ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-10-07, 23:53   #1
יהורם
חבר פעיל

ברירת מחדל כמה שאלות בנושא כמות הקלוריות שאני צריך לצרוך ביום.

אני רוצה להבין כמה דברים :
1.חישבתי את הכמות צריכת הקלוריות שלי הוא יוצא 3613 עכשיו חישבתי את זה פחות או יותר לפי מה שאני עושה ביום יום{מתאמן כמעט כל יום וכל שאר הפעילויות כגון עבודה וכו...} השאלה היא האם הצריכה שלי משתנה ביום מנוחה ..?? {לא כל יום מתאמנים.} והאם כיוצא בזאת אני צריך לחשב את הקלוריות שלי שונה בין יום מנוחה ליום שבו התאמנתי?
2.אם הגוף שלי שורף 3613 קלוריות ביום ואני רוצה מאזן שלילי{אני בחיטוב} לכמה קלוריות אני צריך להגיע פחות או יותר{אני לא רוצה לאבד שריר}.
תודה מראש..
יהורם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-07, 00:00   #2
dietman
חבר פעיל

יהורם אתה צריך לחשב Bmr אה Bmr זה כמה אתה שורף קלריות בלילה במנוחה
ככל שאתה עושה יותר פעילות גופנית זה מכפיל תצמו אתה צריך להגיע למצב שה אה Bmr יותר נמוך בערך בה 500 בשביל לשרוף מספיק קלריות לרדת במשקל ולא במסת שריר
בעיקרון ביום מנוחה אתה גם כן שורף אבל רק בלילה זהו בהצלחה
dietman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-07, 00:16   #3
יהורם
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dietman
יהורם אתה צריך לחשב Bmr אה Bmr זה כמה אתה שורף קלריות בלילה במנוחה
ככל שאתה עושה יותר פעילות גופנית זה מכפיל תצמו אתה צריך להגיע למצב שה אה Bmr יותר נמוך בערך בה 500 בשביל לשרוף מספיק קלריות לרדת במשקל ולא במסת שריר
בעיקרון ביום מנוחה אתה גם כן שורף אבל רק בלילה זהו בהצלחה
שמע עד שהייתי בטוח שאני מבין קצת בלבלת אותי..
חישבתי את bmr שלי הוא 1901.8 אבל מה זה משנה קכמה אני שורף בזמן של שינה כל היום זה לא מציאותי .. אז חישבתי ע"י המחשבון שם לפי הפעיולות שלי כל היום כולל אימונים .. ויצא 3613 אז לפי מה אני אמור לחשב את הקלוריות ??? שמע אני ממש מבולבל
ישן 12-10-07, 07:04   #4
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

לא יודע איך הגעתי מ1900 ל3600, אבל ברמת העיקרון כמות הקלוריות שאתה צריך לצרוך לפי החישוב לאחר כל הפעילויות וכו' [כלומר ה3600].
בקשר ליום מנוחה - אתה גם ככה לא אוכל אותו הדבר כי יש את הארוחה "מיד לאחר האימון" ובימים שאין לך אימון, אין לך את הארוחה הזו.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-07, 10:56   #5
יהורם
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
לא יודע איך הגעתי מ1900 ל3600, אבל ברמת העיקרון כמות הקלוריות שאתה צריך לצרוך לפי החישוב לאחר כל הפעילויות וכו' [כלומר ה3600].
בקשר ליום מנוחה - אתה גם ככה לא אוכל אותו הדבר כי יש את הארוחה "מיד לאחר האימון" ובימים שאין לך אימון, אין לך את הארוחה הזו.
אוקיי... אז אני אבדוק שוב אם אתה אומר שזה לא הגיוני... תודה.
אז עם אני מסכם את העיניין פה אני אומר שאני צריך לבדוק כמה אני צורך ביום {לא bmr} זאת אומרת לא רק במנוחה אלה להוסיף גם שעות של עבודה ואמונים {יום רגיל פחות או יותר} וממה שאני מקבל אני צריך לצרוך 500 קלוריות פחות ...
ובקשר ליום בלי אימון {שבו הגוף צורך פחות} אני אוכל אותו הדבר מלבד הארוחה שלאחר אימון.
תקנו אותי אם אני טועה ובזה נסכם את הנושא המתיש הזה.תודה
תגובה