ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-11-07, 04:59   #1
kakasheve
חבר מתחיל

ברירת מחדל צריך תרגילים לבטן

לפני כמה חודשים התחלתי דיאטה, דבר שניסיתי לעשות במשך שנים וכל הזמן לא הצליח לי. הדיאטה הזאת הייתה שונה כי הפעם לא עשיתי רק או תזונה נכונה או ספורט, עשיתי את שניהם.
לפני הדיאטה הייתי 1.70-1.69 ושקלתי 85 קילו, עכשיו אני שוקל 64.5-65 קילו. יש לי מבנה גוף רחב יחסית, אני לא שחיף או משהו ככה שהמשקל הזה פחות או יותר בסדר למבנה שלי, אני מניח שיש עוד איזה 2-3 קילו להוריד, והם ירדו לאט לאט כי אני מתמיד עם התזונה ועם הריצות.
הבעיה שלי היא אחרת - הבטן שלי ירדה, כמו שאר הגוף, והטייר הגדול יותר שהיה לי פעם נהייה קטן יותר - אבל הוא עדיין קיים וזה מפריע לי. באיזור ה"מרכזי" שבבטן אין לי ממה בעיה, הבעיה שלי זה בצדדים ובאיזור האחורי, של הגב. איזה תרגילים אפשר לעשות כדי להיפטר מזה? כי הבעיה שלי היא לא להוריד, אלא לעצב - אם אני אמשיך עם ריצות ומאזן קלוריות שלילי אני אוריד במשקל לא רק בבטן, ולא בא לי להיראות אנורקס. אני ממשיך עם הריצה אבל אני צריך תרגילים לעיצוב הבטן (בעיקר כמו שאמרתי - באיזור הגב התחתון והצדדים של הבטן).
אין לי רצון בפיתוח ריבועים או משהו כזה, אני לא מאלה שהולכים חזק בפיתוח גוף, אז בלי תרגילים מאסיביים או משהו, רק מה שצריך לעזור, כי כרגע אני רץ ועושה כפיפות בטן, וזה לא נראה לי ממש עוזר. אצל הרבה אנשים רזים שלא מפתחים גוף יש בליטה קטנה באיזור הצד של הבטן, אבל בגלל שהם עם מבנה גוף קטן לא שמים לב לזה, כשאתה עם מבנה גוף רחב זה הרבה יותר בולט, וזה די מציק לי - תחשבו מזה להוריד 20 קילו אחרי ששנים אתה חולם להיות רזה, וועדיין לא להרגיש רזה רק בגלל טייר קטן.

תודה מראש לעוזרים
kakasheve מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-07, 22:02   #2
mikiatl
חבר מתחיל

ברירת מחדל אותה בעיה אחי

יש לי אותה בעיה נכון הצדדים כזה יותר בולטים מהבטן זה ניראה כמו גיטרהה זהה סתם מבאס אותו דבר כמוך בול אחי גם אני 64 קילו ויש בליטה מעצבנת כזאתתת

איךך מסדרים את זה חברההה בבקשהההה
mikiatl מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-07, 22:35   #3
BodyBone
חבר פעיל

אני רזה וזה גם אצלי ככה למרות שהמותניים שלי צרים .
BodyBone מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-07, 23:54   #4
darmon2006
חבר פעיל

הסמל האישי שלdarmon2006

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kakasheve
לפני כמה חודשים התחלתי דיאטה, דבר שניסיתי לעשות במשך שנים וכל הזמן לא הצליח לי. הדיאטה הזאת הייתה שונה כי הפעם לא עשיתי רק או תזונה נכונה או ספורט, עשיתי את שניהם.
לפני הדיאטה הייתי 1.70-1.69 ושקלתי 85 קילו, עכשיו אני שוקל 64.5-65 קילו. יש לי מבנה גוף רחב יחסית, אני לא שחיף או משהו ככה שהמשקל הזה פחות או יותר בסדר למבנה שלי, אני מניח שיש עוד איזה 2-3 קילו להוריד, והם ירדו לאט לאט כי אני מתמיד עם התזונה ועם הריצות.
הבעיה שלי היא אחרת - הבטן שלי ירדה, כמו שאר הגוף, והטייר הגדול יותר שהיה לי פעם נהייה קטן יותר - אבל הוא עדיין קיים וזה מפריע לי. באיזור ה"מרכזי" שבבטן אין לי ממה בעיה, הבעיה שלי זה בצדדים ובאיזור האחורי, של הגב. איזה תרגילים אפשר לעשות כדי להיפטר מזה? כי הבעיה שלי היא לא להוריד, אלא לעצב - אם אני אמשיך עם ריצות ומאזן קלוריות שלילי אני אוריד במשקל לא רק בבטן, ולא בא לי להיראות אנורקס. אני ממשיך עם הריצה אבל אני צריך תרגילים לעיצוב הבטן (בעיקר כמו שאמרתי - באיזור הגב התחתון והצדדים של הבטן).
אין לי רצון בפיתוח ריבועים או משהו כזה, אני לא מאלה שהולכים חזק בפיתוח גוף, אז בלי תרגילים מאסיביים או משהו, רק מה שצריך לעזור, כי כרגע אני רץ ועושה כפיפות בטן, וזה לא נראה לי ממש עוזר. אצל הרבה אנשים רזים שלא מפתחים גוף יש בליטה קטנה באיזור הצד של הבטן, אבל בגלל שהם עם מבנה גוף קטן לא שמים לב לזה, כשאתה עם מבנה גוף רחב זה הרבה יותר בולט, וזה די מציק לי - תחשבו מזה להוריד 20 קילו אחרי ששנים אתה חולם להיות רזה, וועדיין לא להרגיש רזה רק בגלל טייר קטן.

תודה מראש לעוזרים
אחי כנס אליי לאיסקיו

223523353
darmon2006 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-07, 00:51   #5
אופיר102
חבר מתחיל

אין לי בעיה כזאת אני חתיך
אופיר102 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-07, 00:59   #6
moshebe
חבר פעיל

זה שתעשה מיליון תרגילים לבטן - לא יעשה לך קוביות .

moshebe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-07, 02:00   #7
FireFox
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moshebe
זה שתעשה מיליון תרגילים לבטן - לא יעשה לך קוביות .

"...אין לי רצון בפיתוח ריבועים או משהו כזה, אני לא מאלה שהולכים חזק בפיתוח גוף,..."

FireFox מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-07, 18:23   #8
xfiter
חבר פעיל

גבר את השומן בצדדים הכי קשה להוריד והוא גם לרוב יורד אחרון ואגב אתה לא יכול להוריד שומן נקודתי אז ההמלצה שלי שמור על תזונה ותמשיך אם האירובי