ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-02-11, 15:26   #1
guy325
חבר מתחיל

ברירת מחדל ריצות קצרות

האם ריצות קצרות כמו ספרינטים וריצות מהירות מאוד של עד 1 ק"מ בזמן הקצר ביותר
גורמות לניפוח שריר משום שמפעילות את סיבי השריר הלבנים או שהן כמו כל הריצות הארוכות-
גורמות לחיטוב וסיבולת?
guy325 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 15:49   #2
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

ממבנה????!!!!! ריצה זה דבר אחד שעושעים מבלי סיבה אם אתה רוצה סיבולת לב ריאה ריצה זה אחד הדברים שאפשר לעשות ולשפר ריצות קצרות ארוכות ואם המטרה שכ היא "ניפוח" ובכללי להתחזק סקואט דדליפט בשיבוץ בתוכנית מתאימות כמוss טקסס...
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 16:00   #3
guy325
חבר מתחיל

דבר ראשון אני לא במכון כושר ואין לי משקולות בבית ולכן אני לא יכול לעשות סקואט דדליפט וכדומה, ולכן אני שאלתי
את השאלה הזו לגבי ריצה.
דבר שני תכתוב ברור פעם הבאה למה לא הבנתי חצי ממה שכתבת...

עוד תגובות בבקשה!
ישן 26-02-11, 16:07   #4
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

אה אולי אתה לא נימצא במקום הנכון עםהדיבורים והשאלות שלך
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 16:10   #5
guy325
חבר מתחיל

אוקי.. אז באיזה פורום אני צריך לשאול?
ישן 26-02-11, 16:24   #6
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

וואלה שאלה טובה...איפה לכתוב....
לא פה כי פה אנחנו יכולים ללמד אותך איך לגדול באמצעים האמיתיים
אם אתה רוצה לגדול מריצות אז נראה לי השפורום שאתה צריך לחפש הוא פורום "קוסמים"

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 16:34   #7
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

hypertrophy קבל לייק חחחחח
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 16:58   #8
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ספרינטים הם אימונים אנאירוביים לכל דבר, אבל יש גבול לגדילה מספרינטים, וזה רף די נמוך למאסה אמיתית

כל ריצה מעל 400 מטר(ולרוב האנשים אפילו 300 מטר) זאת כבר ריצה אירובית ולא אנאירובית, כשמדברים על ספרינטים מדברים על מרחקים קצרים הרבה יותר, בדרך כלל עד 100 מטר

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 19:27   #9
subzero1122
Banned

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם אתה רוצה לנפח קח בל1ן אחי.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 20:33   #10
-=ALX=-
חבר פעיל

אתה יכול לגדול מספרינטים קצרים ותזונה מתאימה אבל פוטנציאל הגדילה שלך באופן זה יהיה מוגבל

ריצה של 800 מטר היא יותר אנאירובית מאשר אירובית, אפילו הרבה יותר
-=ALX=- מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 20:39   #11
guy325
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
וואלה שאלה טובה...איפה לכתוב....
לא פה כי פה אנחנו יכולים ללמד אותך איך לגדול באמצעים האמיתיים
אם אתה רוצה לגדול מריצות אז נראה לי השפורום שאתה צריך לחפש הוא פורום "קוסמים"
ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם אתה רוצה לנפח קח בל1ן אחי.
וואלה חשבתי הפורום הזה פורום רציני זה למה באתי לפה אבל וואי באמא שלי איזה פורום מסכן יותר גרוע מ Fxp !
תעשו לי טובה כאילו מה אתם מפגרים או משהו? כולה שאלתי שאלה שלא ידעתי את התשובה עליה כי אני לא "מומחה כמוכם" בפיתוח גוף ואתם עונים לי ככה כמו ילדים בן 8.. אז הקיצר תמצאו חיים ילדים יצורים.. אני לפורום המזדיין הזה לא אחזור, אתם פשוט לא עושים חשק לחזור אליו.
ישן 26-02-11, 20:48   #12
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

חחחחחח אני יודע מי אתה כנראה בחור שקיבל באן ועכשיו חוזר כל פעם בניק אחר שואל שאלות מפגרות מציף את הפורום וכשמנהל עונה לו בצורה המתאימה [שהיא מפגרת] בא ביציאות מפגרות של "למה באתי לפה???"
אני לא חוזר לפה בחיייייים בגללכם!!!"

חלאס תמצא חיים תפסיק להיות ילד קטן

בכל אופן נניח ואני טועה בהשערה שלי
אתה לא צריך להיות מומחה-צריכה להיות לך הבנה בסיסית מאוד כדי להבין את התשובה לבד אז בישביל מה לשאול במיוחד שהתשובות מונחות לפנייך בכל פינה פה?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 26-02-11, 20:52   #13
guy325
חבר מתחיל

דבר ראשון אתה טועה בקשר להשערה שלך לא משעמם לי בחיים.
דבר שני לא, אני לא אמור להבין את זה לבד. תשאל כל בן אדם שאף פעם בחיים שלו לא נרשם למכון כושר
ותראה שאף אחד מהם לא ידע את התשובה.
ישן 26-02-11, 21:23   #14
dudeman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
חחחחחח אני יודע מי אתה כנראה בחור שקיבל באן ועכשיו חוזר כל פעם בניק אחר שואל שאלות מפגרות מציף את הפורום וכשמנהל עונה לו בצורה המתאימה [שהיא מפגרת] בא ביציאות מפגרות של "למה באתי לפה???"
אני לא חוזר לפה בחיייייים בגללכם!!!"

חלאס תמצא חיים תפסיק להיות ילד קטן

בכל אופן נניח ואני טועה בהשערה שלי
אתה לא צריך להיות מומחה-צריכה להיות לך הבנה בסיסית מאוד כדי להבין את התשובה לבד אז בישביל מה לשאול במיוחד שהתשובות מונחות לפנייך בכל פינה פה?
למה אתה קוטל כולכך חזק בחור ששאל שאלה פשוטה..מה עושה אותך ליותר טוב ממנו ולמה לעזעזל לא לנסות לעזור במקום לדרדר הכול..
למה אתה מתנהג כמו ילד קטן..
dudeman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-11, 22:53   #15
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי guy325 צפה בהודעה
דבר ראשון אתה טועה בקשר להשערה שלך לא משעמם לי בחיים.
דבר שני לא, אני לא אמור להבין את זה לבד. תשאל כל בן אדם שאף פעם בחיים שלו לא נרשם למכון כושר
ותראה שאף אחד מהם לא ידע את התשובה.
כתבתי לך תשובה עניינית, אתה בחרת להתייחס למה שרצית, שיהיה לך בכיף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dudeman צפה בהודעה
למה אתה קוטל כולכך חזק בחור ששאל שאלה פשוטה..מה עושה אותך ליותר טוב ממנו ולמה לעזעזל לא לנסות לעזור במקום לדרדר הכול..
למה אתה מתנהג כמו ילד קטן..
יש באתר הזה עשרות מאמרים והרבה הודעות נעוצות שאומרות "תעשה חיפוש בפורום" ו"תקרא במאמרים באתר", אי אפשר להתנהל כשכל בנאדם שני ישאל איך לבלבל ת'שריר שלו או שאלה אחרת לא קשורה שיש 9 הודעות כאלה בפורום או שיש מאמרים על הדברים האלה באתר.
כל אחד פה במצב של למידה וקורא ולומד כמה שאפשר, גם אחרי קורסים ו2-3 ספרים באנגלית יש הרבה מה ללמוד. אבל יש יותר מדי אנשים שרוצים שיאכילו אותם בכפית ולא מוכנים אפילו לבזבז יותר מ3 דקות כדי אשכרה ללמוד, ואין מה לצפות שאנשים ישבו פה ויתחילו לללמד אנשים דברים מאפס כל שבוע, קח את האימונים שלך והתכנית ברצינות ואז תבוא ותשאל דברים.

וכל הגישה של "אוי הוא פגע בי" של ילד בן 12 כבר פאסה מזמן... grow some balls

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-02-11, 02:06   #16
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה

יש באתר הזה עשרות מאמרים והרבה הודעות נעוצות שאומרות "תעשה חיפוש בפורום" ו"תקרא במאמרים באתר", אי אפשר להתנהל כשכל בנאדם שני ישאל איך לבלבל ת'שריר שלו או שאלה אחרת לא קשורה שיש 9 הודעות כאלה בפורום או שיש מאמרים על הדברים האלה באתר.
כל אחד פה במצב של למידה וקורא ולומד כמה שאפשר, גם אחרי קורסים ו2-3 ספרים באנגלית יש הרבה מה ללמוד. אבל יש יותר מדי אנשים שרוצים שיאכילו אותם בכפית ולא מוכנים אפילו לבזבז יותר מ3 דקות כדי אשכרה ללמוד, ואין מה לצפות שאנשים ישבו פה ויתחילו לללמד אנשים דברים מאפס כל שבוע, קח את האימונים שלך והתכנית ברצינות ואז תבוא ותשאל דברים.

וכל הגישה של "אוי הוא פגע בי" של ילד בן 12 כבר פאסה מזמן... Grow some balls
באמא שלי אני אמנה אותך לדובר הרישמי שלי

ובקשר לחבר'ה שאומרים שכולם מתחילים מאיפהשהו
נכון-גם אני התחלתי איפהשהו וזה להתחיל לקרוא מאמרים ואז לשאול שאלות לא מובנות בפורומים
בישביל זה יש מאמרים ונעוצים!!!!!!! כדי שרמת הדיונים פה תהיה גבוהה יותר מהידע הבסיסי ותתן מענה לשאלות שדורשות יותר ממה שאפשר לספק במאמרים
אתה נמצא במקור המידע מהטובים והאיכותיים בארץ ובמקום לנצל אותו אתה נכנס לשאול שאלות טיפשיות
באמת נדמה לחך שמריצה אפשר לגדול?!?!?!
אז בנינו-מהליכה גם-ומשחייה יהיה לך פלג גוף עליון מטוווווורף
אז במקום לחשוב [ואם קשה לך לחשוב אז לקרוא מאמרים וחומר מקצועי] אני אכנס לפורום ואשאל אנשים שאלות טיפשיות שגם ככה התשובה עליהם נמצאת מעליי!

אתה מבין?

ישן 27-02-11, 02:36   #17
subzero1122
Banned

לשאלות על ניפוח\עיצוב השריר אין מקום גם בfxp, הפורום הזה לא יכול להיות ברמה של כיתה טיפולית כל החיים, ובשביל זה יש מאמרים ותוכן ענייני פה באתר (ובאינטרנט בכלל.)
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-02-11, 18:48   #18
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

צריך להבין שהתגובות האלה הם לא רק בגלל השאלה שלך שעוד לא הכי מפגרת שיש , אלה בגלל 700 משתמשים ששואלים כל אחד 10 שאלות מפגרות ביום ולאנשים כבר אין זין לענות רציני לכל אחד
שאלות כמו אם אני יעשה מתח בבית ויוכל טונה אני יהיה סוס או תוך כמה זמן אני יהיה סוס נשמעו פה כל יום
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-11, 02:10   #19
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
צריך להבין שהתגובות האלה הם לא רק בגלל השאלה שלך שעוד לא הכי מפגרת שיש , אלה בגלל 700 משתמשים ששואלים כל אחד 10 שאלות מפגרות ביום ולאנשים כבר אין זין לענות רציני לכל אחד
שאלות כמו אם אני יעשה מתח בבית ויוכל טונה אני יהיה סוס או תוך כמה זמן אני יהיה סוס נשמעו פה כל יום
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אם מישהו ישאל אותי את זה פנים אל פנים יש סיכוי לאלימות קלה

ישן 28-02-11, 16:19   #20
dudeman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה

וכל הגישה של "אוי הוא פגע בי" של ילד בן 12 כבר פאסה מזמן... Grow some balls
הציפיה שלך היא גבוה מדי מאנשים
לא כול אחד עובר פה על הפורום פעמיים

כדאי לראות מה הוא יכול או לא יכול לשאול..תזכור שיש אפשרות שהבנאדם ששואל יכול אפילו להיות בן 13..לא צריך לגשת באגרסיה להכול
ולגבי הgrow some balls..
למה אתה מדבר בצורה כזאת אליי כשאפילו לא פנית אלייך..אתה מכיר אותי?
זה הביטחון של המסך שנותן לך תחושה שאתה יכול לפנות לבני אדם ככה סתם..כי
פנים מול פנים לא היית מדבר ככה..
אני מתקשה להבין אותכם..קצת סבלנות בשביל בני אדם..ואם אין לך אז פשוט תתעלם זה הזמן שלך ואתה יכול לבחור לעשות איתו דברים יותר מועילים..
dudeman מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה