ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-04-12, 18:37   #1
TheYawa
חבר פעיל

הסמל האישי שלTheYawa

עוסק ב:: צבא ולימודים באוניברסיטה והכי חשוב - מסה!!
Cool כמה חלבון אתה באמת צריך!?

היי לכולם.
אני מתאמן בינוני - ז"א אני לא מתחיל (אני אומר זאת על התבססות על הזמן דשאני מתאמן ועל התוצאות במשקלים ומגדילת מסה שהגעתי עליה) אבל אני גם עדין רחוק מלהיות מתאמן ותיק.

הסתכלתי וקראתי והמספר המשוכלל שיצא הוא 1.7 בערך.
זה המספר שמתאמן ברמה שלי צריך לצרוך חלבון לכל קילוגרם במשקל גוף, ז"א שאני ששוקל 85 קילו צריך לקבל 145 גרם חלבון.
אני בניתי לעצמי תפריט... הכל טוב ויפה ויצא לי 173 גרם חלבון ביום שזה 2יוצא גרם חלבון לכל קילו במשקל גוף שלי.

אני לא שואל העם זה טוב או רע... אני שואל האם זה ישנה משהו? האם כמה שיותר חלבון זה טוב או שעדיף לשאוף יותר קרוב ל 1.7 גרם חלבון?
או שאני סתם מתעסק בקקה ולעזוב את זה ככה?

מה ההמלצה? להוריד איזה 25 גרם חלבון או להשאיר את ה-173 גרם האלה?

אני יודה אם תוסיפו לתשובה שלכם גם למה... לא רק כן או לא...
תודה מראש, יאן!
ישן 04-04-12, 20:58   #2
itaymadddd
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaymadddd

קיצר תעשה כפול 2 וזהו הכי בטוח
itaymadddd מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-12, 23:22   #3
falhog
חבר מתחיל

כן בערך כפול 1.8-2, זה תלוי כמה חזק התאמנת.
אדם שלא מתאמן לא צריך את אותה כמות חלבון כמו שאדם שלא מתאמן צריך.
falhog מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-04-12, 19:15   #4
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

איזה תשובות עשירות אלוהים יתברך למה אנשים שלא יודעים ולא מתעניינים בתזונה כותבים פה.

חלבון פעיל מאוד מבחינה טרמוגנית לכן אחוז גדול שלו "ישרף" כדי שהגוף שלך יפרק אותו בגוף לחומצות אמינו וכו.
תהליך תרמוגני זה מהווה כ-40% מכלל הקלוריות נגיד טונה 100 גרם - 25 גרם חלבון , 40 גרם ילכו בגוף רק כדי לעקל אותו ולקבל את המירב ממנו. כלומר רק 15 נטו נספג אם אתה אוכל רק טונה בלי מקור פחמימה.
רוב הדייטות בשוק שצוברות הצלחה משתמשות בlow carb , high fat או ההפך, החלבון תמיד נשאר גבוה- קשה להגיע לערך גבוה של חלבון ואם אתה מגיע אז הוא ינוצל לטובה ופחות סיכוי שיאגר כשומן.
תלוי איזה ספרות אתה קורא על התזונה רוב התזונאים המומחים בעולם אומרים ש-30% מכמות הקלוריות היומית שלך צריכה לבוא מחלבון- אני בתוך שאם זה יהיה כך כולם יהיו חטובים כי לרוב חלבון בא אם מקור פחמימה\שומן איכותי אפילו אם זה שומן רווי(שהוא אנאבולי בכל מקרה בגלל יצור טוסטסטרון מוגבר).
עדיף תעשה adjust ופשוט תראה מה עובד עליך: אצלי למשל פחות מ -100 גרם הפריע לי לצבור מסת שריר ויותר מ-150 היה ביזבוז(אני שוקל 81 קילו ועכשיו צורך 120-100 גרם חלבון על בסיס קבוע).
אם אתה לא אוכל פחמימות ואוכל הרבה חלבון יש מצב שתיווצר חומציות בגוף אבל אתה צריך לאכול כמות מטורפת של חלבון ולא פי 2.
היה בודיבילדר בשנות 70 קראתי איזה מאמר קצר שלו שבכלל אמר שעל כל קילו של שריר אתה צריך לאכול גרם חלבון והוא אכל איזה 100 גרם גרם ביום קיצר הרבה פחות ממה שמומלץ בסביבות 0.7 מהמשקל שלו.
Jack lalane טען שהחלבון היחידי שצריך לצרוך הוא מדגי ים ומאגוזים ותראה איך שהוא נראה.
כל אחד יגיד שונה אבל בכללי לא צריך להתעסק בשטויות אלא פשוט לאכול אוכל טבעי ירקות,פירות ואוכל אנאבולי למטרות בודיבילדינג בשר,ביצים,חלב.
ממליץ לקרוא ספר של brad pilon how much protein יש להורדה אם תחפש בגוגל ותרשום pdf אחרי זה, ספר שמקיף את כלל המחקרים וכו ומראה מה עשו ה bodybuilding megazines עם כל הפרסום המסריח הזה של 2 גרם חלבון לקילו גוף וכל המחקרים המצוצים מהאצבע שצריכה של חלבון אחרי אימון תומכת בסינטזת חלבון על זקנים בני 70.
Lеon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-04-12, 20:01   #5
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lеon צפה בהודעה
איזה תשובות עשירות אלוהים יתברך למה אנשים שלא יודעים ולא מתעניינים בתזונה כותבים פה.

חלבון פעיל מאוד מבחינה טרמוגנית לכן אחוז גדול שלו "ישרף" כדי שהגוף שלך יפרק אותו בגוף לחומצות אמינו וכו.
תהליך תרמוגני זה מהווה כ-40% מכלל הקלוריות נגיד טונה 100 גרם - 25 גרם חלבון , 40 גרם ילכו בגוף רק כדי לעקל אותו ולקבל את המירב ממנו. כלומר רק 15 נטו נספג אם אתה אוכל רק טונה בלי מקור פחמימה.
רוב הדייטות בשוק שצוברות הצלחה משתמשות בlow carb , high fat או ההפך, החלבון תמיד נשאר גבוה- קשה להגיע לערך גבוה של חלבון ואם אתה מגיע אז הוא ינוצל לטובה ופחות סיכוי שיאגר כשומן.
תלוי איזה ספרות אתה קורא על התזונה רוב התזונאים המומחים בעולם אומרים ש-30% מכמות הקלוריות היומית שלך צריכה לבוא מחלבון- אני בתוך שאם זה יהיה כך כולם יהיו חטובים כי לרוב חלבון בא אם מקור פחמימה\שומן איכותי אפילו אם זה שומן רווי(שהוא אנאבולי בכל מקרה בגלל יצור טוסטסטרון מוגבר).
עדיף תעשה adjust ופשוט תראה מה עובד עליך: אצלי למשל פחות מ -100 גרם הפריע לי לצבור מסת שריר ויותר מ-150 היה ביזבוז(אני שוקל 81 קילו ועכשיו צורך 120-100 גרם חלבון על בסיס קבוע).
אם אתה לא אוכל פחמימות ואוכל הרבה חלבון יש מצב שתיווצר חומציות בגוף אבל אתה צריך לאכול כמות מטורפת של חלבון ולא פי 2.
היה בודיבילדר בשנות 70 קראתי איזה מאמר קצר שלו שבכלל אמר שעל כל קילו של שריר אתה צריך לאכול גרם חלבון והוא אכל איזה 100 גרם גרם ביום קיצר הרבה פחות ממה שמומלץ בסביבות 0.7 מהמשקל שלו.
Jack lalane טען שהחלבון היחידי שצריך לצרוך הוא מדגי ים ומאגוזים ותראה איך שהוא נראה.
כל אחד יגיד שונה אבל בכללי לא צריך להתעסק בשטויות אלא פשוט לאכול אוכל טבעי ירקות,פירות ואוכל אנאבולי למטרות בודיבילדינג בשר,ביצים,חלב.
ממליץ לקרוא ספר של brad pilon how much protein יש להורדה אם תחפש בגוגל ותרשום pdf אחרי זה, ספר שמקיף את כלל המחקרים וכו ומראה מה עשו ה bodybuilding megazines עם כל הפרסום המסריח הזה של 2 גרם חלבון לקילו גוף וכל המחקרים המצוצים מהאצבע שצריכה של חלבון אחרי אימון תומכת בסינטזת חלבון על זקנים בני 70.
ואו אתה ממש שופע ידע לאון. אתה בטוח גם יודע יותר טוב מהמדענים. במקום לרדת פה על אנשים עדיף שתסתכל על התגובות שלך ותבין כמה בולשיט יש בהן. מתוך 25 גרם חלבון רק 15 נספגים? אני לא מבין איך אתה סומך על "מומחים בתזונה" במקום על המדע שמוכיח כל כמה זמן משהו חדש על תזונה. הדבר הכי מפגר ששמעתי זה שחבר שלי בא אלי וסיפר לי על איזו מומחית בתזונה שאמרה לו שאם הוא יאכל 100 גרם חלבון בארוחה,בסופו של דבר יספג רק 30 גרם שזה מיתוס וחבל שיש אנשים כמוך שחיים עדיין במיתוסים. איך תסביר אנשים שדוחפים בארוחה אחת 200 גרם חלבון ואחר כך מתקדמים עוד במשקלי עבודה כל אימון? אם רק 30 גרם נספג,אני מאמין שהרוב היו מתייאשים מהאימונים כי אין מספיק זמן להכניס כל כך הרבה ארוחות ביום. חג שמח שיהיה לך.

נערך לאחרונה על ידי IGOR, 06-04-12 בשעה 20:06.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-04-12, 01:16   #6
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
ואו אתה ממש שופע ידע לאון. אתה בטוח גם יודע יותר טוב מהמדענים. במקום לרדת פה על אנשים עדיף שתסתכל על התגובות שלך ותבין כמה בולשיט יש בהן. מתוך 25 גרם חלבון רק 15 נספגים? אני לא מבין איך אתה סומך על "מומחים בתזונה" במקום על המדע שמוכיח כל כמה זמן משהו חדש על תזונה. הדבר הכי מפגר ששמעתי זה שחבר שלי בא אלי וסיפר לי על איזו מומחית בתזונה שאמרה לו שאם הוא יאכל 100 גרם חלבון בארוחה,בסופו של דבר יספג רק 30 גרם שזה מיתוס וחבל שיש אנשים כמוך שחיים עדיין במיתוסים. איך תסביר אנשים שדוחפים בארוחה אחת 200 גרם חלבון ואחר כך מתקדמים עוד במשקלי עבודה כל אימון? אם רק 30 גרם נספג,אני מאמין שהרוב היו מתייאשים מהאימונים כי אין מספיק זמן להכניס כל כך הרבה ארוחות ביום. חג שמח שיהיה לך.
מההה אבל התגובה הראשונה מהההה קשורררrrר???????? ואו אתה מכה אחי אני אמרתי ש30אחוז נשרף אתה יכול גם לאכול 400 גרם אבל 100 מזה ילך עם ההתקבלות שלו בגוף מבחינה אנאבולית רקקק בעת צריכת חלבון בלבד!!!!!!!
ואההה מה שאמרתי לא מנגד ממה שאתה אומר ואתה חי בסרט.
אני מסכים אם המילה שלך וזה שאתה מנסה להוציא אותי אידיוט או חי על מיטוסים JACK CHALLEM , זה דפוק כי הספיגה מאותה כמות אוכל. תחשוב אפילו סוכר שאתה רק מכניס בפה מתחיל את תהליך העיכול ו"צבירת קלוריות" מהלשון!!
או אתה סטלן או דפוק. אני מקווה שסטלן כי אתה מצטייר לי כבחור סבבה.
Lеon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-04-12, 09:53   #7
Gaga1234
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי IGOR צפה בהודעה

מחזק כל מילה באמת זה מיתוס הקטע שהגוף לא יכול לספוג יותר מ 30גרם חלבון בארוחה..
ד.א אתה מכיר באמת מישו שדוחף 200גרם חלבון בארוחה חחח מה הוא אוכל תרנגול שלם?
Gaga1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-04-12, 13:14   #8
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gaga1234 צפה בהודעה
מחזק כל מילה באמת זה מיתוס הקטע שהגוף לא יכול לספוג יותר מ 30גרם חלבון בארוחה..
ד.א אתה מכיר באמת מישו שדוחף 200גרם חלבון בארוחה חחח מה הוא אוכל תרנגול שלם?
וואלה אחי באל האש אפשר להגיע ל200 גרם חלבון בכיף
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה