ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-10-10, 23:28   #101
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ניגרי באותה מידה שאתה אומר "אז הן אמרו", באותה מידה אפשר להגיד על כל אחד ועל כל דעה, זה די ילדותי. בשורה התחתונה באופן גורף וחד משמעי ששידרו את הסיקור ההרגשה הכללית שלהן הייתה של גועל וצחוק לנוכח המראות, נכון bb על במה יראה לאוכלוסיה הכללית יותר "ליצן" מאשר שיראו אותו פנים מול פנים לא מבצע פוזות וכו', ויכול להיות שמתחרה על במה יראה לבחורה מצחיק ובמציאות היא תאהב איך שהוא נראה, וברור שיש יוצאות מן הכלל, אבל כמו שאלון (דר מאסל) אמר - מבחינת בנות גוף אידיאלי זה מסת שריר מינ' על גוף חטוב.. כל דבר מעבר נתון לטעם האישי ולכל אחת יש את הגבול שלה ולרוב הבחורות הגבול הוא מאוד נמוך. ואני אחרי חיטוב שאיבדתי הרבה בשר ונראיתי קטן פתאום הפציצו בתגובות חיוביות, ועכשיו שפתאום באתי עם חולצה קצת צמודה שמדגישה ישר תקפו אותי "לא להתנפח שוב"... זה קצת חופף למה שאמרת על חיטוב אבל ככה או ככה הרוב המוחלט של התגובות / דעות ששמעתי היו לשלילה כלפי בחורים גדולים...

שוב, אני לא אומר שזה צריך להזיז משהו למי שמתחרה / מתאמן ברצינות כי זה ממש לא המטרה...
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 01:26   #102
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
שים לב שדיברתי כבר בהודעה הראשונה שלי על מתחרים ובשייפ, לא על ליד ולא על בערך - ששם הן יגידו שזה "מוגזם", כיון שבאמת אין שום דבר מרשים בגוף על 20 אחוז שומן, ואני כולל בזה אגב גם את עצמי כאשר עשיתי עליות לא אחראיות.
מה שאתה אומר רק מוכיח את ההנחה שלי.
גם 12 אחוז זה לא פנטזיה של אישה, תרד ל 6 ואז תראה איזה תגובות תקבל.
שמע ניגרי, בינינו להגיע לרמות שומן מאוד נמוכות זה כמעט בלתי אפשרי לבנאדם ממוצע שלומד באוניברסיטה ועובד(=12 שעות מחוץ לבית), גם על 20 אחוז שומן יש ורידים, שרירים מעוצבים והבטן היא לא כרס בירה, אם יש לך מאסת שריר גבוהה מתחת לשומן את לא תראה כמו ג'לי
.
בנאדם ממוצע שמגיע ל12 אחוז שומן יכול להשיג גוף חטוב וקוביות עפ"י הגנטיקה שלו(שזה ממה שאני נתקלתי הפנטזיה של כל הידידות שלי/אקסיות ומה שהן הכי אוהבות), זה לא ריאלי להגיע ל6 אחוז עם אורח חיים של סטודנט ושלא יתווכח איתי מי שלא חווה את זה(=ילד/חייל)

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 01:27   #103
No Troll
Banned

חדר כושר: WFAC

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
שמע ניגרי, בינינו להגיע לרמות שומן מאוד נמוכות זה כמעט בלתי אפשרי לבנאדם ממוצע שלומד באוניברסיטה ועובד(=12 שעות מחוץ לבית), גם על 20 אחוז שומן יש ורידים, שרירים מעוצבים והבטן היא לא כרס בירה.
בנאדם ממוצע שמגיע ל12 אחוז שומן יכול להשיג גוף חטוב ובטן שרירית, זה לא ריאלי להגיע ל6 אחוז עם אורח חיים של סטודנט ושלא יתווכח איתי מי שלא חווה את זה(=ילד/חייל)
סביר גם שלא תגיע לזה באופן טבעי ()
No Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 01:32   #104
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

לא יודע אישית לא הייתי אף פעם על פחות מ9%, וב9% הייתי שחיף מת(הרבה שחיה, קצת אוכל)

בכל מקרה, מאסה

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 04:01   #105
executioner
חבר פעיל

לא רוצה לעצבן אף אחד אבל ראיתי דיון דומה בפורום 'חננות, גיימרים ואנשים שיושבים מול מחשב 80% מהיום'.
executioner מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 05:42   #106
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

עוסק ב:: ברזלים
חדר כושר: Gold Gym

ציטוט:
מעניין אותי לדעת איזה דברים אתה חושב שאתה מפסיד כי אני למשל לא מרגיש שאני מפסיד משהו.
לאכול כמו חזיר בלי חשבון כל השבוע זה לא משהו שהייתי משווע אליו.
אני רוצה לאכול משהו טעים? יש לי צ'יטינג ואני נהנה ממנו הרבה יותר מאשר אנשים שאוכלים כל יום עוגות ופיצות.
אז מה אני מפסיד?

שמתי לב לזה רק עכשיו.. מה אתה מפסיד?
שתייה במסיבות ללא הרף (ברור שלפעמים כל אחד מתפרק , אבל אם יש מחר איזה אימון על הראש אתה לא תעשה זאת, ואני רוצה לראות איזה חכמולוג שיגיד לי שהוא היה מסטול מהתחת ביום שישי ויום אחרי זה בשבת בצהריים הלך לאימון והיה פיקס , בולשיט.)

חברים שלך הולכים לשחק כדורגל , כדורסל, פוטבול (לריפטואים שבינינו), או סתם גוגואים ,אבל לך יש אימון... מה לא תלך לאימון?

ויש עוד כל כך הרבה באמת... אין לי כח אפילו להתחיל להזכיר אותם

* R.I.P Zyzz - Father of aesthetics, The god of lols *
L1ghtWeighT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 06:46   #107
jay
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי l1ghtweight צפה בהודעה
שתייה במסיבות ללא הרף (ברור שלפעמים כל אחד מתפרק , אבל אם יש מחר איזה אימון על הראש אתה לא תעשה זאת, ואני רוצה לראות איזה חכמולוג שיגיד לי שהוא היה מסטול מהתחת ביום שישי ויום אחרי זה בשבת בצהריים הלך לאימון והיה פיקס , בולשיט.)

חברים שלך הולכים לשחק כדורגל , כדורסל, פוטבול (לריפטואים שבינינו), או סתם גוגואים ,אבל לך יש אימון... מה לא תלך לאימון?

שמע אחי יכול להיות שאתה צודק , אבל הוא הפך את זה כבר לאורח חיים שלו וככה הוא מתנהל יום יום זה מה שהוא אוהב וזה מה שהוא עושה .

קח למשל דוגמא : חבר שלך משחק בקבוצת כדורגל והוא אוהב את זה ומשקיע בכדורגל את כל הנשמה שלו , ואתה וכל החבר'ה יצאתם לשחק כדורגל באחד מהימים שיש לו אימון . מה אתה חושב שהוא ילך לשחק איתכם כדורגל ולא ילך לאימון ?
זה בדיוק אותו דבר .
jay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 08:00   #108
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
שמע ניגרי, בינינו להגיע לרמות שומן מאוד נמוכות זה כמעט בלתי אפשרי לבנאדם ממוצע שלומד באוניברסיטה ועובד(=12 שעות מחוץ לבית), גם על 20 אחוז שומן יש ורידים, שרירים מעוצבים והבטן היא לא כרס בירה, אם יש לך מאסת שריר גבוהה מתחת לשומן את לא תראה כמו ג'לי
.
בנאדם ממוצע שמגיע ל12 אחוז שומן יכול להשיג גוף חטוב וקוביות עפ"י הגנטיקה שלו(שזה ממה שאני נתקלתי הפנטזיה של כל הידידות שלי/אקסיות ומה שהן הכי אוהבות), זה לא ריאלי להגיע ל6 אחוז עם אורח חיים של סטודנט ושלא יתווכח איתי מי שלא חווה את זה(=ילד/חייל)

וואלה עד כמה שאני מבין אני לא ילד ולא חייל, אלא בחור שעובד בשתי עבודות, נשוי ואב לילדה קטנה, כשאשתי עובדת במשרה מלאה ככה שיש לי לא מעט אחריות בבית, ואין לי עקרת בית כמו לאחרים. בכל זאת לפני התחרות לא היית יכול לצבוט אותי בפינצטה והיו לי וורידים על כך הבטן, זה אומר 5 אחוז בערך. קח את האשם, הבנאדם יש לו 5 ילדים שיהיו בריאים, הוא פעם אמר שקשה לו? הוא עשה חיטוב עד הסוף כמו גבר. קח את רפי עם שני ילדים, קח את סטאס עם ילדה, קח את אנטון עם ילד קטן בבית, אם כבר אתה מדבר על קשה, חכה כשתהייה אבא, ואני חלילה לאט מתלונן - להיות אבא זו הזכות הכי גדולה בחיי, אבל מבחינת אחריות ועומס, להשוות בעל משפחה עובד לסטודנט זו פשוט בדיחה. ואגב גם אם אתה "לא תראה כמו ג'לי", 20 אחוז שומן זה לא דבר יפה אפילו אם אתה קאי גרין, ולא שקאי או אחרים ברמתו עובדים את אזור ה 10, חס ושלום.
לגבי חומרים, אכן חומרים הם חלק מהספורט וחלק חשוב מאוד, אבל בעניין אחוז שומן נמוך אין להם כמעט שום קשר: יש קשר לאירובי טוב ודיאטה בלי פשרות.
קח את אופיר בכר, תמיד הוא מגיע גזור אש לכל תחרות, והבחור נקי יותר ממים מינראליים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 08:49   #109
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

עוסק ב:: ברזלים
חדר כושר: Gold Gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jay צפה בהודעה
שמע אחי יכול להיות שאתה צודק , אבל הוא הפך את זה כבר לאורח חיים שלו וככה הוא מתנהל יום יום זה מה שהוא אוהב וזה מה שהוא עושה .

קח למשל דוגמא : חבר שלך משחק בקבוצת כדורגל והוא אוהב את זה ומשקיע בכדורגל את כל הנשמה שלו , ואתה וכל החבר'ה יצאתם לשחק כדורגל באחד מהימים שיש לו אימון . מה אתה חושב שהוא ילך לשחק איתכם כדורגל ולא ילך לאימון ?
זה בדיוק אותו דבר .
ההבדל הוא שהוא משחק בקבוצה, זאת אומרת הוא שחקן מקצועי? , בפיתוח גוף אפילו החובבנים צריכים להשקיע את הנשמה שלהם, זה באמת משהו שחיים איתו 24/7 , כדורגל עולם קל לעומת זה.

* R.I.P Zyzz - Father of aesthetics, The god of lols *
L1ghtWeighT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 09:09   #110
jay
חבר מתחיל

ציטוט:
ההבדל הוא שהוא משחק בקבוצה, זאת אומרת הוא שחקן מקצועי? , בפיתוח גוף אפילו החובבנים צריכים להשקיע את הנשמה שלהם, זה באמת משהו שחיים איתו 24/7 , כדורגל עולם קל לעומת זה.
זה הכל תלוי ברוח המקצועית של הבן אדם . יש שחקן שהוא יתנהג כמו חובבן שיצא וישתה ביום שישי למרות שיש לו משחק ביום שבת, ויש בן אדם שלא יעשה את הדברים הללו, למרות שהוא חובבן אבל הוא מתנהג בצורה מקצועית .
אותו דבר זה בפיתוח גוף וכל ענף ספורט אחר שקיים , יש חובבנים שהתנהגו כמו מקצוענים לכל דבר .
תמיד יש את החובבנים שהתנהגו כמו חובבנים ויעשו את כל הדברים שהזכרת , ולעומתם , תמיד יהיו את אלה שהם אומנם חובבנים אבל מנהלים אורח חיים מקצועי לכל דבר .
jay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 11:52   #111
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

קבוע בסטלה חרבות יום שישי,בשבת אימון דד ליפט,ים ומקדונלדס - כל התפריט :-)
ישן 25-10-10, 13:18   #112
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OREV צפה בהודעה
קבוע בסטלה חרבות יום שישי,בשבת אימון דד ליפט,ים ומקדונלדס - כל התפריט :-)
אנטון אחי זה ידוע שאתה חי נכון.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 25-10-10, 14:22   #113
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי executioner צפה בהודעה
לא רוצה לעצבן אף אחד אבל ראיתי דיון דומה בפורום 'חננות, גיימרים ואנשים שיושבים מול מחשב 80% מהיום'.
והוגי דיעות בתחום כלכלה ומדיניות???????
ישן 25-10-10, 23:19   #114
No Troll
Banned

חדר כושר: WFAC

ציטוט:
[color=blue][b]
קח את אופיר בכר, תמיד הוא מגיע גזור אש לכל תחרות, והבחור נקי יותר ממים מינראליים.
אני לא רוצה להכנס לזה,
אבל בחייאת, הוא ברמה טובה מדי בשביל "בילדר טבעי"
No Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-10, 23:43   #115
Tony Montana
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי No Troll צפה בהודעה
אני לא רוצה להכנס לזה,
הוא בטח עשה ss.
Tony Montana מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-10, 08:10   #116
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי no troll צפה בהודעה
אני לא רוצה להכנס לזה,

אופיר זה אח שלי, לא ביולוגית אמנם, אבל אח.
אני אומר לך באחריות שהבנאדם מתנגד בתוקף לשימוש בחומרים, זה אפילו לא מסקרן אותו.
אגב יש כמה מקורבים שניסו לשכנע אותו אחרת, אבל זו עמדתו, ויש לכבד אותה.
הוא אכן הגיע להישגים נהדרים בכל קנה מידה, וחכו שתראו אותו בשנה הבאה, הולך לעשות שדרוג רציני.

ישן 26-10-10, 09:21   #117
daniel maron
חבר פעיל

לא תמיד ניתן להשאר 8% שומן כל השנה גם עם דיאטה טובה גם באופסיזאן ואירובי.. חיטוב זה לרוב דבר גנטי.. יש אנשים שיותר קל להם להתחטב \להשאר חטובים ויש כאלה שעולים יותר בקלות.
גם בודיבילדר לא טבעי לא נראה כמו במגזין flex כל השנה.
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-10, 13:09   #118
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:

אתה מדבר שטויות גבר אני לא מפסיד כלום אני גם מתאמן גם לומד וגם עובד אומנם לא כל יום אבל עדיין ובכל זאת אני נהנה כל יום כמו כל השאר ההבדל היחיד הוא שאני בחדר כושר הם יושבים ומעשנים נרגילה לא נראה לי שאני מפסס איזשהו אורך חיים מעניין

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-10, 14:37   #119
Eliran_M
סגן מר ישראל לנוער 2010 נאבבא וסופר סאיין

הסמל האישי שלEliran_M

כללי:: Eliran_M
עוסק ב:: פיתוח גוף
חדר כושר: מבואות ים
שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אתה מדבר שטויות גבר אני לא מפסיד כלום אני גם מתאמן גם לומד וגם עובד אומנם לא כל יום אבל עדיין ובכל זאת אני נהנה כל יום כמו כל השאר ההבדל היחיד הוא שאני בחדר כושר הם יושבים ומעשנים נרגילה לא נראה לי שאני מפסס איזשהו אורך חיים מעניין
מחזק ואומר לדעתי אנחנו מרוויחים לא מפסידים
ישן 26-10-10, 17:23   #120
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה

הורג אותי כל הקטע: אסור לשתות, אסור לבלות, אסור לאכול.
רעבאק אנשים אתם חיים בסרט, מותר הכל, רק במינון.
אגב זה לגמרי לא אסון להפסיד אימון או אפילו שבוע אימונים מידי פעם, ואם מפתח גוף רוצה לדפוק את הראש פעם ב, גם זה בסדר גמור.
כמובן שאם הוא רוצה לדפוק את הראש כל יום זו בעיה, אבל אז הוא בעצם לא מפתח גוף אלא שיכור - אני מאמין שאף אחד לא מרגיש מופסד להיות ספורטאי במקום שיכור.
אגב אני חייב לציין שבעקבות ההודעות האלה עלה לי רעיון למאמר אדירבנושא, ואני אתחיל לעבוד עליו בקרוב.

תגובה