ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-05-08, 11:40   #1
ori_s4
חבר פעיל

ברירת מחדל התקדמות ושיפור תכנית האימונים-זקוק לייעוץ.

שלום לכלל הפורום.
אני מתאמן משהו כמו חצי שנה(לפני כשנה וחצי התאמנתי כשנה וקצת באופן קבוע ומסיבי),עובד עם Ab של חזה-רגליים-יד קידמית ו גב-כתפיים-יד אחורית . התכנית טובה מאוד לטעמי (כשהייתי עובד לפני שנה וחצי-חזה-יד אחורית-כתפיים האפקטיביות של האימון והמשקלים ביד אחורית וכתפיים היו יורדים משמעותית),אני רואה התקדמות מהירה במשקלים ודי מרוצה - העיניין הוא שאני עם התכנית הזו משהו כמו 3 חודשים(נתתי אימון סופר סט קשה ואחריו שבוע מנוחה לגוף באמצע),ואני חושב שאולי הגיע הזמן לגוון(או שכדאי לחכות ש"אתקע" מבחינת משקלים?סוס מנצח כן מחליפים?)-אני מגיע לחדר הכושר 4 פעמים בשבוע(אני מראשון עד חמישי בבסיס-יכול להגיע כל יום אבל חייב יום מנוחה) - חשבתי אם לא Ab , אז Abc - רק שאיני בטוח עד כמה אמשיך להתפתח מבחינת משקל,מסת שריר וכו' כאשר יצא שרוב הזמן כל שריר מקבל גירוי פעם אחת בשבוע.
מהיא דעתכם?האם כדאי להחליף לabc ?להשאר בab שעובדת כבר שלושה חודשים אך..עדיין עובדת?
שאלה נוספת-במידה ואני עולה במשקלים(מה שקורה)בצורה טובה-כל שלושה אימונים בממוצע-שינוי בצורת ומסת השריר זה משהו שהוא חייב ב100% להגיע יחד?

קצת נתונים על עצמי במידה וזה יתרום-בן 20 עוד כמה חודשים-1.89 -90 ק"ג .המטרה בגדול היא להוריד אחוזי שומן(לא בטירוף)ולפתח את הקיים בו זמנית.
תודה מראש,אורי.
ori_s4 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה