ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-09-13, 14:46   #1
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie
ברירת מחדל אין לי באמת מילים לתאר מה שהולך בסירטון.

http://www.youtube.com/watch?v=YrKokRDSZYg
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-09-13, 18:44   #2
אופטימוס_פריים
חבר פעיל

הסמל האישי שלאופטימוס_פריים

בא לי להתאמן במכון קרוספיט רק כי מותר להתאמן בלי חולצה..
אופטימוס_פריים מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-13, 00:01   #3
israbicep
חבר פעיל

לא ברור לי למה לא מאמצים שיטות קרוספיט למשל באימונים בצבא אם זה כל כך יעיל בשיפור הכושר הגופני
כנראה שהסכנה של פציעות מרובות בעייתית ולכן מעדיפים לא לקחת סיכונים
israbicep מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-13, 01:16   #4
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי israbicep צפה בהודעה
לא ברור לי למה לא מאמצים שיטות קרוספיט למשל באימונים בצבא אם זה כל כך יעיל בשיפור הכושר הגופני
כי בצבא עדיין לייצנים, במשרד הביטחון כבר מתאמנים בקרוספיט וזה יגיע לצבא מתישהו עוד 5 שנים אני מאמין.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-13, 04:44   #5
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

מה שאתה רואה זה קרוספיטר מוכשר מאוד מול 2 בחורות, בנאדם שהתחיל להתאמן לפני חודשיים וקרוספיטר רזה שנראה שיכול לצאת ממנו משהו...

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-13, 16:16   #6
Homie
השמן מהקרוספיט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי israbicep צפה בהודעה
מאיפה אתה מביא את כל ההצהרות האלו!?
איזה פציעות על מה אתה מדבר?
יש לך מתחרים שמתחרים כבר 5-7 שנים ברצף ב"אליפות העולם" של קרוספיט,
בן אדם שפעם בשנה מגיע לפיק של תחרות כנראה לא באמת נפצע.

ישן 15-09-13, 21:42   #7
DaSpider
חבר פעיל

קרוספיט זה בתאכלס שם מסחרי לcircuit training שעושים בצבאות שונים בעולם עשרות שנים, קרוספיט זה השם המסחרי שלו, בצבא בבריה"מ עשו אימונים מעגליים כאלה איזה 50 שנה לפני שמישהו שמע על המושג קרוספיט. תראו סרטוני אימונים ישנים בשחור-לבן של מתאגרפים וחיילים סובייטיים - נטו אימוני קרוספיט, כמו בסרטון בפוסט הזה.
ישן 15-09-13, 23:01   #8
Olonstake32
חבר פעיל

הבחורה שבהתחלה יותר סוסה ממני
Olonstake32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-09-13, 19:46   #9
Alon332
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
כי בצבא עדיין לייצנים, במשרד הביטחון כבר מתאמנים בקרוספיט וזה יגיע לצבא מתישהו עוד 5 שנים אני מאמין.
גם ככה קרוספיט זה לא יותר מטרנד אימונים בגופים הנ"ל, הרי בקרוספיט אין עבודה ממוקדת על הדרישות של הצבא, אין הליכות ארוכות עם תיק לואו בקרוספיט, אין ירי, אין קרב מגע. זה נטו אימון כושר, כמו מד"סים של ריצה ופק"לים פשוט עם גיוון. היתרון האמיתי היחיד הוא שבקרוספיט יש גם אימוני כוח, משהו שצה"ל מאוד לוקה בו וסיבה גדולה למה כל כך הרבה חיילים נפצעים בשירות.
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-09-13, 21:00   #10
DaSpider
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alon332 צפה בהודעה
גם ככה קרוספיט זה לא יותר מטרנד אימונים בגופים הנ"ל, הרי בקרוספיט אין עבודה ממוקדת על הדרישות של הצבא, אין הליכות ארוכות עם תיק לואו בקרוספיט, אין ירי, אין קרב מגע. זה נטו אימון כושר, כמו מד"סים של ריצה ופק"לים פשוט עם גיוון. היתרון האמיתי היחיד הוא שבקרוספיט יש גם אימוני כוח, משהו שצה"ל מאוד לוקה בו וסיבה גדולה למה כל כך הרבה חיילים נפצעים בשירות.
היתרון בקרוספיט\אימון מעגלי שהוא משפר יכולת כללית ושילוב כמה מדדי כושר ביחד, בגלל זה כמעט כל סוג של ספורטאי או איש בטחון יכול להשתמש בו בתור כלי עזר, אבל כמובן שעבודה ממוקדת בתחום שבו אתה מתעסק זה ה-עיקר.
ישן 18-09-13, 22:24   #11
nadavmoore
חבר פעיל

בקרוספיט יש כן ריצות עם שקי חול, סחיבה של דברים כבדים למרחק (פארמרס ווק) ועוד שטויות. מה שטוב בקרוספיט זה אימון שיכול לעזור לך בכל תחום אתלטי\כושר כללי\פיתוח גוף רגיל (נערי חוף) ועוד מלא שטויות כל אחד יכול להתאים זאת למטרה שלו.

קרוספיט זה לא "טרנד" וזה לדעתי ישאר פה מהיום ועד עולם, בגדול ה"מטקונים" של הקרוספיט הם אימונים פונקציונאלים וזה נכון זה לא הומצא ע"י הקרוספיט זה הומצא לפני מליון שנה רק זה "הותאם" למתאמני איגרוף\לחימה משולבת או סתם לחימה כלשהי וצבא והיום התאימו את זה לאוכלוסיה הכללית +תחרויות ספונסרים ואתלטים שנראים טוב והנה לכם התוצאה

אי אפשר להתווכח עם תוצאות אבל...
ישן 18-09-13, 22:41   #12
Gambash
חבר מתחיל

מטורףףף
Gambash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-09-13, 04:24   #13
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
בקרוספיט יש כן ריצות עם שקי חול, סחיבה של דברים כבדים למרחק (פארמרס ווק) ועוד שטויות. מה שטוב בקרוספיט זה אימון שיכול לעזור לך בכל תחום אתלטי\כושר כללי\פיתוח גוף רגיל (נערי חוף) ועוד מלא שטויות כל אחד יכול להתאים זאת למטרה שלו.

קרוספיט זה לא "טרנד" וזה לדעתי ישאר פה מהיום ועד עולם, בגדול ה"מטקונים" של הקרוספיט הם אימונים פונקציונאלים וזה נכון זה לא הומצא ע"י הקרוספיט זה הומצא לפני מליון שנה רק זה "הותאם" למתאמני איגרוף\לחימה משולבת או סתם לחימה כלשהי וצבא והיום התאימו את זה לאוכלוסיה הכללית +תחרויות ספונסרים ואתלטים שנראים טוב והנה לכם התוצאה

אי אפשר להתווכח עם תוצאות אבל...
אי אפשר להתווכח עם איזה תוצאות?
אתה יכול להגדיר במדויק ובייחודיות מה זה קרוספיט? לא נראה לי כבר, כי כל דבר כבר הספיקו לשלב בקרוספיט.

הדבר היחיד שאתה לא יכול להתווכח איתו הוא שאתלט חזק יותר הוא בהכרח טוב יותר ואתלט מהיר יותר הוא בהכרח אתלט טוב יותר. איך שקרוספיט תערבל את הנתונים האלה לכדי תוצאה זה כבר סיפור אחר ויש שיטות יותר טובות ויותר ספציפיות לפתח את 2 הדברים האלה.

אגב, מאמנים כמו לואי סימונס, ג'ו דיפרנקו וצ'ארלס פוליקווין מאמנים אתלטים מכל הסוגים ומכל המינים ומשיגים אויתם תוצאות מטורפות, בגלל הספציפיות באימונים שלהם, ספציפיות היא משהו שחסר בקרוספיט ומחזק את מה שנאמר פה למעלה לגבי החוסר מיקוד שלה.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-09-13, 19:26   #14
Homie
השמן מהקרוספיט

זה נכון ולא נכון מה שאתה אומר,
בסופו של דבר חשוב מאוד להיות טוב בהרמת משקולות = להיות חזק,
איך שלא מסובבים את זה צריך להיות חזק בשביל להיות טוב בקרוספיט, או בעצם ברוב הדברים,
ברגע שאתה חזק בתנועות המורכבות אתה תיהיה בוודאות טוב יותר,
ובגלל זה רוב המכוני קרוספיט הרציניים והמתחרים הרציניים מתאמנים בתוכניות כוח קלאסיות בחלק של הכוח
של האימון, ברור שה"גבלה" של משקל גוף וחוסר הספציפיות מונע מהם להגיע לתוצאות תחרויות רשמיות
בpl, אבל בוא נגיד ככה כשלרוב המתחרים הטובים יש מעל 150 קילו קלין אנד גרק, אתה לא יכול להגיד
שזה לא ספורט של כוח, וכשכל המתחרים יודעים ללכת על הידיים, ולעשות 26896 מאסל אפים אתה גם לא יכול
להגיד שזה לא ספורט של גימנסטיק, זה כל היופי להיות כמה שיותר חזק שאתה יכול, שלצורך העניין
חוץ מה"הגבלה" של משקל גוף (כי אין מה לעשות אתה לא יכול לשקול 100+ ולהיות קרוספיטר טוב)
אין באמת סיבה שתגביל כל קרוספיטר להתחזק כמה שאפשר, ושוב אתה רואה את זה, לרובם יש 200+/- קילו הייבר סקוואט על משקל 75-90 קילו, זה נתון יפה בהחלט, כנ"ל דד ליפט של 230-260 קילו ופרס של 90-100+/-

ישן 19-09-13, 20:13   #15
nadavmoore
חבר פעיל

התוצאות שדיברתי עליהן הם ברמת ההכרה של הספורט הזה, האתלטים המדהימים שמתחרים בו והבאז הענק שיש סביבו. זה שבארץ יש הרבה מ1צצים שחושבים שהם ריץ פרונינג זה משהו אחד אבל בכללי אין מה לעשות "קרוספיט" המותג הכניס הרבה יותר עניין ואימונים שבעבר היו כביכול רק ל "אתלטים" גם לאוכלוסיה הכללית וזה יפה ונכון ומצויין לדעתי וזה הרבה יותר טוב מהגישה של כל מכון כושר בארץ אז מה רע פה בעצם?
ישן 20-09-13, 04:54   #16
אלברט ברכה
חבר פעיל

קרוספיט משרתת את ענפי הכח בפרט אבל בעיקר את הליפטינג והרמת משקולות ככה שבסך הכל אני די בעד, אני פחות מתחבר לאימונים שהם barbell less אבל בסהכ קונדישנינג וGPP גבוה גם ככה עוזרים לבן אדם להשאר בריא ולהמשיך להתקדם.

אני לא חושב שאני אי פעם אפנה לזה או אמליץ על זה, בטח לא לפני התמקדות של שנה-שנתיים בכח טהור, אבל זה בוודאות עדיף על כל זונות האירובי וכל הזיוני שכל שרצים היום בחדר כושר.

אני כן הייתי שמח אם אנשים היו פונים לקרוספיט במקום כל התכניות זבל האלה של AB וארבע אירובי בשבוע, או "חיטוב, מאסה, חיטוב" שזה total waste of time.
בכל מה שקשור לbody recomposition אני מאוד מחזיק מקרוספיט, כל עוד כמובן יש בסיס רחב של כח, וככל שהמתאמן יהיה חזק יותר כך הוא יוכל להשיג תוצאות טובות יותר.

אני מקווה שיום אחד כל התכניות פיגור שכלי האלה שציינתי בפסקה הקודמת יעלמו מהעולם.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-13, 14:29   #17
Homie
השמן מהקרוספיט

אמן..

ישן 20-09-13, 14:33   #18
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
קרוספיט משרתת את ענפי הכח בפרט אבל בעיקר את הליפטינג והרמת משקולות ככה שבסך הכל אני די בעד, אני פחות מתחבר לאימונים שהם barbell less אבל בסהכ קונדישנינג וgpp גבוה גם ככה עוזרים לבן אדם להשאר בריא ולהמשיך להתקדם.

אני לא חושב שאני אי פעם אפנה לזה או אמליץ על זה, בטח לא לפני התמקדות של שנה-שנתיים בכח טהור, אבל זה בוודאות עדיף על כל זונות האירובי וכל הזיוני שכל שרצים היום בחדר כושר.

אני כן הייתי שמח אם אנשים היו פונים לקרוספיט במקום כל התכניות זבל האלה של ab וארבע אירובי בשבוע, או "חיטוב, מאסה, חיטוב" שזה total waste of time.
בכל מה שקשור לbody recomposition אני מאוד מחזיק מקרוספיט, כל עוד כמובן יש בסיס רחב של כח, וככל שהמתאמן יהיה חזק יותר כך הוא יוכל להשיג תוצאות טובות יותר.

אני מקווה שיום אחד כל התכניות פיגור שכלי האלה שציינתי בפסקה הקודמת יעלמו מהעולם.
אז הנה אתה רואה, כן יש תוצאות
ישן 20-09-13, 16:54   #19
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
קרוספיט משרתת את ענפי הכח בפרט אבל בעיקר את הליפטינג והרמת משקולות ככה שבסך הכל אני די בעד, אני פחות מתחבר לאימונים שהם barbell less אבל בסהכ קונדישנינג וgpp גבוה גם ככה עוזרים לבן אדם להשאר בריא ולהמשיך להתקדם.

אני כן הייתי שמח אם אנשים היו פונים לקרוספיט במקום כל התכניות זבל האלה של ab וארבע אירובי בשבוע, או "חיטוב, מאסה, חיטוב" שזה total waste of time.

אתה נגד ab גם אחרי טקסס נניח ?

מה הבעיה במסה וחיטוב לסירוגין ?

אני גם שונא קרוספיט חח
ישן 20-09-13, 17:35   #20
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
מי אמר לך את זה?

עוד לפני שעשו קרוספיט ביחידות מיוחדות בצבא ובמשרד עשו רוטינות אימונים משולבות...
של הרבה תרגילים ובעיקר תרגילי ברזל...

הכל הגיע מהדוד סם- וגם שם בזמנו לא קראו לזה קרוספיט, קראו לזה לשפר את הכושר...

לא בקטע רע כי אין לי מושג מה עשית בצבא, אבל בצבא שאני עשיתי [3.5 שנים יש לציין ותבין לבד מה זה אומר] לא היו ליצנים...

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא