ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-12-10, 17:21   #1
The-Best
חבר פעיל

ברירת מחדל יעוץ|תוכנית מתאימה לשחקן כדורסל.

טוב אני כבר 4 שבועות בחדר כושר והתחלתי עם תוכנית ss ב4 שבועות האלה
המשקלים שהגעתי אליהם:
דדליפט:70
סקוואט:50
בנץ:40

נתונים שלי:
גובה: 1.94
משקל: 86/87

עכשיו אני מרגיש שזה לא התוכנית שאני בנוי אליה גם בגלל שאני רוצה להשתפר בכדורסל להיות אטלת
איזה תוכנית הייתם מציאים לי?אפילו אם זה ab...
The-Best מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-10, 18:13   #2
nadavmoore
חבר פעיל

אחי אני הייתי שחקן (שיחקתי בוגרים ארצית לפני הצבא ובזמן הצבא קרעתי את הרצועה ונאלצתי לפרוש)
בכל מקרה אם אתה רוצה להיות אתלט תוכנית ה ss ממש ממש ממש לא בשבילך.

אני הייתי מציע לך לעבוד כוח מתפרץ ברגליים ושיווי משקל -וחיזוק פלג גוף עליון

דוגמא לתרגיל כוח מתפרץ מצויין לניתור- לך לסקוואט בסמית' שים משקל rm2 (הכי הרבה שאתה יכול לעשות 2 חזרות) תן 2 חזרות סקוואט, אחרי זה ישר תוריד 50 אחוז מהמשקל ותן 6 חזרות לאחר מכן צא מהסקוואט ותן 5 ניתורים הכי גבוהים שאתה יכול. (זה תרגיל של מאמן כושר של הנבחרת הצעירה) תעשה אותו פעם גג פעמים בשבוע חוץ מזה אתה יכול לעשות סקוואטים על בוסו(זה משטח כזה לא יציב תשאל את המדריך שלך) בכל מקרה שאתה עושה תרגילי רגליים למיניהם כשאתה נותן כיווץ קוצנטרי (נגיד בסקוואט אז שאתה עושה למעלה או בכפיפת ברך אז שאתה כופף את הברך) תן את כל הכיווצים האלו מהירים ככל שאתה יכול והחזרה שתהיה איטית כך תעבוד יותר על כוח מתפרץ
בקשר לפלג גוף עליון , תעבוד רגיל , אני הייתי ממליץ לך לעבוד במכון בימים שאין לך אימונים בקבוצה ולעשות יום אחד מנוחה לגמריי שאתה לא הולך לשחק ולא הולך למכון .

אם יש לך עוד שאלות בכיף , בהצלחה בקבוצה - תשמור על הגוף שלך זה מבאס להגיע לשיא ולהפצע אני מדבר מנסיון .
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-10, 22:20   #3
The-Best
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אחי אני הייתי שחקן (שיחקתי בוגרים ארצית לפני הצבא ובזמן הצבא קרעתי את הרצועה ונאלצתי לפרוש)
בכל מקרה אם אתה רוצה להיות אתלט תוכנית ה ss ממש ממש ממש לא בשבילך.

אני הייתי מציע לך לעבוד כוח מתפרץ ברגליים ושיווי משקל -וחיזוק פלג גוף עליון

דוגמא לתרגיל כוח מתפרץ מצויין לניתור- לך לסקוואט בסמית' שים משקל rm2 (הכי הרבה שאתה יכול לעשות 2 חזרות) תן 2 חזרות סקוואט, אחרי זה ישר תוריד 50 אחוז מהמשקל ותן 6 חזרות לאחר מכן צא מהסקוואט ותן 5 ניתורים הכי גבוהים שאתה יכול. (זה תרגיל של מאמן כושר של הנבחרת הצעירה) תעשה אותו פעם גג פעמים בשבוע חוץ מזה אתה יכול לעשות סקוואטים על בוסו(זה משטח כזה לא יציב תשאל את המדריך שלך) בכל מקרה שאתה עושה תרגילי רגליים למיניהם כשאתה נותן כיווץ קוצנטרי (נגיד בסקוואט אז שאתה עושה למעלה או בכפיפת ברך אז שאתה כופף את הברך) תן את כל הכיווצים האלו מהירים ככל שאתה יכול והחזרה שתהיה איטית כך תעבוד יותר על כוח מתפרץ
בקשר לפלג גוף עליון , תעבוד רגיל , אני הייתי ממליץ לך לעבוד במכון בימים שאין לך אימונים בקבוצה ולעשות יום אחד מנוחה לגמריי שאתה לא הולך לשחק ולא הולך למכון .

אם יש לך עוד שאלות בכיף , בהצלחה בקבוצה - תשמור על הגוף שלך זה מבאס להגיע לשיא ולהפצע אני מדבר מנסיון .
תודה אחי אני רואה שיש לך נסיון ואתה עניתה לי תשובה כמעט אחד לאחד מה שהמאמן שלי לכדורסל אמר לי לעשות לבדוק את ה rm שלי ולעשות מה שאמרתה לי ולעשות סקוואט שהברך לא יהקפו את הרגלים.

עכשיו הציעו לי לעשות תוכנית ab ויש כאלה שאמרו שגם טוב abc ועכשיו אני לא יודע במה לבחור ומה שיותר מלחיץ אותי שאני לא יודע איזה תרגילים לשים בכל אחד לשים מכונות או לא אין לי מושג...
ישן 29-12-10, 23:29   #4
nadavmoore
חבר פעיל

תשמע לא נראה לי יש לך זמן לעשות ab כי אני מעריך שאתה מתאמן 3 פעמים ומשחק ואז זה לא משאיר לך הרבה זמן להתאמן ולהתאמן ביום שיש אימון כדורסל זה קצת מבאס אלא אם כן יש לך מספיק זמן בין האימון כוח לאימון כדורסל. תרשום לי כמה זמן יש לך פנוי ואני אגיד לך מה עדיף לך ab או abc או רק a
זה תלוי כמה זמן יש לך.
בכל מקרה לגבי המכונות, אני במקומך הייתי עובד הרבה משקולות חופשי ככה גם תחזק את השרירים המייצבים בפלג גוף עליון.
בכל מקרה אשמח אם תכתוב לי איזה תפקיד אתה משחק...ככה אפשר יותר למקד את מה שאתה צריך לעבוד עליו חוץ מהדברים הבסיסים שכבר כתבתי
ישן 30-12-10, 11:06   #5
The-Best
חבר פעיל

יש לי 3 אימוני כדורסל בשבוע ועוד משחק (שזה כאילו 4)
בימים ראשון שני רביעי חמישי

אני הולך לאימון
ביום ראשון בשעה 4 עד 5 וחצי ואז הולך לבית אוכל ואחרי שעה יורד למכון

יום שלישי אין לי אימון כדורסל ככה שאני יורד מתי שאני רוצה

רביעי וחמישי חופש(יש לי בהם אימון כדורסל)

שישי יורד מתי שאני רוצה אין לי אימון כדורסל
ישן 30-12-10, 20:21   #6
nadavmoore
חבר פעיל

אז אם יוצא שאתה הולך 3 פעמים למכון אין לך טעם לעשות ab , תעבוד על כל הגוף על הרגליים תעבוד במכון רק ביום שישי (כי כל שאר השבוע את רץ ועושה אימוני אתלטיקה ולא צריך להעמיס יותר מידי)
תעבוד ככה 2 תרגילי חזה , 2 תרגילי גב , 2 כתפיים ואחד ליד קדמית ואחת ליד אחורית (ובטן אם בא לך , מומלץ אבל)
אבל בגלל שאתה עושה אימון כל הגוף תנסה להחליף אותו ולשנות אותו פעם בחודש ככה , כדי לתת גירוי שונה לשריר
בהצלחה(אני ממליץ ללכת לדיאטן טוב ולשאול אותו מה לאכול- זה חשוב)
ישן 30-12-10, 20:53   #7
The-Best
חבר פעיל

אחי לא נרשמתי למכון בשביל פעם בשבוע ...לא חבל על הכסף?
יום שלישי גם אין לי אימון ככה שזה כמו יום שישי
ישן 01-01-11, 00:05   #8
The-Best
חבר פעיל

יש לי עוד שאלה וחבל לי לפתוח עוד אשכול ...
*שאני עושה סקוואט כואב לי איזה שאני שם את המוט ולכן אני שם מן ספוג כזה במיוחד למוט זה בסדר?כאילו זה לא מזיק או ישבש את התרגיל..?
*מה אתם מציאים לי יותר לגיינר? Size up או I S S (שאני רושם את השם זה עושה לי סמילי חח)?(כמובן אבקת לעליה במסה)
ישן 01-01-11, 17:31   #9
nadavmoore
חבר פעיל

בסקוואט אני כבר לא יכול לעזור לך אבל יש פה המון חבר'ה שעושים תוכניות ss ויודעים בדיוק איך לעשות סקוואט תפנה אליהם ובקשר לגינר , אני לא בטוח כמה יעיל לך לקנות גייר במהלך העונה כי גם ככה אתה עושה המון המון פעילות ארובית קשה לעלות משקל בזמן העונה בדר"כ עושים זאת בפרי-סיסן
תגובה