ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פציעות ספורט

פציעות ספורט בניהול עופר צחר - פיזיותרפיסט ספורט

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-03-07, 08:31   #1
kobon
חבר פעיל

ברירת מחדל כאבים בחזה ממתיחת שריר

מישו נתקל פעם בכאבים בחזה אפילו למשך כמה חודשים בגלל מתיחת שריר או התכווצות או משו דומה..? כי עשיתי מקבילים והיו לי כאבים הרבה זמן בעצם החזה ועשיתי תרגיל עם כדור בטן כזה שמתמחים איתו כמעט עד לשכיבה על הבטן והרגשתי כאבים איומים בעצם החזה עוד יותר..עשיתי צילום ומיפוי ולא מצאו לי כלום בעצם . הדוקטור בבסיס אמר לי שזה השריר שבחזה נמתח לי או התכווץ לא זוכר מה אמר לי..אני מת לחזור להתאמן אבל לא יכול לעשות לא מתח לא מקבילים לא פרפר לא שום תרגיל לשריר הגדול כמעט של חזה או גב..מישו יש לו פתרון? הוא שלח אותי לפיזיו..של תרגילי חיזוק חזה אבל איזה כבר יש? ראיתי באינטרנט ואין כלום על זה.
מישו יודע משו?
kobon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-03-07, 15:53   #2
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

קרה לי משהו קצת דומה לשלך, שהתחלתי פעם אחת בנץ' כבד ללא חימום נאות בגלל חוסר זמן, זה היה טעות, שמעתי גם מתיחה או רעש כזה בזמן החזרה בסט, באזור החזה ככה בקו הפיטמה הימנית אבל יותר לכיוון המרכז, הכאבים גם הקרינו לגב,,,לא עבדתי על חזה בערך חודש...האורטופד סתם זרק משחות, כדורים,,,אמר עם לא יעזור תעשה פיזותרפיה...אם הצילום יצא תקין אז סתם הכל חארטה, על תכח כלום וגם על תעשה פיזותרפיה..זה סתם קנאקים עושים לך שם עוד יותר כואב...תצטרך להמתין בסבלנות עד שהכאב יחלוף,,זה יכול לקחת גם חודש, חודש וחצי בשקט.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-03-07, 17:06   #3
kobon
חבר פעיל

אני כבר חודשיים עם החרא הזה ואם למשל אני "מעיר" אותו עם תנועה כמו למשל קירוב הידיים למרכז אז פתאום הכאב מתעורר ואני מרגיש אותו חזק יותר..
kobon מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה