ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-04-07, 00:20   #1
Eli
חבר פעיל

ברירת מחדל המשך הפוסט "ספרי תזונה" מדיבורים כללי

עריכה: העברתי לפה כדי שמשתמשים לא יתחילו לבכות "זה שייך לתזונה" ואז איזה מנהל עוד ינעל את הפוסט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igorek
ב-ketogenic diet יש סקירה *מאוד* רחבה על דיאטות קטוג'ניות ויש שם יותר מ-300 עמודים עם יותר ממאה רפרנסים.
UD2.0 זה ספר בסגנון קצת שונה.
אתה ממליץ לקרוא את שניהם? (כי אני משתדל להדפיס כדי לקרוא פחות מהמסך)
יש עוד ספרים של לייל או רק שני אלה?
אם אפשר עוד שאלה על תזונה: באתר של madcow הוא כותב:

Of course there is one problem. The assumption of a "reasonable" diet and the key factor here is caloric excess. The key factor is not 6 meals a day, nor is it X grams of protein, nor is it weighing one's food and counting every last scrap of it while extracting yolks from egg whites like a baby salamander. It is also not some very expensive trace mineral that you buy for $50 a month at the supplement store. The key is food and quantity. It is caloric excess. If you don't have it, you can't grow. Contrary to popular BBing mythos, it need not even be a clean diet. You can eat quite a bit of garbage and get big and strong (even staying reasonably lean for a lot of people) as long as there is caloric excess. If you choose to eat clean, more power to you but make sure that you get caloric excess or you won't be adding muscle.

Basic Takeaways:

1) Caloric excess is required
2) Your body and weight will change if excess is present (proportion of muscle/fat will depend on training effectiveness)
3) If over the period the body did not change - caloric excess was not present
4) If you add muscle, your base requirement will change and you will need to eat more to maintain excess

5) Do not spend 95% of your effort balancing the 5% minutia, eat a reasonable diet and spend 95% of your effort making sure you are getting enough.

כמה הוא צודק בקטע הזה? ד"א, יש לך המלצות על מה לקרוא בנוגע לתזונה, ספרים או מאמרים?
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 01:21   #2
igorek
חבר פעיל

UD2.0 זה ספר על דיאטה ספציפית ורק עליה.
Ketogenic Diet זה ספר מאוד טכני ומפורט על דיאטות דלות פחמימות - כל מה שאתה רוצה לדעת על דיאטות מסוג זה תימצא בספר.
אני לא יודע על מה להמליץ כי קראתי רק UD2.0 אבל בעתיד אני אקרא גם את Ketogenic Diet.
ללייל יש עוד 3 ספרים:
1. Bromocroptine - זה ספר על הורמון או סטרואיד מסויים.
2. A Guide to Flexible Dieting
3. The Rapid Fat Loss Handbook

בקשר לדברים של madcow - אני מסכים איתו במאה אחוז, בכל מילה ומילה.
igorek מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 01:29   #3
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
UD2.0 זה ספר על דיאטה ספציפית ורק עליה.
Ketogenic Diet זה ספר מאוד טכני ומפורט על דיאטות דלות פחמימות - כל מה שאתה רוצה לדעת על דיאטות מסוג זה תימצא בספר.
אני לא יודע על מה להמליץ כי קראתי רק UD2.0 אבל בעתיד אני אקרא גם את Ketogenic Diet.
ללייל יש עוד 3 ספרים:
1. Bromocroptine - זה ספר על הורמון או סטרואיד מסויים.
2. A Guide to Flexible Dieting
3. The Rapid Fat Loss Handbook

בקשר לדברים של madcow - אני מסכים איתו במאה אחוז, בכל מילה ומילה.
1. ברומוקריפטין זה סם שהוא מחקה את הלפטין, שולח למוח אות של לפטין מזוייף. זוכרים את ההעמסות של הפחממות שעושים? עם ברומוקריפטין אתם עושים דיאטה שנה, אבל הגוף חושב שאתם בהעמסת פחממות כל היום!
2. זה סתם ספר מיותר
3. זה PSMF. וכל מילה מיותרת
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 01:32   #4
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
1. ברומוקריפטין זה סם שהוא מחקה את הלפטין, שולח למוח אות של לפטין מזוייף. זוכרים את ההעמסות של הפחממות שעושים? עם ברומוקריפטין אתם עושים דיאטה שנה, אבל הגוף חושב שאתם בהעמסת פחממות כל היום!
2. זה סתם ספר מיותר
2. יכול להיות, אבל הוא מיועד לסתם בנאדם ממוצע שמנסה לאבד משקל ולא מצליח.
1. נשמע טוב...
ישן 21-04-07, 01:38   #5
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
2. זה סתם ספר מיותר
מה זה PSMF?

[...QUOTE]The key factor is not 6 meals a day, nor is it X grams of protein[/quote]

הוא בעצם אומר שהחלבון לא כזה קריטי, העיקר להיות בעודף קלורי, רציתי להבין כמה זה מדויק.
בטח בכל זאת יש איזו כמות מינימילית של חלבון שכדאי לעמוד בה.

אה, ויש לכם לינקים לספרים האלה?
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 01:38   #6
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
2. יכול להיות, אבל הוא מיועד לסתם בנאדם ממוצע שמנסה לאבד משקל ולא מצליח.
1. נשמע טוב...
זה לא כזה חזק. וזה גם יוצר תופעות לוואי עם חומרים אחרים.
יש חומרים שהם בערך מאותה קבוצה כמו הברומו... לפי מה שקראתי, אלו פשוט חומרים אלוהיים אבל לא עשו עליהם מחקר על בני אדם.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 21-04-07, 01:42   #7
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eli
מה זה PSMF?

[...QUOTE]The key factor is not 6 meals a day, nor is it X grams of protein
הוא בעצם אומר שהחלבון לא כזה קריטי, העיקר להיות בעודף קלורי, רציתי להבין כמה זה מדויק.
בטח בכל זאת יש איזו כמות מינימילית של חלבון שכדאי לעמוד בה.

אה, ויש לכם לינקים לספרים האלה?[/quote]
ברור, אבל הטענה שלו היא שלו היא שצריך פחות להתעסק בקקי אלא לשים לב לדבר העיקרי - שיש עודף קלורי והוא צודק בקטע הזה. אחרי זה אתה כבר יכול לשחק עם הכמויות.
אני אישית חושב שאין סיבה לעבור על 2.2 גרם חלבון לק"ג גוף ביום.

PSMF - Protein Sparing Modified Fast
אני אשלח לך את הספרים לאימייל.
ישן 21-04-07, 01:43   #8
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
PSMF - Protein Sparing Modified Fast
אחח איזה דיאטה טובה
Protein strictly, mothaf*cker!
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 21-04-07, 01:43   #9
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
Contrary to popular BBing mythos, it need not even be a clean diet. You can eat quite a bit of garbage and get big and strong (even staying reasonably lean for a lot of people)
זו נקודה חשובה, כי פה כל הזמן אומרים לאכול נקי, בלי ג'אנק, מזונות דלי שומן, בלי ממתקים וכו' אז רציתי לחדד את הנקודה הזו גם - זה בעצם לא משנה אם אוכלים אורז או כריות לצורך העניין?

מצטער אם השאלות שלי נשמעות חובבניות. קראתי בעיקר על ביצוע תרגילים ,ועל תזונה רק דברים בסיסיים, גם כי אני חוסך וממילא לא יכול לקנות ביצים בכמויות למשל.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 01:48   #10
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eli
זו נקודה חשובה, כי פה כל הזמן אומרים לאכול נקי, בלי ג'אנק, מזונות דלי שומן, בלי ממתקים וכו' אז רציתי לחדד את הנקודה הזו גם - זה בעצם לא משנה אם אוכלים אורז או כריות לצורך העניין?

מצטער אם השאלות שלי נשמעות חובבניות. קראתי בעיקר על ביצוע תרגילים ,ועל תזונה רק דברים בסיסיים, גם כי אני חוסך וממילא לא יכול לקנות ביצים בכמויות למשל.
כן.
אני ממליץ לך לקרוא את השירשורים האלה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15597
ישן 21-04-07, 01:49   #11
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
אחח איזה דיאטה טובה
Protein strictly, mothaf*cker!
:):):):)
גנבת את זה מאיזה שירשור בפורום של לייל
ישן 21-04-07, 01:52   #12
igorek
חבר פעיל

אלי, שלחתי לך את הספרים.
ישן 21-04-07, 01:59   #13
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
אלי, שלחתי לך את הספרים.
כולם ביחד, תודה לך. טוב, אני אצטרך מחר לשבת ולקרוא את השרשורים האלה.

בולט, תודה על ה- Rapid Fat Loss
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 10:37   #14
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eli
אם אפשר עוד שאלה על תזונה: באתר של madcow הוא כותב:

Of course there is one problem. The assumption of a "reasonable" diet and the key factor here is caloric excess. The key factor is not 6 meals a day, nor is it X grams of protein, nor is it weighing one's food and counting every last scrap of it while extracting yolks from egg whites like a baby salamander. It is also not some very expensive trace mineral that you buy for $50 a month at the supplement store. The key is food and quantity. It is caloric excess. If you don't have it, you can't grow. Contrary to popular BBing mythos, it need not even be a clean diet. You can eat quite a bit of garbage and get big and strong (even staying reasonably lean for a lot of people) as long as there is caloric excess. If you choose to eat clean, more power to you but make sure that you get caloric excess or you won't be adding muscle.

Basic Takeaways:

1) Caloric excess is required
2) Your body and weight will change if excess is present (proportion of muscle/fat will depend on training effectiveness)
3) If over the period the body did not change - caloric excess was not present
4) If you add muscle, your base requirement will change and you will need to eat more to maintain excess

5) Do not spend 95% of your effort balancing the 5% minutia, eat a reasonable diet and spend 95% of your effort making sure you are getting enough.

כמה הוא צודק בקטע הזה? ד"א, יש לך המלצות על מה לקרוא בנוגע לתזונה, ספרים או מאמרים?
מילים בסלע! יש פה הרבה חברה לדעתי שצריכים ללמוד קצת מהדברים האלו!

THE_JUGGERNAUT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 10:39   #15
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

בולט יש לך פוסטרים של לייל בחדר?
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 12:09   #16
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
בולט יש לך פוסטרים של לייל בחדר?
יש לי בובה של לייל. אני נרדם איתה כל לילה.
אבל הפוסטרים הם של הזאת שהוא מאמן אותה
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 21-04-07, 12:46   #17
ironman
חבר פעיל

זה ספר גם טוב שהורדתי אתמול מרפרוף בו יש בו הרבה דברים טובים הוא סוקר מדיאטות אירובי תוספים וכל מיני דוגמאות. קריס גם כותב הרבה במגזינים הנחשבים בחו"ל ובאתרי אינטרנט שלהם.Everything You Wanted To Know About Fat Loss - Chris Aceto
ironman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 13:18   #18
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eli

בין אורז לכריות כן יש הבדל, גם אם תשמור על אותה כמות קלוריות צריך לזכור שבכריות יש שומנים מוקשים שהם שומני טראנס שפוגעים בבריאות שלנו ולכן בסופו של דבר גם הביצועים שלנו ירדו צריך לבדוק כל מקרה לגופו בקטע הזה.
בנוסף צריך לבדוק שם את כמויות הסוכר גם למזונות בעלי ערך גליקמי גבוה יש השפעה על הרגישות לאינסולין לאורך זמן ולכן שוב זה נכון שאולי בטווח הקצר העיקר הגירעיון הקלורי אבל יש בהחלט הבדלים בין סוגי המזון.

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 13:37   #19
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

אלי, שלחתי לך הודעה בפוסט שנמצא בדיבורים כללי לגבי משהו שם, אודה לך עם תענה לי שם.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 17:46   #20
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ironman
זה ספר גם טוב שהורדתי אתמול מרפרוף בו יש בו הרבה דברים טובים הוא סוקר מדיאטות אירובי תוספים וכל מיני דוגמאות. קריס גם כותב הרבה במגזינים הנחשבים בחו"ל ובאתרי אינטרנט שלהם.Everything You Wanted To Know About Fat Loss - Chris Aceto
יש לו עוד ספר, Championship Bodybuilding. אתה יכול לתת לינק?
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה