ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-07-08, 22:45   #1
Ferrari F430
חבר פעיל

ברירת מחדל אימון ביתי

אני לא יכול ללכת למכון לצערי למשך של משהו כמו שבועיים מסיבות
שלא חשובות כרגע.
אם אני יעבוד בבית על חזה (שכיבות שמיכה)..יהיה שווה משהו? חשבתי על משהו כמו 12 סטים.
שכיבות שמיכה ישר, עם שיפוע חיובי ושיפוע שלילי. 4 סטים לכל סוג עם 20 חזרות..איך זה? טוב/ לא טוב.
והצעות לשיפור אם לא טוב..
ואני כמובן אוכל כרגיל..אני במסה.
תודה
Ferrari F430 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-08, 22:55   #2
gal313
חבר מתחיל

בתור מתאמן ביתי קבוע [למעלה מ-10 חודשים]:
אם אתה רוצה ללכת בכיוון של ניפוח שריר [וגם חיזוק הכוח!!] תעבוד על מתח ומקבילים, אני אישית הייתי עובד עליהם 5 ימים בשבוע, אומנם לא תוצאות כמו של באדיבילדר אבל ברוך השם יש בליטות ומסה איפה שצריך להיות. יש הרבה וואריאציות לכל אחד מהם, תמצא לך את זו שאתה לא עובר את ה-15 חזרות איתה לסט, 3-4 סטים.
לתשומת ליבך: בדיון של ארבל אחד המשתמשים טוען שעבודה על מתח ומקבילים היא כמו משקולות ושיש לעבוד עליה יום כן יום לא. תעשה חושבים עם עצמך איך לפעול, כי בפסוקו של יום - כל אחד והגוף שלו.

לגבי שכיבות סמיכה, הם מפתחות כוח יופי [לא יודע למה בכל מאמר שאני נתקל זה לא מוזכר], אבל בעיקר מחטבות וכמובן מתמקדות בסבולת השרירית.
בהצלחה אחי.
gal313 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-08, 23:04   #3
Ferrari F430
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal313 צפה בהודעה
בתור מתאמן ביתי קבוע [למעלה מ-10 חודשים]:
אם אתה רוצה ללכת בכיוון של ניפוח שריר [וגם חיזוק הכוח!!] תעבוד על מתח ומקבילים, אני אישית הייתי עובד עליהם 5 ימים בשבוע, אומנם לא תוצאות כמו של באדיבילדר אבל ברוך השם יש בליטות ומסה איפה שצריך להיות. יש הרבה וואריאציות לכל אחד מהם, תמצא לך את זו שאתה לא עובר את ה-15 חזרות איתה לסט, 3-4 סטים.
לתשומת ליבך: בדיון של ארבל אחד המשתמשים טוען שעבודה על מתח ומקבילים היא כמו משקולות ושיש לעבוד עליה יום כן יום לא. תעשה חושבים עם עצמך איך לפעול, כי בפסוקו של יום - כל אחד והגוף שלו.

לגבי שכיבות סמיכה, הם מפתחות כוח יופי [לא יודע למה בכל מאמר שאני נתקל זה לא מוזכר], אבל בעיקר מחטבות וכמובן מתמקדות בסבולת השרירית.
בהצלחה אחי.

א. תודה על התגובה.
ב. אין דבר כזה מחטבות. הכל תלוי בתזונה שלך.
שכיבות שמיכה לא יחטבו אותך ומתח ומקבילים לא יגדילו אותך ("ינפחו אותך").
הכל תלוי בתזונה. אם בסופו של יום אתה תהיה במאזן קלורי שלילי (הוצאת יותר קלוריות ממה שהכנסת)
אתה תרד במשקל. ואם בסופו של יום תהיה במאזן קלורי חיובי (הכנסת יותר קלוריות ממה שהוצאת)
אתה תעלה במשקל... קפיש אחי ?
ישן 10-07-08, 23:15   #4
gal313
חבר מתחיל

אבל מאזן קלורי חיובי ושלילי יכולים להיות הרזיה או השמנה, בלי קשר לשריר.. לא?
כי קיבלתי בליטות שריר בדיוק בחלקים עליהם המתח והמקבילים מתרכזים.
לגבי השכיבות שמיכה, אני לפעמים לוקח לי חודש שלם בו אני עובד רק על שכיבות שמיכה, כמעט בדיוק כפי שציינת למעלה בעצמך [שיפוע חיובי+שיפוע שלישי] ובחודש הזה אני קטן בנפח אבל יש יותר סימנים של מאמץ על הגוף שלי כמו קווי שריר מסורטטים יפה בידיים, וורידים שבולטים החוצה.
אני חייב להודות ואני לא מתבייש בזה, אני לא מתאמן מקצועי כביכול כמוך ואחרים פה, אני עובד לפי הצרכים של הגוף שלי [גם של הנפש] ורק לאחרונה נכנסתי לפה כדי להשכיל.
מצטער אם ראית בהודעה שלי בורות, ניסיתי רק לעזור מניסיון אישי, ואם אני לא טועה ציינתי שבדיון של ארבל קיבלתי כבר נגחה על סגנון העבודה שלי.
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה אחי, אימון נעים.
gal313 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-08, 23:30   #5
Ferrari F430
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal313 צפה בהודעה
אבל מאזן קלורי חיובי ושלילי יכולים להיות הרזיה או השמנה, בלי קשר לשריר.. לא?
כי קיבלתי בליטות שריר בדיוק בחלקים עליהם המתח והמקבילים מתרכזים.
לגבי השכיבות שמיכה, אני לפעמים לוקח לי חודש שלם בו אני עובד רק על שכיבות שמיכה, כמעט בדיוק כפי שציינת למעלה בעצמך [שיפוע חיובי+שיפוע שלישי] ובחודש הזה אני קטן בנפח אבל יש יותר סימנים של מאמץ על הגוף שלי כמו קווי שריר מסורטטים יפה בידיים, וורידים שבולטים החוצה.
אני חייב להודות ואני לא מתבייש בזה, אני לא מתאמן מקצועי כביכול כמוך ואחרים פה, אני עובד לפי הצרכים של הגוף שלי [גם של הנפש] ורק לאחרונה נכנסתי לפה כדי להשכיל.
מצטער אם ראית בהודעה שלי בורות, ניסיתי רק לעזור מניסיון אישי, ואם אני לא טועה ציינתי שבדיון של ארבל קיבלתי כבר נגחה על סגנון העבודה שלי.
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה אחי, אימון נעים.
זה בסדר אחי ככה לומדים..רק מטעויות
מן הסתם שאם עבדת על מתח ומקבילים אז המסה שתצבור בשרירים
האלה (חזה יד אחורית וגב ) תהיה גדולה
יותר מהמסה שתהיה לך ברגליים (בהנחה שעליהם אתה לא עובד).

נערך לאחרונה על ידי Ferrari F430, 10-07-08 בשעה 23:35.
תגובה