרון אחר כמו לרוץ או לגבור על מתחרה בפעולה מאומצת כמו אגרוף או שחייה ומפה יש עוד הרבה פילוסופיות כי יש הרבה ענפי ספורט שהם ענפי ספורט לכל דבר ולא נמצאים באולימפיאדה כמו אגרוף תאילנדי וקארטה
ישן 18-10-10, 19:15   #73
Antonator1
הושעה

בשביל חלק מהפורום בודיבילדינג גובל בספורט, בשביל כלל האוכלוסייה בודיבילדינג מודרני הוא לא יותר מבדיחה... כמובן אני לא מדבר על האימונים והדיאטה, אלא על התחרות נטו.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-10, 04:30   #74
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

טוב לאחר הדיון המעמיק כאן, שהייתי בעבודה במקרה היה בערוץ הספורט את הסיקור של מר ישראל נאבא האחרון, מבלי שאמרתי מילה כל הבנות קפצו וגיחכו כמה שזה מגעיל ומוגזם ומצחיק, אני ניסיתי קצת לגונן על התחום (ובצדק) כי מי שעושה את זה בשביל בחורות הוא אכן בדיחה וסה"כ המטרה בפיתוח גוף זה לא יופי אבסולוטי אלא "יופי" מאוד מאוד מכוון לכיוון מסויים, ואז הן הזכירו את מה שמישל אמר ב1 נגד 100 ובכלל צחקו עד כמה שזה בדיחה ושרירים זה יפה אבל ברמות האלה זה בדיחה.

אני מנגד מאוד מעריך מתחרים ותמיד יהיו את הבחורות שזה כן עושה להן את זה, אבל לרוב המוחלט... צר לי לבשר אבל זה מזוויע.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-10, 06:10   #75
טלסביון
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
טוב לאחר הדיון המעמיק כאן, שהייתי בעבודה במקרה היה בערוץ הספורט את הסיקור של מר ישראל נאבא האחרון, מבלי שאמרתי מילה כל הבנות קפצו וגיחכו כמה שזה מגעיל ומוגזם ומצחיק, אני ניסיתי קצת לגונן על התחום (ובצדק) כי מי שעושה את זה בשביל בחורות הוא אכן בדיחה וסה"כ המטרה בפיתוח גוף זה לא יופי אבסולוטי אלא "יופי" מאוד מאוד מכוון לכיוון מסויים, ואז הן הזכירו את מה שמישל אמר ב1 נגד 100 ובכלל צחקו עד כמה שזה בדיחה ושרירים זה יפה אבל ברמות האלה זה בדיחה.

אני מנגד מאוד מעריך מתחרים ותמיד יהיו את הבחורות שזה כן עושה להן את זה, אבל לרוב המוחלט... צר לי לבשר אבל זה מזוויע.
עצוב לשמוע
טלסביון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-10, 07:26   #76
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה

אז אמרו.
אל תצפה מבחורה להגיד לך את האמת, בטח לא בחברה, ובטח לא לגבי הפנטזיות שלה.
כן ברור שהן ממש לא ישימו על יודה בן נעים, והרבה יותר יעדיפו ללטף את הכרס הנחמדה של החבר שלהם. ברור ברור, הרבה שרירים זה מוגזם. וכן הלאה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-10, 10:48   #77
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

עוסק ב:: ברזלים
חדר כושר: Gold Gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אז אמרו.
אל תצפה מבחורה להגיד לך את האמת, בטח לא בחברה, ובטח לא לגבי הפנטזיות שלה.
כן ברור שהן ממש לא ישימו על יודה בן נעים, והרבה יותר יעדיפו ללטף את הכרס הנחמדה של החבר שלהם. ברור ברור, הרבה שרירים זה מוגזם. וכן הלאה.
זה לא העניין לפי דעתי ,
סדר העדיפויות של רוב הנשים , מבחינת מה שמושך אותן בגבר הוא: (לא לפי דירוג)
אינטילגנציה,ג'נטלמניות,אופי,כסף,פנים יפות,לבוש וכו' וכו' ורק אחר כך נכנס השרירים , השרירים בשבילהן זה כמו בונוס .
for the record - אני מכיר בחורות שממש לא מזיז להן עניין השרירים ולא בקטע של משקרות זה פשוט לא מושך אותן בכלל).
ברור שהרוב המוחלט של הבחורות יעדיפו אם תעמיד להן שני בחורים אם פחות או יותר אותן התכונות ואחד עם שרירים ואחד שמן או סתם רופס , אז הן יבחרו את השרירי . אין פה ספק .
אבל אם למשל תיקח בחור שרירי ממוצע (שזה אומר קיסם ליד בודיבילדר) ובודיבילדר מקצועי אם אותן תכונות , הסיכויים נוטים לטובת הבחור השרירי הממוצע.

לא קשור לנושא, אני מכנה בודיבילדינג (ולא רק מקצועי , אלא בכללי גם החובבנים) כ"סם ממכר" שקשה מאוד להיגמל ממנו (זאת אומרת לשים זין על איך שאתה אוכל/איך שאתה נראה/להפסיק להתאמן), ובעצם כמו בסם כמו הרואין וכו' שככל שהגוף שלך יותר מורגל אליו ככה יהיה לך יותר קשה להיגמל מבחינה נפשית ופיזית כאחד , ככה זה גם בודיבילדינג מבחינה נפשית בעיקר (ככל שאתה גדול יותר ורואה יותר תוצאות , ככה קשה לך להיפרד מהן אם תפסיק להתאמן, מה שגם השרירים נהיה סימן ההיכר שלך). אני בעצמי דבוק בסם הזה שגוזל ממני המון הנאות בחיים אך מצד שני מפיק הנאות אחרות (מה גובר על מה אני לא יודע להחליט.)

בקיצור חפרתי רצח אבל הייתי חייב להשתתף בדיון הזה כי אני מרגיש שיש לי פה הרבה מה לאמר . ואני אישית חושב על זה יום יום בתקופה האחרונה.
יום מעולה לכולם

* R.I.P Zyzz - Father of aesthetics, The god of lols *
L1ghtWeighT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-10, 11:38   #78
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי l1ghtweight צפה בהודעה
זה לא העניין לפי דעתי ,
סדר העדיפויות של רוב הנשים , מבחינת מה שמושך אותן בגבר הוא: (לא לפי דירוג)
אינטילגנציה,ג'נטלמניות,אופי,כסף,פנים יפות,לבוש וכו' וכו' ורק אחר כך נכנס השרירים , השרירים בשבילהן זה כמו בונוס .
For the record - אני מכיר בחורות שממש לא מזיז להן עניין השרירים ולא בקטע של משקרות זה פשוט לא מושך אותן בכלל).
ברור שהרוב המוחלט של הבחורות יעדיפו אם תעמיד להן שני בחורים אם פחות או יותר אותן התכונות ואחד עם שרירים ואחד שמן או סתם רופס , אז הן יבחרו את השרירי . אין פה ספק .
אבל אם למשל תיקח בחור שרירי ממוצע (שזה אומר קיסם ליד בודיבילדר) ובודיבילדר מקצועי אם אותן תכונות , הסיכויים נוטים לטובת הבחור השרירי הממוצע.

לא קשור לנושא, אני מכנה בודיבילדינג (ולא רק מקצועי , אלא בכללי גם החובבנים) כ"סם ממכר" שקשה מאוד להיגמל ממנו (זאת אומרת לשים זין על איך שאתה אוכל/איך שאתה נראה/להפסיק להתאמן), ובעצם כמו בסם כמו הרואין וכו' שככל שהגוף שלך יותר מורגל אליו ככה יהיה לך יותר קשה להיגמל מבחינה נפשית ופיזית כאחד , ככה זה גם בודיבילדינג מבחינה נפשית בעיקר (ככל שאתה גדול יותר ורואה יותר תוצאות , ככה קשה לך להיפרד מהן אם תפסיק להתאמן, מה שגם השרירים נהיה סימן ההיכר שלך). אני בעצמי דבוק בסם הזה שגוזל ממני המון הנאות בחיים אך מצד שני מפיק הנאות אחרות (מה גובר על מה אני לא יודע להחליט.)

בקיצור חפרתי רצח אבל הייתי חייב להשתתף בדיון הזה כי אני מרגיש שיש לי פה הרבה מה לאמר . ואני אישית חושב על זה יום יום בתקופה האחרונה.
יום מעולה לכולם

מעניין אותי לדעת איזה דברים אתה חושב שאתה מפסיד כי אני למשל לא מרגיש שאני מפסיד משהו.
לאכול כמו חזיר בלי חשבון כל השבוע זה לא משהו שהייתי משווע אליו.
אני רוצה לאכול משהו טעים? יש לי צ'יטינג ואני נהנה ממנו הרבה יותר מאשר אנשים שאוכלים כל יום עוגות ופיצות.
אז מה אני מפסיד?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 24-10-10, 12:03   #79
jay
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
מעניין אותי לדעת איזה דברים אתה חושב שאתה מפסיד כי אני למשל לא מרגיש שאני מפסיד משהו.
לאכול כמו חזיר בלי חשבון כל השבוע זה לא משהו שהייתי משווע אליו.
אני רוצה לאכול משהו טעים? יש לי צ'יטינג ואני נהנה ממנו הרבה יותר מאשר אנשים שאוכלים כל יום עוגות ופיצות.
אז מה אני מפסיד?

כ''כ נכון.
jay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-10, 12:15   #80
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

עוד דבר, כשאני רואה אנשים במכון כושר שלי שמתאמנים 6 פעמים בשבוע, שנים על גבי שנים, ונראים - סליחה על הביטוי - כמו גוש חרא, אני חושב שהם אלה שמפסידים.
הם אלה שמרמים את עצמם ש"אם הייתי רוצה הייתי מקפיד גם כן תזונה" ו"אני עושה את זה בשביל לשמור (על מה יש לך לשמור אם אתה נראה כמו חרא?)", או "יחסית לאחרים ברחוב אני נראה לא רע" (יחסית למי? לדביר בנדק?).
מי שמתנהג כמו ספורטאי ביום יום שלו רק מרוויח.

תגובה