ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-04-08, 16:29   #1
ori_s4
חבר פעיל

ברירת מחדל בניית תכנית אימון חדשה-זקוק לייעוץ.

שלום לכלל הפורום.

בעברי(לפני הגיוס לצבא-שנה וחצי-)התאמנתי בחד"כ במשך כשנה וחודשיים,למדתי,חקרתי,גדלתי ונהנתי.
התגייסתי לאחת היחידות המובחרות במערך הקרבי של צה"ל,ולפני כמה חודשים בעקבות שברי מאמץ חמורים יצאתי מהמסלול.
כבר 4 חודשים שאני מתאמן באופן די רציף(4 פעמים בשבוע)בחדר הכושר של היחידה(הייתי בקורס צבאי של מדריכים-כשבועיים)וכחודשיים וחצי אני מתאמן על פי תכנית של - גב , כתפיים , יד אחורית - חזה,יד קידמית ורגליים(סקווטים בלבד)-אני ער ומודע לתזונה,מנוחה וכו' - במשך התקופה עליתי במשקלים בצורה מרשימה והייתי מאוד מרוצה מהאימון.
כעת הגיע הזמן לשנות תכנית אימון . אני מעוניין בתכנית טובה,מאסיבית שתמשיך להניב תוצאות כמו הקודמת (שהייתי שמח להמשיך בה אבל אחרי תקופת זמן שכזו חייבים לגוון),אני פתוח לרעיונות וער להערות מכל סוג שהם ואפילו מחפש משהו קצת יותר שונה ומעניין.מאחר ולרוב אני מגיע ביום ראשון ליחידה וחוזר בחמישי אז התאמנתי עד עכשיו בצורה שכזו - ראשון+שני - שלישי מנוחה - רביעי+חמישי . בבית הייתי מבצע סטים של שכיבות שמיכה.
הייתי שמח להוריד מעט אחוזי שומן(אין לי אחוז שומן גבוהה במיוחד אבל , גם לא נמוך) ומאחר שאינני יכול לרוץ זו בעיה,וכל שנותר כאופציה אלו אופני הכושר,אשמח לכמה טיפים כיצד לשלב זאת באימון בכדי שאוכל לתרום לקיצוץ באחוזי השומן.
התכנית שחשבתי עליה(פשוטה למדי)-חזה+כתפיים+יד אחורית ו גב+יד קידמית+רגליים (למרות שהיה לי נסיון רע עם התכנית הזו לפני כשנתיים כאשר התאמנתי - הכתפיים היו חלשות במיוחד אחרי אימון חזה-מתסכל). חשבתי אולי על משהו שונה במעט כמו - כתפיים+ידיים - חזה+גב+ידיים וכו'...
נתונים פיזיים אם זה משנה - 1.89 -88 ק"ג.
אשמח מאוד לעצות,הערות ועזרה מכל סוג שהיא.
אני עובד עצות.
המון תודה מראש(ואשמח לתשובות בהקדם,ביום ראשון כבר לא תהיה לי גישה למידע)-בתודה אורי.
ori_s4 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-08, 17:44   #2
ori_s4
חבר פעיל

ד"א-אני מעוניין לפתח,להגדיל מסה ולהוריד אחוזי שומן-שום דבר לא בטירוף .
אם אתם חושבים שabc יוכל לתת מענה לא פחות טוב מab עם 4 אימונים בשבוע - אז אני פתוח להצעות.
יש לציין שאני ממש אוהב את התכנית הנכחית והיא מניבה תוצאות ,במידה ואמשיך אותה ,אגוון בתרגילים ואשחק עם מס' החזרות (לכיוון ה15)עדיין יהיה צורך בהחלפתה?
ישן 25-04-08, 21:09   #3
tsurohad
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל tsurohad

החשוב בלהחליף תוכנית זה בעצם לגוון בתרגילים, אז אם אתה תגוון המון, ותגיע לכשל לגביי כל שריר, אז זה לא כזה משנה התוכנית שאתה עושה, אבל אם אתה רוצה לתת קיק קטן לשרירים, אז תעשה אותה תוכנית, Abc, עם אותו סדר, אבל תרגילים עם אחיזות שונות, ולפעמים תרגילים אחרים לגמריי
tsurohad מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-08, 21:37   #4
ori_s4
חבר פעיל

תודה על התגובה...
אין לי את היכולת להחליף את כל התרגילים מפאת חוסר בציוד רב כ"כ.יש המון אמצעים אך לא ברמה של חד"כ אזרחי טוב.
אשמח לעצות ותגובות נוספות.
ישן 25-04-08, 21:55   #5
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsurohad
החשוב בלהחליף תוכנית זה בעצם לגוון בתרגילים, אז אם אתה תגוון המון, ותגיע לכשל לגביי כל שריר, אז זה לא כזה משנה התוכנית שאתה עושה, אבל אם אתה רוצה לתת קיק קטן לשרירים, אז תעשה אותה תוכנית, Abc, עם אותו סדר, אבל תרגילים עם אחיזות שונות, ולפעמים תרגילים אחרים לגמריי
תפסיק לבלבל את המוח עם הכשל שלך..אתה יודע מה זה כשל בכלל???

יש הרבה תוכניות אבל הקטע פה זה תלוי בך מה אתה רוצה יותר פעמים על כל שרירי או עומס ופחות פעמים עבודה על כל שריר?לדוגמא :AB 4 פעמים בשבוע או ABCD
הכי טוב זה שתריץ חיפוש בפורום תמצע משהו שאתה אוהב ואם כבר אז מישהו יעזור לך לשנות אותה או תשאיר כמו שהיא...כי אף אחד לא יבנה לך עכשיו תוכנית מ0 לא משהו אישי פשוט כבר פתחו 2000 פוסטים כאלה ...
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-08, 22:25   #6
ori_s4
חבר פעיל

כמו שציינתי - אני מעוניין בעבודה פעמיים על כל שריר.לכן Ab תואם לי.
אני מעוניין במשהו קצת שונה,כמו אולי רגליים+ידיים - גב+חזה+כתפיים ורציתי לקבל כמה תגובות ודעות בנוגע לעיניין.
מהתכנית הנכחית שלי אני מאוד מרוצה(התוצאות מגיעות מהר מאוד)-גב+כתפיים+יד אחורית - חזה+רגליים+יד קידמית - אם אשנה את מספר החזרות(לא באופן קיצוני) ואשנה תרגיל פה ושם - זה יהיה גיוון מספיק ? או שממש נדרש שינוי תכנית ממשי?מה דעתכם?
ושוב,תודה על התגובות העיניניות.
ישן 26-04-08, 11:39   #7
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

הייתי מציע לך לעשות
A-חזה +אחורית+רגליים
נ-גב+קדמית+כתפיים
בטן תעשה באחד מהם .למרות שיש התנגשות בכתף הייתי עובד תבוכנית הזאת ואני לא מתלונן על הכתפיים...
או
A-חזה+כתפיים+אחורית
B-גב+קדמית+רגליים
למרות שפה יש עומס ביום A ככה שכל קבוצת שריר שם העומס יהיה קטן כמו שאני רואה את זה חוץ מהאחורית
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה