ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-08-14, 22:34   #1
snirf
חבר מתחיל

ברירת מחדל בטן שטוחה/קוביות. מתוסכל, מה לא בסדר?

אהלן אני שניר בן 23,
בחצי שנה האחרונה אוכל ע"פ תפריט תזונה קפדני שבנה לי מאמן כושר...לא סוטה לימין ולשמאל, חדור מטרה. התפריט כולל על רגל אחת בעיקר- טונה, קוטג'/גבינה, ארוחת צהריים טובה, לחם מחיטה מלאה בלבד, ירקות, אבקת חלבון, ביצים...בעיקר.
עליתי 6 קילו מאז (שקלתי 60, כיום 66), מתאמן אימון AB (פעמיים בשבוע)+ אימון TRX.

אני רואה שינויים חזותיים שהתפתחתי, אבל...מה שמעולם לא הצלחתי לפתח-לא התפתח גם בתוכנית הכושר והתזונה הקפדנית הזאת, ואני כמובן מדבר על הבטן.
לא מצליח להגיע לרמת בטן שטוחה/קוביות כמו שאני רואה על הרבה מאוד מתאמנים...איך זה הגיוני אם אני שומר על תזונה כ"כ קפדנית ולא אוכל שטויות כלל כבר חצי שנה?! כל עיקרו של התפריט הוא להעלות "מסת שריר טהורה" ולרדת באחוזי השומן...
כך שאני תוהה אם הבעיה היא בתפריט. (מאוד מתוסכל שכבר חצי שנה אני מונע מעצמי הרבה מאוד דברים במסגרת אוכל ובסוף...לא מגיע לתוצאה).
אירובי-לאחרונה רק התחלתי להקפיד האמת על...פעמיים בשבוע על אליפטוס/סקי במשך 50 דק'-שעה.

השאלה היא אם אני צריך להתאזר בסבלנות והאירובי הוא הפתרון, ואתחיל לראות תוצאות בקרוב(מתי?)
או שיש משהו שאני לא עושה...נגיד משקיע בתרגילי בטן (כמה פעמים בשבוע כדאי לעשות)? אולי איזה ריטואל של תרגילי בטן כל יום?

אשמח לקבל תשובה בעיקר מאלו שכן עברו את התהליך, וכן יש להם בטן שטוחה/קוביות (שכן אין חכם כבעל ניסיון)
תודה ענקית מראש!!
snirf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-14, 02:35   #2
gin
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי snirf צפה בהודעה
אהלן אני שניר בן 23,
בחצי שנה האחרונה אוכל ע"פ תפריט תזונה קפדני שבנה לי מאמן כושר...לא סוטה לימין ולשמאל, חדור מטרה. התפריט כולל על רגל אחת בעיקר- טונה, קוטג'/גבינה, ארוחת צהריים טובה, לחם מחיטה מלאה בלבד, ירקות, אבקת חלבון, ביצים...בעיקר.
עליתי 6 קילו מאז (שקלתי 60, כיום 66), מתאמן אימון ab (פעמיים בשבוע)+ אימון trx.

אני רואה שינויים חזותיים שהתפתחתי, אבל...מה שמעולם לא הצלחתי לפתח-לא התפתח גם בתוכנית הכושר והתזונה הקפדנית הזאת, ואני כמובן מדבר על הבטן.
לא מצליח להגיע לרמת בטן שטוחה/קוביות כמו שאני רואה על הרבה מאוד מתאמנים...איך זה הגיוני אם אני שומר על תזונה כ"כ קפדנית ולא אוכל שטויות כלל כבר חצי שנה?! כל עיקרו של התפריט הוא להעלות "מסת שריר טהורה" ולרדת באחוזי השומן...כך שאני תוהה אם הבעיה היא בתפריט. (מאוד מתוסכל שכבר חצי שנה אני מונע מעצמי הרבה מאוד דברים במסגרת אוכל ובסוף...לא מגיע לתוצאה).
אירובי-לאחרונה רק התחלתי להקפיד האמת על...פעמיים בשבוע על אליפטוס/סקי במשך 50 דק'-שעה.

השאלה היא אם אני צריך להתאזר בסבלנות והאירובי הוא הפתרון, ואתחיל לראות תוצאות בקרוב(מתי?)
או שיש משהו שאני לא עושה...נגיד משקיע בתרגילי בטן (כמה פעמים בשבוע כדאי לעשות)? אולי איזה ריטואל של תרגילי בטן כל יום?

אשמח לקבל תשובה בעיקר מאלו שכן עברו את התהליך, וכן יש להם בטן שטוחה/קוביות (שכן אין חכם כבעל ניסיון)
תודה ענקית מראש!!
התשובה שלך בגוף השאלה.
אתה תיהיה גאון אם תמציא את הנוסחה להעלות מסת שריר ולרדת באחוזי שומן.
gin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-14, 20:37   #3
snirf
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gin צפה בהודעה
התשובה שלך בגוף השאלה.
אתה תיהיה גאון אם תמציא את הנוסחה להעלות מסת שריר ולרדת באחוזי שומן.
גם אם אני אוכל ע"פ תפריט תזונה מסודר נטול ג'אנק ומפוקס על העלאת מסת שריר נקייה?

Ok, אם אני מחליט לעבור עכשיו לשלב החיטוב. במה זה מתבטא, מה אני צריך לעשות שהוא שונה ממה שאני עושה עכשיו?
snirf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-08-14, 09:39   #4
kosta19
חבר מתחיל

היית ב +xxx קלורי מסוים אז עלית במשקל.
אז אתה צריך להיות בגרעון הכוונה היא להכניס פחות ממה שאתה צריך וככה תרד במשקל.
kosta19 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-08-14, 00:23   #5
ben_ba
חבר פעיל

הכל תלוי באחוז שומן שלך נכון לעכשיו יכול מאוד להיות שהאחוז שלך באזור 12-13+ ולא אמורים להופיע קוביות כל כך או שתנסה ארובי ובכל זאת במשקל של 66 קילו לא הייתי מחטב וזה כולל את הכל תפריט חדש אימונים שונים לפעמים וירידה במסה עם כל הצער אין טוב בלי רע ולא משנה מי יגיד מה חיטוב טוב ורציני גורר איתו הורדה במסה....כל השאר בולשיט
ben_ba מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה