ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-06-09, 02:02   #1
sAkin
Banned

ברירת מחדל שאלה לגבי גנטיקה ואחת לגבי תוסף

אז ככה השאלה שלי לגבי הגנטיקה היא -

מעצבן אותי שאני עולה במשקלים בחזה אבל לא רואה שינוי בגודל .. ואני לא חושב שיש מצב שזה בגלל שאני לא עובד טוב כי אחרי כל יום אימון חזה אני מרגיש אותו בוער ... אולי זה רק תהליך של זמן עד שהוא יגדל? או שאולי אני צריך להוסיף עוד מסה? או שזה סתם עניין של זמן יכולה להיות התפרצות והוא עוד יגדל.. ?(כי בתאכלס הוא לא כל כך מפותח אין מצב שנעצרתי)

שאלה שנייה רשום בהוראות של הגיינר(סיריוס מאס) לקחת מנה אחת ביום (שזה 2 קפסולות) , קפסולה אחת לפני השינה , ואחת בבוקר (יש גם כאלה שלוקחים רק לפני ואחרי אימון אני כבר לא יודע מה הנכון מביניהם) , עכשיו ביום של אימון אני לוקח אחד בבוקר ואחד אחרי אימון.. אז מה אני עושה בלילה? לוקח קפסולה שלישית?

תודה למי שעוזר
sAkin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 02:22   #2
or 17
חבר פעיל

עינניין של זמן,או אולי זה ביגגלל שאתה לא משנה תרגילים וסדרים בתוכנית אימונים שלך הרבה זמן גם זה יכול להביא למצב של עצירה,תגוון קצת,תחליף דברים,וזה עיניין של זמן,אתה מבין צריך סבלנות...בנוסף עוד עיניין של לעלות במישקל אחי זה אוכל צריך לאכול טוב בישביל לעלות במישקל אין מה לעשות ככה זה בנוי...בן כמה אתה ביכלל?

בקשר לגיינר שלך אחי,תישמע זה תלוי בתפריט שלך,וכמו שאמרתה אתה עובד?תמלה לך תחוסר בשעות שאתה יודע שוואלה יהיה לך סוג של פאק בתזונה אז זה יהיה התחליף וישלים לך את הארוחה שלך,ובתכלס לפי מה שאני יודע שזה בנוגע לגיינר אפשר לשלב ניפני ואחרי אימון...או בבוקר ובלילה ניפני השנה(ביום ללא אימון)=ושוב זה הכול תלוי בך,אתה מבין למישו זה נוח ככה ולמישו אחר זה יהיה נוח בצורה שונה אחי.
or 17 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 02:46   #3
sAkin
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי or 17 צפה בהודעה
עינניין של זמן,או אולי זה ביגגלל שאתה לא משנה תרגילים וסדרים בתוכנית אימונים שלך הרבה זמן גם זה יכול להביא למצב של עצירה,תגוון קצת,תחליף דברים,וזה עיניין של זמן,אתה מבין צריך סבלנות...בנוסף עוד עיניין של לעלות במישקל אחי זה אוכל צריך לאכול טוב בישביל לעלות במישקל אין מה לעשות ככה זה בנוי...בן כמה אתה ביכלל?

בקשר לגיינר שלך אחי,תישמע זה תלוי בתפריט שלך,וכמו שאמרתה אתה עובד?תמלה לך תחוסר בשעות שאתה יודע שוואלה יהיה לך סוג של פאק בתזונה אז זה יהיה התחליף וישלים לך את הארוחה שלך,ובתכלס לפי מה שאני יודע שזה בנוגע לגיינר אפשר לשלב ניפני ואחרי אימון...או בבוקר ובלילה ניפני השנה(ביום ללא אימון)=ושוב זה הכול תלוי בך,אתה מבין למישו זה נוח ככה ולמישו אחר זה יהיה נוח בצורה שונה אחי.
סבבה אחי תודה , אני בן 18..
עוד דעות?
ישן 21-06-09, 09:57   #4
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sakin צפה בהודעה
אז ככה השאלה שלי לגבי הגנטיקה היא -

מעצבן אותי שאני עולה במשקלים בחזה אבל לא רואה שינוי בגודל .. ואני לא חושב שיש מצב שזה בגלל שאני לא עובד טוב כי אחרי כל יום אימון חזה אני מרגיש אותו בוער ... אולי זה רק תהליך של זמן עד שהוא יגדל? או שאולי אני צריך להוסיף עוד מסה? או שזה סתם עניין של זמן יכולה להיות התפרצות והוא עוד יגדל.. ?(כי בתאכלס הוא לא כל כך מפותח אין מצב שנעצרתי)

שאלה שנייה רשום בהוראות של הגיינר(סיריוס מאס) לקחת מנה אחת ביום (שזה 2 קפסולות) , קפסולה אחת לפני השינה , ואחת בבוקר (יש גם כאלה שלוקחים רק לפני ואחרי אימון אני כבר לא יודע מה הנכון מביניהם) , עכשיו ביום של אימון אני לוקח אחד בבוקר ואחד אחרי אימון.. אז מה אני עושה בלילה? לוקח קפסולה שלישית?

תודה למי שעוזר
איזה קפסולות בראש שלך?איזה סוחר סמים מכר לך את הסיריוס מאס וכמה הוא לקח?
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 12:26   #5
or 17
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sakin צפה בהודעה
סבבה אחי תודה , אני בן 18..
עוד דעות?

נו...אתה רק בן 18...למה שלא תיגדל עוד,תיבדוק מה אצלך לא בסדר אולי אתה לא מיתאמן נכון ,ואולי אתה לא אוכל נכון,ותידע לך שזה יכול להיות זאת של זמן,לא כל הזמן הוא עולה ועולה לפעמים גם שעושים דברים נכונים הוא לא עולה,כנראה שהוא לא צריך,גוף זה דבר חכם.
ישן 21-06-09, 13:44   #6
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

זה לא משנה מתי תיקח את האבקה

העיקר שתקח את כל מה שאתה צריך באותו היום

דבר שני תיבדוק שאתה לא עושה אימון יתר על החזה ובכלל שאתה באמת אוכל כמות קלוריות ריאלית למאסה ולא משהו ממש גבולי
ישן 21-06-09, 13:45   #7
sAkin
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitro speed צפה בהודעה
איזה קפסולות בראש שלך?איזה סוחר סמים מכר לך את הסיריוס מאס וכמה הוא לקח?
התכוונתי , קפסולות = כף הגשה
ישן 21-06-09, 14:24   #8
or 17
חבר פעיל

סקוף*
ישן 21-06-09, 15:11   #9
amir717
חבר פעיל

כללי:: אמיר
עוסק ב:: לימודים בתיכון
חדר כושר: עוזיאל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי or 17 צפה בהודעה
סקוף*
סקופ*

אחי אולי אני לא אוכל טוב?
amir717 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 15:49   #10
R1s7ur3T
חבר פעיל

כללי:: איגור
עוסק ב:: עובד

קפסולה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בכל מקרה, לנושא-
גיינר הוא נועד להשלים ערכים שאתה לא מצליח להשלים מאוכל. ככה שאתה לא לוקח "קפסולה" שלישית אם אין בכך צורך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קפסולה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
R1s7ur3T מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 16:11   #11
sAkin
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי r1s7ur3t צפה בהודעה
קפסולה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בכל מקרה, לנושא-
גיינר הוא נועד להשלים ערכים שאתה לא מצליח להשלים מאוכל. ככה שאתה לא לוקח "קפסולה" שלישית אם אין בכך צורך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קפסולה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי לי אין בעצמי מושג מאיפה הבאתי את המילה הזאת !
אני מסתכל עכשיו על הפוסט שרשמתי ואני מרגיש אוטיסט.. בסדר סתכל באיזה שעה רשמתי אותו זה מסביר הכל
ישן 21-06-09, 16:22   #12
or 17
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sAkin צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי לי אין בעצמי מושג מאיפה הבאתי את המילה הזאת !
אני מסתכל עכשיו על הפוסט שרשמתי ואני מרגיש אוטיסט.. בסדר סתכל באיזה שעה רשמתי אותו זה מסביר הכל

אל תרגיש ככה אחי,זה קורה גם לגדולים ממךיהיה טוב תעשה מה שצריך לעשות ואתה תצליח במטרה שלך.
ישן 24-06-09, 13:44   #13
nani
חבר פעיל

הסמל האישי שלnani

כללי:: 1.80/88
עוסק ב:: ברזלים!
שלח הודעה דרך MSN אל nani

אתה יושן טוב ? אוכל כמו שצריך?

כי אם אתה עושה את אלה כמו שצריך אין סיבה שתעצור......

7 שעות שינה לפחות
nani מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה