ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-07-10, 12:34   #1
boomye
חבר מתחיל

ברירת מחדל Ss דפק אותי

שלום!!
אני חדש פה בפורום אז אני ספר על עצמי קצת..
בן 17 עוד שבוע מהיום גובה 1.70 משקל 52 אז ככה עד גיל 4 שנים הייתי שמנמן ומאז משהו קרה ואני שחיף עצבני . אני כלכך שחיף שאני מתבייש להוריד חולצה ללכת לים ולהסתובב ברחוב אבל כל מה שאני אומר תקף עד גיל 16. בערך בגיל 15 התחלתי לעשות בדיקות עשיתי בדיקה לכלל מערכת האיכול בדיקות שכוללות הרדמה דברים רציניים עשיתי בדיקות אחרות שאני כבר לא זוכר. שום דבר לא גילו אמרו לי "אתה בריא".. לבסוף הרופא משפחה החליט לשלוח אותי לדיאטנית שנתני לי תפריט שלא עזר בשיט, הייתי שוקל אז 46. לבסוף בגיל 16 הרוםא אמר אין מה לעשות זה מבנה הגוף שלך אתה לא יכול לעלות במסה אלה אים כן תנסה מסת שריר.

אז אני כבר חצי שנה במכון משתמש בגיינר ועליתי ל52 קילו מ46 עכשיו אני מרגיש קצת יותר בטוח בעצמי כב רלא מתבייש ללכת לים אני גם מרגיש שהתחזקתי למשל מ0 מתח עליתי ל3 וכו'. אבל כל זה בשני חודשים עכשיו אני גבר 4 חודשים על אותו משקל ומראה.. כולל תפריט מצוין וגיינר perfect 3000. אז החלטתי לנסות SS זה היה משולם עליתי כל אימון ואימון במשקליםם. עד שדפחקתי את הגב אני מדבר איתכם על כאלה כאבים שאתה לא יכול להירדם עד 3 בלילה אתה לא יכול לעשות כלום חוץ מלשכב במיטה עם שירי דיכאון ברקע. הלכתי לאורטופד והוא אמר לי הפסקה של חודש מהמכון ונתן לי ספריי להשפקיץ למקום הכואב.. הבנתי שכנראה זה הטכניקה לא נכונה בSQUAT ובDEADLIFT שדפקה לי את הגב אבל כנראה שלא אני עדיין לא בטוח.. כלכך פחדתי שכבר חודשיים אני לא עושה SS חזרתי לאימון על AB רגיל על שרירים קטנים, אבלל זה מבאס אני לא מתקדם אני שונא את האימון הזההה היום אני רוצה לנסות לחזור לSS אבל לא יודע אים כדי לקחת את הסיכון כי עם העמוד השדרה לא משחקים..

מה אתם מצעים לעשות אים ישלך אימון מיוחד להציע לי בכיףף
boomye מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 13:04   #2
mi za
חבר מתחיל

איזו פציעה הייתה לך?
איפה כואב לך?
עדיין כואב לך?
מה האורטופד אמר? (חוץ מלנוח חודש)
mi za מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 13:15   #3
avishav1
חבר פעיל

מצטער לשמוע,אני באמת מבין אותך.
ביצעת את התרגילים הללו בידיעה שאתה לא מבצע אותם בצורה נכונה?
אני יכול להרגיע אותך בזה שבימים הראשונים של פציעה תמיד הכאבים בשיאם,אני מניח שעם הזמן הכאב ירד ואפילו יעלם. אולי סתם עשית תנועה לא נכונה וזה יעבור תוך מספר שבועות או אפילו פחות.
מה שעכשיו כדאי לעשות זה להפסיק להתאמן כמובן ולהשתדל לא להעמיס על ה גב יותר מידי דברים מיותרים.
תנוח ותפנה שוב לאורטופד בעוד מספר ימים\שבועות.
החלמה מהירה אחי!
avishav1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 13:17   #4
boomye
חבר מתחיל

לא היתה לא פציעה ממש הוא אמר פשוט עומס יתר על הגב והכאבים לפעמים באמצע לפעמים בתחתטו לפעמים אפילו בעליון אוזה זה היה כבר מזמן זה כבר עבר וחזרתי להתאמן אני פשוט לא יודע אים כדי לי לחזור לss מה אתם אומרים?
ישן 20-07-10, 13:21   #5
boomye
חבר מתחיל

אה ודרך אגב משהו מאודדדד חשבו ששחכתי לציין לגבי.. בזמן החודש הפסקה שעשיתי כדי להחלים היה לי צו ראשון
ומסבר שיש לי עקמת בגב למי שלא יודע מזה זה לא גבנת יש הבדל וזה תורשתי ואיפשר לתקן את זה בגלל זה איפשר ללכת לקרבי גם אני לא בטוח שכבר מותר להיתאמן אבל אני לא יכוללל להישאר רזה ככה אני חייב לחזור לss
ישן 20-07-10, 13:25   #6
mi za
חבר מתחיל

מציע לך לקרוא את הספר (במידה ולא קראת)
תעלה סרטונים לביקורת
תתחיל ממוט ריק ולאט לאט תעלה משקלים
בהצלחה
mi za מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 13:53   #7
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

Ss תוכנית בטוחה אם עובדים נכון ולא משתוללים עם משקלים מוגזמים

בקשר לעקמת, בדרך כלל ממליצים ללכת לשחות וזה מיישר את העמוד שדרה, שוב תלוי אם יש עקמת בכתפיים(הליכה שפופה) או בעמוד השדרה שהוא לא ישר... זה לא פוגע בפרופיל, זה סעיף קטן(כמו משקפיים)
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 18:19   #8
בינגו
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
ss תוכנית בטוחה אם עובדים נכון ולא משתוללים עם משקלים מוגזמים

בקשר לעקמת, בדרך כלל ממליצים ללכת לשחות וזה מיישר את העמוד שדרה, שוב תלוי אם יש עקמת בכתפיים(הליכה שפופה) או בעמוד השדרה שהוא לא ישר... זה לא פוגע בפרופיל, זה סעיף קטן(כמו משקפיים)

אני אתקן אותך כי מבינים מההודעה שלך שלהרים משקלים "מוגזמים" זה רע.
תכנית בטוחה אם לא מנסים להרים יותר ממה שמסוגלים, ובכלל אין קשר לתכנית אלא לתרגילים.

שאלה למנהלים שאולי תהיה לא במקום(במידה וכן אני אערוך את ההודעה ואמחק אותה).
איך אפשר להתייחס להודעה כזו ברצינות?
בכותרת "ss דפק אותי" ובתוכן הוא מודע לביצוע לקוי של תרגילים,רופא שאומר לבן אדם שהוא לא יכול לעלות במשקל, ספריי שמשפריצים והמשתמש נרשם כדי לכתוב את ההודעה הזו.
בינגו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 21:50   #9
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי בינגו צפה בהודעה
אני אתקן אותך כי מבינים מההודעה שלך שלהרים משקלים "מוגזמים" זה רע.
תכנית בטוחה אם לא מנסים להרים יותר ממה שמסוגלים, ובכלל אין קשר לתכנית אלא לתרגילים.

שאלה למנהלים שאולי תהיה לא במקום(במידה וכן אני אערוך את ההודעה ואמחק אותה).
איך אפשר להתייחס להודעה כזו ברצינות?
בכותרת "ss דפק אותי" ובתוכן הוא מודע לביצוע לקוי של תרגילים,רופא שאומר לבן אדם שהוא לא יכול לעלות במשקל, ספריי שמשפריצים והמשתמש נרשם כדי לכתוב את ההודעה הזו.
אתה רואה שמישהו מהמנהלים התייחס? אני לא.
אני לא יודע מה הבחור שפתח את האשכול רצה לומר, באותו האופן אני יכול להגיד ש:
"מים הרסו לי ת'חיים, לקחתי שלוק מבקבוק ונשמתי באותו הזמן ואז נחנקתי והתחלתי להשתעל, נפלתי עם הפנים על הכביש ומכונית דרסה אותי"
ישן 21-07-10, 11:15   #10
ניר.מ.
חבר פעיל

עוסק ב:: הכנת אוכל,אכילה
חדר כושר: המרגנית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי boomye צפה בהודעה
אה ודרך אגב משהו מאודדדד חשבו ששחכתי לציין לגבי.. בזמן החודש הפסקה שעשיתי כדי להחלים היה לי צו ראשון
ומסבר שיש לי עקמת בגב למי שלא יודע מזה זה לא גבנת יש הבדל וזה תורשתי ואיפשר לתקן את זה בגלל זה איפשר ללכת לקרבי גם אני לא בטוח שכבר מותר להיתאמן אבל אני לא יכוללל להישאר רזה ככה אני חייב לחזור לss
שיגעתם אותי! באמת אנשים תנסו להפעיל טיפה את השכל.. מה הקשר אם אתה מתאמן בתוכנית כזאת או בתוכנית אחרת לבין העלייה במשקל! אתה עולה במשקל לפי התזונה. גם אם תתאמן בab וגם אם תתאמן ב ss וגם אם לא תתאמן.
ניר.מ. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 12:22   #11
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניר.מ. צפה בהודעה
שיגעתם אותי! באמת אנשים תנסו להפעיל טיפה את השכל.. מה הקשר אם אתה מתאמן בתוכנית כזאת או בתוכנית אחרת לבין העלייה במשקל! אתה עולה במשקל לפי התזונה. גם אם תתאמן בab וגם אם תתאמן ב ss וגם אם לא תתאמן.
יש קשר... ממש אבל יש קשר. מצד אחד אפילו במקרה קיצוני שבו אתה אוכל כל מה שבא ליד,אתה אומנם עולה במשקל מעלייה באחוזי השומן כן,אבל אתה מתאושש יותר מהר ומרים יותר ועולה גם במשקל בגלל מסת שריר.
לכן אפשר לראות כמה עלית במשקל ממסת שריר עצמה מפעם לפעם (למשל אתה עושה חיטוב על 6% שומן באותו הגובה,ורואה שאתה שוקל 78 קילו. אחרי שנה שלמה שעשית מסה תעשה שוב פעם חיטוב על 6% שומן באותו הגובה,ורואה שאתה 82 קילו. ונגיד שאתה בערך עם אותם הנוזלים או שאתה יבש,אז אתה עלית 4 קילו מסת שריר. הבנת ת'רעיון?)

למה אתה חושב לעזאזל שיש מקצים שונים לפי משקל גוף? כי לבנאדם על 6% ששוקל 90 קילו יהיה הרבה יותר מסת שריר מלבנאדם על 6% ששוקל 70 קילו. (נגיד והם אותו הגובה).
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 15:11   #12
ruhl
חבר פעיל

אין שכל אין דאגות
ruhl מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 17:51   #13
ניר.מ.
חבר פעיל

עוסק ב:: הכנת אוכל,אכילה
חדר כושר: המרגנית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
יש קשר... ממש אבל יש קשר. מצד אחד אפילו במקרה קיצוני שבו אתה אוכל כל מה שבא ליד,אתה אומנם עולה במשקל מעלייה באחוזי השומן כן,אבל אתה מתאושש יותר מהר ומרים יותר ועולה גם במשקל בגלל מסת שריר.
לכן אפשר לראות כמה עלית במשקל ממסת שריר עצמה מפעם לפעם (למשל אתה עושה חיטוב על 6% שומן באותו הגובה,ורואה שאתה שוקל 78 קילו. אחרי שנה שלמה שעשית מסה תעשה שוב פעם חיטוב על 6% שומן באותו הגובה,ורואה שאתה 82 קילו. ונגיד שאתה בערך עם אותם הנוזלים או שאתה יבש,אז אתה עלית 4 קילו מסת שריר. הבנת ת'רעיון?)

למה אתה חושב לעזאזל שיש מקצים שונים לפי משקל גוף? כי לבנאדם על 6% ששוקל 90 קילו יהיה הרבה יותר מסת שריר מלבנאדם על 6% ששוקל 70 קילו. (נגיד והם אותו הגובה).
בוא ניקח אדם א'.
נאכיל אותו ב 5k כשההוצאה הקלורית שלו 3.5k ביום רגיל ללא אימון. סבבה?
נאכיל אותו ככה שבועיים.
בוא ניקח את אותו אדם, נאכיל אותו אותו דבר ונוסיף לו אימון. עכשיו, תיאורטית הוא עולה אפילו פחות במשקל- מאזן חיובי נמוך יותר.
נ.ב. כדי לכתוב פסקא צריך לפחות לעבור את כיתה א' כי לא הבנתי כלום ממה שאמרת.

תוספת: אוקיי אנסה לעשות את זה אפילו יותר פשוט:
1. אדם אומר אני תקוע במשקל 48
2. אדם מחליף תוכנית אימונים ועולה במשקל
3. במשקל עולים בקשר ל+ קלורי ביום
4. מסה מורכבת ממסת שריר ושומן וכל שאר החרטא שמרכיב את האדם
5. האדם טוען שבתוכנית אחרת הוא עלה 5 קילו ובקודמת לא עלה בכלל.
6.התוכנית לא תשנה את העלייה במסה הכללית אלא ביחס שומן ושריר

עצם זה שאתה מדבר על מאסת שריר ומאסת שומן אומר שאתה לא מבין בכלל שדיברתי על מאסה כללית
אין כזה דבר לעלות במשקל "בגלל המאסה" או "בגלל השומן" העלייה במשקל תלויה במאזן הקלורי.

נערך לאחרונה על ידי ניר.מ., 21-07-10 בשעה 18:01.
ניר.מ. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 17:59   #14
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי boomye צפה בהודעה
שלום!!
אני חדש פה בפורום אז אני ספר על עצמי קצת..
בן 17 עוד שבוע מהיום גובה 1.70 משקל 52 אז ככה עד גיל 4 שנים הייתי שמנמן ומאז משהו קרה ואני שחיף עצבני . אני כלכך שחיף שאני מתבייש להוריד חולצה ללכת לים ולהסתובב ברחוב אבל כל מה שאני אומר תקף עד גיל 16. בערך בגיל 15 התחלתי לעשות בדיקות עשיתי בדיקה לכלל מערכת האיכול בדיקות שכוללות הרדמה דברים רציניים עשיתי בדיקות אחרות שאני כבר לא זוכר. שום דבר לא גילו אמרו לי "אתה בריא".. לבסוף הרופא משפחה החליט לשלוח אותי לדיאטנית שנתני לי תפריט שלא עזר בשיט, הייתי שוקל אז 46. לבסוף בגיל 16 הרוםא אמר אין מה לעשות זה מבנה הגוף שלך אתה לא יכול לעלות במסה אלה אים כן תנסה מסת שריר.

אז אני כבר חצי שנה במכון משתמש בגיינר ועליתי ל52 קילו מ46 עכשיו אני מרגיש קצת יותר בטוח בעצמי כב רלא מתבייש ללכת לים אני גם מרגיש שהתחזקתי למשל מ0 מתח עליתי ל3 וכו'. אבל כל זה בשני חודשים עכשיו אני גבר 4 חודשים על אותו משקל ומראה.. כולל תפריט מצוין וגיינר perfect 3000. אז החלטתי לנסות SS זה היה משולם עליתי כל אימון ואימון במשקליםם. עד שדפחקתי את הגב אני מדבר איתכם על כאלה כאבים שאתה לא יכול להירדם עד 3 בלילה אתה לא יכול לעשות כלום חוץ מלשכב במיטה עם שירי דיכאון ברקע. הלכתי לאורטופד והוא אמר לי הפסקה של חודש מהמכון ונתן לי ספריי להשפקיץ למקום הכואב.. הבנתי שכנראה זה הטכניקה לא נכונה בSQUAT ובDEADLIFT שדפקה לי את הגב אבל כנראה שלא אני עדיין לא בטוח.. כלכך פחדתי שכבר חודשיים אני לא עושה SS חזרתי לאימון על AB רגיל על שרירים קטנים, אבלל זה מבאס אני לא מתקדם אני שונא את האימון הזההה היום אני רוצה לנסות לחזור לSS אבל לא יודע אים כדי לקחת את הסיכון כי עם העמוד השדרה לא משחקים..

מה אתם מצעים לעשות אים ישלך אימון מיוחד להציע לי בכיףף

ss לא דפקה לך כלום, אתה דפקת אותה
תלמד להתאמן במקום לפזר הצהרות מפגרות באויר.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 18:49   #15
IdaNP
חבר פעיל

חדר כושר: ספורטן פ"ת

הבעיה שלך הייתה טכניקה לא נכונה. היית צריך להתייעץ עם מאמנים תוך כדי העשייה של התרגילים המורכבים.
כנראה שלא עשית את זה, או שהמאמנים הדריכו אותך בצורה לא נכונה, דבר שגרם לך לקבל פציעה מהטכניקה הלא נכונה.
תבקש ממאמנים שיראו לך איך לעשות נכון. אם אהבת את הss אז תמשיך עם זה.
IdaNP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 19:07   #16
rony55e
Banned

אחי גם לי דדליפט דפק את הגב
אני לא מבין למה לעשות את התרגילים המסוכנים האלה כמו סקוואט ודדליפט

עכשיו אני בab 4 פעמים בשבוע ומתקדם פצצה
rony55e מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 19:10   #17
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניר.מ. צפה בהודעה
בוא ניקח אדם א'.
נאכיל אותו ב 5k כשההוצאה הקלורית שלו 3.5k ביום רגיל ללא אימון. סבבה?
נאכיל אותו ככה שבועיים.
בוא ניקח את אותו אדם, נאכיל אותו אותו דבר ונוסיף לו אימון. עכשיו, תיאורטית הוא עולה אפילו פחות במשקל- מאזן חיובי נמוך יותר.
נ.ב. כדי לכתוב פסקא צריך לפחות לעבור את כיתה א' כי לא הבנתי כלום ממה שאמרת.

תוספת: אוקיי אנסה לעשות את זה אפילו יותר פשוט:
1. אדם אומר אני תקוע במשקל 48
2. אדם מחליף תוכנית אימונים ועולה במשקל
3. במשקל עולים בקשר ל+ קלורי ביום
4. מסה מורכבת ממסת שריר ושומן וכל שאר החרטא שמרכיב את האדם
5. האדם טוען שבתוכנית אחרת הוא עלה 5 קילו ובקודמת לא עלה בכלל.
6.התוכנית לא תשנה את העלייה במסה הכללית אלא ביחס שומן ושריר

עצם זה שאתה מדבר על מאסת שריר ומאסת שומן אומר שאתה לא מבין בכלל שדיברתי על מאסה כללית
אין כזה דבר לעלות במשקל "בגלל המאסה" או "בגלל השומן" העלייה במשקל תלויה במאזן הקלורי.
מעניין לי ת'תחת,אני לא פניתי אליך אז מה אכפת לי אם אל הבנת כלום? לעבור כיתה א'? נכנסתי לאונברסיטה סבבה?

הבנאדם יעלה במסת השריר שלו יותר מאשר בתוכנית אחרת,זה מה שאני אומר. סבבה,חשבתי שדיברת לא על מסה כללית. אם אתה רוצה אז הוא יעלה יותר במסת שריר מאשר בתוכנית אחרת סבבה?
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 19:32   #18
dmiftah
חבר פעיל

די כבר עם הדיבור הנגוע הזה של ילד בן 15..
מדברים אלייך כמו אנשים גדולים אז תגיב בחזרה כמו אדם בוגר..
Ss לא דפקה אותך אלא אתה והאידיוטים האחרים דפקו אותה...
צריך ללמוד גם להקשיב לגוף,אתה רואה שקשה לך,זה לא סיבה לוותר,אבל אם אתה רואה שקשה לך בצורה מוגזמת,אז מוותרים,מורידים קצת משקל,נחים קצת וחוזרים
אי אפשר להסביר את זה במילים כי אלו דברים שאתה מרגיש על בשרך,צריך לדעת לעשות את התרגילים,לאכול טוב,לישון טוב ולהקשיב לגוף שלך,לא יותר מדי מאמץ
dmiftah מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-10, 21:45   #19
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rony55e צפה בהודעה
אחי גם לי דדליפט דפק את הגב
אני לא מבין למה לעשות את התרגילים המסוכנים האלה כמו סקוואט ודדליפט

עכשיו אני בab 4 פעמים בשבוע ומתקדם פצצה

לדעתי אתה מסוכן, בעיקר אם אתה נכנס למכון ולא יודע מה אתה עושה.

"אחי אני לא מבין מה אני מדבר בכלל, אז בוא נתחיל לשלול ולזרוק לאויר שטויות"
ישן 21-07-10, 21:49   #20
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dmiftah צפה בהודעה
די כבר עם הדיבור הנגוע הזה של ילד בן 15..
מדברים אלייך כמו אנשים גדולים אז תגיב בחזרה כמו אדם בוגר..
Ss לא דפקה אותך אלא אתה והאידיוטים האחרים דפקו אותה...
צריך ללמוד גם להקשיב לגוף,אתה רואה שקשה לך,זה לא סיבה לוותר,אבל אם אתה רואה שקשה לך בצורה מוגזמת,אז מוותרים,מורידים קצת משקל,נחים קצת וחוזרים
אי אפשר להסביר את זה במילים כי אלו דברים שאתה מרגיש על בשרך,צריך לדעת לעשות את התרגילים,לאכול טוב,לישון טוב ולהקשיב לגוף שלך,לא יותר מדי מאמץ

אין לך מה להסביר את עצמך
די בטוח שמדובר בילדים שמעולם לא טרחו לקרוא את הספר, לא טרחו לראות סרטוני הדרכה, לא טרחו לשאול ולברר לא באינטרנט ולא במכון, ובסוף יוצא שאם הם כן מבצעים את התרגילים אז אין להם באמת מושג איך הם אמורים להראות.
תגובה