ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-02-09, 04:00   #61
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
1.איגוד ifbb מצפה שהכסף שהוא נותן להנהלת האיגוד פה בישראל יובטח שיהיו פה תחרויות בודיבילדינג של איגוד ifbb ו?יש תחרויות!יש לך את מר דרום באולם במלון באילת..וואלה דווקא יפה!יש לך את מר תל אביב במרכז טניס חחחחחחחחחחחחחחחח יש לך את מר מרכז בבריכה חחחחחחחחח ויש לך את מר צפון באיזו במת מעץ בחלק במלון בטבריה וכמובן איך לא לשכוח מר ישראל לפיתוח גוף תחרויות באולם המקצועי!!!!!של הדר יוסףאולם כדורסל!!!התחרויות מתקיימות?יפה!וזה מה שמשנה לאיגוד ifbb לא איכפת להם שם איך הם מתקיימות כל עוד הן מתקיימות!תהיה בטוח שפנו אליהם הרבה לפני שאני ואתה בכלל נכנסו לפורום הזה...ואם הייתה תשובה מהם בכלל אז היא הייתה זהה.
2.אופי של בן אדם?!איזה בן אדם גבר?חחחחחח כמו שאמרתי לך בסעיף הקודם התחרויות מתקיימות!וזה מה שמשנה לאיגוד!וחרם על ifbb?תגיד לי אחי אתה חושב שאנחנו באיזה ספר של ג'ינג'י או של חסמבה?בוא אני יפתח בפנייך את העניים ואני אגיד לך את זה בשיא הרצינות...אם כל הדיבורים שיש מסביב no one really gives a god damn nigga shit למה?כי זה לוקח זמן!והשקעה!ואנשים עסוקים בעצמם בחיי היום יום שלהם ובפיתוח גוף ביחד וזה די קשה להוציא דבר כזה לפועל שאנשים רק מדברים ומצהירים ובסוף שקובעים לעשות פגישה אחת קטנטנה ומסכנה לדון בנושא..פתאום "זה לא יכול" וזה "פרש מפיתוח גוף" וזה אומר "עזבו אין לי זמן לשטויות" וכל מיני תירוצים אתה מבין למה בלי קשר למה שרשמתי לך על זה שתמיד יהיה מי שיתחרה לא יהיה חרם על ifbb בארץ?הדבר הכי גרוע שאנשים יכולים לעשות זה..לעבור לנאבא
אבל..גם בנאבא יש ליצנים הינה דוגמא יורי הזה מעפולה שקרא לי בשמות במכון שלו וקילל אותי כי דורגתי שלישי במר ישראל...ראיתי תמונות שלו אני סה"כ?תחרות שניה שלי בחיים...הוא תחרות העשירית וגם שם הוא לא למד וניראה חרא ונישאר חרא!אז במקום לקבל תמקום שלו בכבוד בנאבא הוא ברח לפריג' וגם שם!!!!!!!!!!!!!!!!!הוא לא דורג lol pls אתה מבין?תמיד יהיו ליצנים
3.כמו שרשמתי לך בסעיף 2...אנשים לא רציניים ומדברים הרבה באויר..המפתח גוף היחידי שבאמת רצה להזיז משהו רציני בארץ זה עמית ספיר ודברתי איתו על זה ואני תמכתי במה שהוא רצה לעשות אבל?לצערי אין אנשים רציניים וכולם מדברים ומזדיינים תשכל אז...לא יצא כלום לאור לצערי מה אני והוא לבד?מפתח גוף מקצוען ועוד מפתח גוף מתחיל לא יזיזו שום דבר לבד.
אחי באמת שאני חושב שאתה טועה...
למה שלא תנסו לשלוח מכתבים בכל זאת ? מה יש לכם להפסיד ?
ולפי מה שאתה אומר סה"כ זה אשמתכם למה? כי "לצערי אין אנשים רציניים וכולם מדברים ומזדיינים תשכל אז...לא יצא כלום לאור לצערי מה אני והוא לבד?מפתח גוף מקצוען ועוד מפתח גוף מתחיל לא יזיזו שום דבר לבד".
חבל מאוד שזה ככה, ואני חושב שלאף מפתח גוף בארץ (חוץ ממכם) יש זכות צודקת לדבר ולבכות על המודעות והכלכלה וכו' כל עוד הוא לא עושה כלום לשנות את זה.
ישן 28-02-09, 12:42   #62
HITMAN
מתחרה מקצועי - חבר על

עוסק ב:: אבטחה ממשלטית,מדריך חדר כושר
חדר כושר: Holmes Place
שלח הודעה דרך ICQ אל HITMAN Send a message via Skype™ to HITMAN

שלום לכם!
אני כראתי כתבות שלכם,אהבתי לעניין!
כמה בערך מאיתנו משקיעים כסף לפיתוח גוף? לי למשל מעניין.
ישן 28-02-09, 12:43   #63
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
אחי באמת שאני חושב שאתה טועה...
למה שלא תנסו לשלוח מכתבים בכל זאת ? מה יש לכם להפסיד ?
ולפי מה שאתה אומר סה"כ זה אשמתכם למה? כי "לצערי אין אנשים רציניים וכולם מדברים ומזדיינים תשכל אז...לא יצא כלום לאור לצערי מה אני והוא לבד?מפתח גוף מקצוען ועוד מפתח גוף מתחיל לא יזיזו שום דבר לבד".
חבל מאוד שזה ככה, ואני חושב שלאף מפתח גוף בארץ (חוץ ממכם) יש זכות צודקת לדבר ולבכות על המודעות והכלכלה וכו' כל עוד הוא לא עושה כלום לשנות את זה.
אני נסיתי לשלוח אמרתי לך אחי...לי אישית חשוב מהמצב של הפיתוח גוף בישראל,ואני הייתי מוכן לעשות המון בישביל שהוא ישתפר,ואני חושב שאשר פריג' צוחק פה על כולם ועושה מהספורט בדיחה!וגורם לבודיבילדרים שעבדו קשה מאוד!להתחרות בתחרויות שאופן הופעתם שם תוריד עוד יותר את הרמה של הספורט,איך שבודיבילדר משקיע ועובד קשה וסובל בדיאטה הקיצונית ובסוף מעלים אותו להתחרות בשמש בחום באיזו בריכה?!?!או במרגש טניס!?!?מזו ההשפלה הזאת?!מה הקשר מאחורי מגש טניס ובריכת שחייה קהילתית לפיתוח גוף תחרותי?!מה עושים אחרי הפוזה של "front lat spred"קופצים למים ל30 בריכות חתירה?או שבמגרש טניס מרביצים אחד לשני אם המחבט טניס ומי ששורד מנצח?!מזו ההשפלה הזאת?
ואין מה לעשות...זה ככה אחי אתה לבד בספורט הזה..זכור טוב טוב תמשפט שאמרתי לך עכשיו אני אומר לך מניסיון ולא משום דבר אחר.
אם לא תקרע תתחת בישביל המטרות שלך?אף אחד בעולם לא יעשה את זה בישבילך,יש מקום רק לבודיבילדר אחד על אמצע הפודיום.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-09, 12:45   #64
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HITMAN צפה בהודעה
שלום לכם!
אני כראתי כתבות שלכם,אהבתי לעניין!
כמה בערך מאיתנו משקיעים כסף לפיתוח גוף? לי למשל מעניין.
מענין אותך כמה כסף כל בן אדם משקיע?!איך זה קשור לפוסט....לדעתי זאת קצת חוצפה מצידך לשאול שאלה כזאת ידידי

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 28-02-09 בשעה 12:48.
ישן 28-02-09, 12:49   #65
HITMAN
מתחרה מקצועי - חבר על

עוסק ב:: אבטחה ממשלטית,מדריך חדר כושר
חדר כושר: Holmes Place
שלח הודעה דרך ICQ אל HITMAN Send a message via Skype™ to HITMAN

לא רציתי לפגוע באך אחד,כי אני באצמי מתחרה!
אך אחד לא חייב לענות. אתם כאן הרבה כתבתם על הכסף אז העניין ההשקעה כספית אז שאלתי.
ישן 28-02-09, 12:50   #66
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HITMAN צפה בהודעה
לא רציתי לפגוע באך אחד,כי אני באצמי מתחרה!
אך אחד לא חייב לענות. אתם כאן הרבה כתבתם על הכסף אז העניין ההשקעה כספית אז שאלתי.
עזוב פיתוח גוף בצד אחי,בכללי זה לא לענין להכנס לאנשים לכיס,בקטנה אבל גבר
ישן 28-02-09, 14:42   #67
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

קראתי את מה שגלעד ועוד כמה כתבו ויש לי שאלה - האם אין לבחור הזה, מר אשר פריג', גם עניין שתחום פיתוח הגוף יצליח עוד יותר בארץ? כי ההגיון אומר שיותר הצלחה לענף - יותר הצלחה, יוקרה (וגם כסף) בשבילו.
זה לא אמור להיות ככה?...
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-09, 18:20   #68
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
קראתי את מה שגלעד ועוד כמה כתבו ויש לי שאלה - האם אין לבחור הזה, מר אשר פריג', גם עניין שתחום פיתוח הגוף יצליח עוד יותר בארץ? כי ההגיון אומר שיותר הצלחה לענף - יותר הצלחה, יוקרה (וגם כסף) בשבילו.
זה לא אמור להיות ככה?...

העניין הוא שהאיש מקבל הקצבה קבועה מהטוטו, ללא קשר להישגים, הצלחות, או עשייה מוכחת. לכן אין לו שום עניין לשנות או להשקיע.
המונה דופק בכל מקרה, זה עצוב - אבל זה המצב.
לפעמים יש טעויות היסטוריות שהן פשוט ממשיכות מכוח האנרציה, ואף אחד לא יכול לשנות אותם - פשוט כי מישהו קבע.
אברהם פורז שהיה אחד הפרלמנטרים הכי חרוצים בכנסת ישראל לדורותיה הכריז בזמנו מלחמה נגד ההטבות המטורפות של אנשי חברת חשמל.
הבנאדם זכה למיליארד כותרות בעיתונים, אפילו איימו על חייו, מה שבהחלט לא הזיק לו ציבורית, אבל בסופו של דבר ואחרי הכל האם משהו השתנה?
אם יש לכם חברים בחברת חשמל אתם בטח יודעים שהם מדליקים מזגן ותנור באותה העת, סתם בשביל הקטע.
אותו דבר האדון פריג': אף אחד לא דורש ממנו כלום - ההקצבה נכנסת כמו שעון.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-09, 18:43   #69
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

רבות כבר נכתב על הנושא הכאוב הזה .

talk is cheep או בקיצור דיבורים כמו חול ואין מה לאכול .

עד שאנשים לא יצביעו ברגליים כלום לא ישתנה.

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי באיגודים מאז שאלי לקח יותר את הניהול לידיים שלו כמות המתחרים באיגוד NABBA עלתה באופן משמעותי מלבד זאת גם הרמה של המתחרים עלתה בצורה חדה זה רק אומר שיחס גורר יחס ברגע שהספורטאים מרגישים שיש איגוד שמשקיע בהם ונותן להם את היחס להם הם ראויים כך גם עולה הרמה של האיגוד .

אין לי שום כעס או טינה כלפי איגוד זה או אחר אני לא מתחרה אבל ישנם כאלו שמתחרים אצל אשר ומאמינים באמת ובתמים שיום יבוא והם יקבלו ממנו את כרטיס המקצוען המיוחל , ישנם גם ספורטאים אחרים שכמובן אני לא אנקוב בשמם אבל יודעים שאם הם יתחרו אצל אשר הם בטוח יקבלו גביע ולא משנה מהי רמתם אלה עקב כמות המתחרים הנמוכה שיש בכל קטגורייה וקטגורייה לא משנה באיזה שייפ הם יגיעו הם יצאו עם גביע ביד כי בדר"כ בכל קטגורייה של מר ישראל יש בממוצע ארבעה מתחרים ומדרגים כבר החל מהמקום הרביעי לגביע בכל קטגורייה .עצוב אבל נכון .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-09, 19:03   #70
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Philip1123 צפה בהודעה
זה לא אמור להיות ככה?...
תקרא תהודעה של הניגרי הענק ותקבל את ההסבר שחפשתה ידידי!
אשר לא חושב כמוך..על להשקיע ולהרויח אחר כך יותר ממשהו גדול יותר הוא חושב אחרת,הוא חושב "השקעה עולה הרבה כסף ואי אפשר לדעת כמה היא תישתלם ותוך כמה זמן יבוא הרווח הגדול הזה אז..נשאיר את הדברים כמו שהם ונמשיך להרוויח".
בקיצור עצוב מאוד..
ישן 28-02-09, 20:58   #71
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

^^^ טוב, אז בשביל כל החבר'ה שמתחרים כאן ותחום פיתוח הגוף בארץ, אקווה שהבחור ייצא לפנסיה בשנים הקרובות.
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה