ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-02-09, 18:21   #41
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar
Exclamation בעניין המימון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
הספורט ימריא ברגע שהוא יקבל יותר פרסום,ושלא תחשוב שהוא עומד במקום הפרסום מתקדם..אומנם לאט אך יש התקדמות..נקוה שבעוד כמה שנים יהיה פה משהו אחר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
תאכלס ?
גלעד וכל שאר המתחרים פה בפורום שהגיבו בדיון הזה, אין אחד שלא רשם שהכלכלה אשמה !
אז בוא נפתח את כל הקלפים...
יש מימון, אבל כל הכסף מהמימון מגיע לבן אדם שקוראים לו אשר פריג'! (עד כאן אני מאמין שאני צודק)
אז אם הכלכלה היא באמת גורם כל כך מרכזי לזה שרמת פיתוח הגוף בישראל נמוכה, יש סיבה נורמלית שכל מפתחי הגוף פה בארץ לא מתלוננים ? לא שולחים מכתבים לאדם שמעל אשר פריג' והוא מביא את המימון בעצם ? מכתב לראש איגוד i.f.b.b בחו"ל ? עושים חרם על i.f.b.b בארץ (כולם לא רק איזה 6 באדיבילדרים..) ?

אז באמת שאני לא מבין וזו לא פעם ראשונה שאני שואל את השאלה הזאת, פעם שעברה הייתה התחמקות והתשובה בכלל הייתה שונה...
אז במקום לדבר למה לא לפעול ?
ובאמת שאני לא אומר את זה נגדכם, אני כל כך בעדכם ודווקא בגלל זה אני מציע לכם להזיז את העניינים כבר, כי כשיהיה מימון שהכסף ממנו יינתן למתחרים ולמימון מקום נורמלי להתחרות בו, מן הסתם תעלה המודעות לפיתוח גוף וגם אנשים ירצו לחטוף את הפרסים ולהשתתף.
זו רק דעתי ואולי אני טועה , אבל בעניין הכלכלי .. שימו לב לדפוס מעניין.
יש מלא תחומים שבחו"ל מפותחים אם זה ענפי ספורט , או תחומי תרבות .
אבל אצלנו במדינה הם לא מקבלים מימון כי כל המימון הולך לביטחון (מן הסתם כי אנו לא כמו כל מדינה שחיה באיזה בועה, אלא אנחנו במלחמה תמידית כל הזמן {אחת המדינות היחידות שצבא הוא חובה} )

אני לא יודע אם יש מימון מספיק בשביל להרים אירועים כמו שאתם רואים בארה"ב . או בכלל בארצות אחרות . (שם לפחות קוראים להם בשם שלהם, ולא במספר).
זה לא יאמן שבארץ, לא מספיק שהאנשים אוכלים בראש מההכנות לתחרות... אלא גם לא קוראים להם בשם שלהם , ולא רק זה ... אלא לא מקבלים כלום חוץ מדלי של סוכר שאפשר לדחוף אותו לתחת.

ברור שהרמה נמוכה, ואומרים אין מודעות בארץ... זה לא עניין שאין מודעות , גם למוזיאונים אין מודעות , גם להצגות כמו בלונדון אין מודעות , גם לקשישים המסכנים שחיים לבד בלי תקציב אין מודעות . כי מה לעשות לחיזבאללה ולמלחמות יש מודעות . המימון המדיני לתרבות או ספורט הוא כל כך קטן שזה מחליא. (הכל יחסי כמובן). כן נאמרו פה דברים נכונים , כמעט ואין מדינה שיש מימון ממשלתי של התחום , כי זה תחום ביזארי. וארה"ב אולי היחידה שבאמת בולטת בכל התחום הזה ואולי בגלל מה שנאמר על עניין הפוטבול .

ככה או ככה מודעות , מימון ... אנחנו במלחמה מתמדת אין למדינה זמן להתעסק עם ניצולי שואה, אז להתעסק עם באדי בילדרים ?

סתם נקודה למחשבה .
ישן 26-02-09, 18:52   #42
מישל טרוני
The Bull - מר ישראל במשקל כבד

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA צפה בהודעה
בלי להעליב או משהו.
אבל כמו שתחרות מלכת היופי לא מקבלת תקציבים עצומים ורואים את זה בכול מקום ככה זה גם תחרות פיתוח גוף.
אם נילך להגדרה, פיתוח גוף זה לא ממש ספורט.
מפתח גוף הוא יותר אומן מאשר ספורטאי ולכן גם יש פחות תקציבים וזה מושך פחות אנשים.
אין קשר בין אחד לשני ובאמת בלי להעליב אם פיתוח גוף זה לא ספורט אז אני לא יודע
מה אתה מבין או מה אתה עושה בפורום הזה.
ואיזה תקציב מלכת יופי צריכה, ללכת לעשות שופינג, ואם היא תעבוד זה יפריע לה להיות יפה
אז נשמה לפני שאתה כותב משהו כזה תחשוב על ההבדלים.
ואגב טלוויזיה לא מקדם אותם אתה חושב, אם הם היו עושים תחרות מלכת יופי באיזה אולם רק עם
100-200 צופים הם היו זוכים בחוזים מטורפים שמכניסים להם מיליונים.
אני בטוח שאם היתה תחרות בודיבילדינג בטלווזיה בשידור ישי והיו מיחצנים את
זה כמו שצריך והיו נותנים לקהל בבית לשלוח sms למפתח גוף או לרוטינה הכי יפה [לא למנצח כי הם לא מבינים בשיפוט] אלא סתם לעורר להם את החשק שהם חלק מזה כמו כל תוכנית כאזת ואחרת
הרבה מאיתנו היו זוכים להכרה וממשיכים לעבוד עם הטלוויזיה שמקבלים כסף טוב תאמין לי וגם
אם לא באופן ישיר אתה מקבל כסף בעקיפין חדרי כושר, אימונים פרטיים וכו.
בקשר לדבר אחד אתה צודק מפתח גוף זה אומן ברמות על- הוא נילחם כל יום נגד עצמו ומקבל תוצאות
רק אחרי שנים, כל אומן היה נשבר במצב כזה, בגלל זה אני מאוהב בזה בזכות הספורט הזה
למדתי שיש לי אופי ושקשה לשבור אותי.

http://hituv.blogspot.com/

http://i41.tinypic.com/xlmfc3.jpg
מישל טרוני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 19:07   #43
מישל טרוני

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אהלן גלעד'וש
קודם כל אני מקווה שלעולם לא אפסיק להתאמן!
אני פשוט פצוע מאד עכשיו והורדתי את המינון לבערך פעמיים בשבוע אימון חלטורה לא הייתי בכיוון להיות כוכב בכל אופן למרות שהיו לי תכניות מעניינות לחורף... יש לי דלקת בשתי הכתפיים, הגב גמור, הברכיים...
אבל אני מחלים והרבה בזכות חבר שפירסמתי כאן בחתימה שלי.
ברגע שאני אחלים אני אחזור גם לאכול נורמלי ובתקווה אשבור שיאים אישיים שהופכים להיות כבר מאד ישנים!

וכדורגל בארה"ב זה תחום מפותח פחות מבייסבול, פוטבול וכדורסל... אבל עדיין המכללות מעניקות מלגות, יש הרבה מאד כסף והרבה מאד קהל, השכר גבוה מאד ומביאים כל מיני זרים מזדקנים מהליגות הטובות בעולם.
הפרס במר אולימפיה שזה אירוע יחדני והפרס בו הוא משהו כמו 300k דולר, זה משהו שלא מגרד את השפיץ של שחקן מוביל גם בליגה כמו ה mla.

לגבי מה שמישל אמר ואני מקווה שהוא יסלח לי את מה שאני אומר אני לא אומר מרוע לב או מחוסר אהבה לספורט, להיפך, אני חושב שתמיד פעלתי כדי לקדם אותו כולל ניהול הפורום הזה, כתיבת תכנים, הגעתי להרבה תחרויות לעודד וכו'... אבל חייבים להיות ריאלים.

הספורט הזה הוא עדיין מוזר וביזארי בעיני הציבור, אני לא רואה שום סיטואציה שבה ממננים ספורטאי מקצוען כאן בארץ, בשום רמה, כולל סטס, או עמית או אפילו אחד שיקבל pro card (כל עוד הוא גר כאן בארץ).
אין לאף אחד אינטרס כלכלי, הספורט לא פופלארי, תחום התוספים לא מספיק פופלארי ואין בו מספיק כסף, לפחות לא מספיק כסף כדי שלמישהו יהיה אינטרס לממן ספורטאי באופן מלא כולל הסייקלים והאוכל.

ספונסר יחידי שיכול להיות כאן זה משוגעים לדבר שמחליטים לטפח מישהו ספציפי וכל מי שיודע משהו... יודע שעם כאלו ספונסרים ... עדיף כבר לגרד כסף מאימונים אישיים

כמו שאמרו כאן, לסוגי הספורט האחרים יש כלכלת הימורים חזקים שעומדת מאחוריה ומחזקת אותה (טוטו כאן בארץ, הימורי ספורט בעולם כולל כמה מהחברות הבורסאיות הגדולות בעולם כמו bwin) ובנוסף פופלאריות עצומה.

לא צריך להיות כלכלן כדי להבין שהספורט כאן לא יוכל להמריא, למרות כל האהבה שלנו המשוגעים לדבר. אולי יהיה פלא גנטי כזה או אחר שיצליח בחו"ל... אבל כאן בארץ... אני לא רואה את הקשת בענן באופק.
קודם כל אני לא כועס אין לי על מה, דבר שני הספורט כבר לא מוזר ואני לא
מרגיש מוטציה אני מקבל פיטבקים טובים מכולם ואני מרגיש טוב עם עצמי ותתפלא
היום לא כמו פעם אפילו המין השני נורא אוהב את זה וטוענות שזה יפה, כל עוד אתה על אחוזי שומן
סבירים כן?! וחוץ מזה הרמה עלתה מאוד בארץ בשנים האחרונות כי יש קצת יותר
מודעות.
בקשר לרמה בארץ אם תראה איך עמית ומאור נראים היום אתה תבין באמת על מה אני מדבר.

ישן 26-02-09, 19:28   #44
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מישל טרוני צפה בהודעה
אין קשר בין אחד לשני ובאמת בלי להעליב אם פיתוח גוף זה לא ספורט אז אני לא יודע
מה אתה מבין או מה אתה עושה בפורום הזה.
ואיזה תקציב מלכת יופי צריכה, ללכת לעשות שופינג, ואם היא תעבוד זה יפריע לה להיות יפה
אז נשמה לפני שאתה כותב משהו כזה תחשוב על ההבדלים.
ואגב טלוויזיה לא מקדם אותם אתה חושב, אם הם היו עושים תחרות מלכת יופי באיזה אולם רק עם
100-200 צופים הם היו זוכים בחוזים מטורפים שמכניסים להם מיליונים.
אני בטוח שאם היתה תחרות בודיבילדינג בטלווזיה בשידור ישי והיו מיחצנים את
זה כמו שצריך והיו נותנים לקהל בבית לשלוח sms למפתח גוף או לרוטינה הכי יפה [לא למנצח כי הם לא מבינים בשיפוט] אלא סתם לעורר להם את החשק שהם חלק מזה כמו כל תוכנית כאזת ואחרת
הרבה מאיתנו היו זוכים להכרה וממשיכים לעבוד עם הטלוויזיה שמקבלים כסף טוב תאמין לי וגם
אם לא באופן ישיר אתה מקבל כסף בעקיפין חדרי כושר, אימונים פרטיים וכו.
בקשר לדבר אחד אתה צודק מפתח גוף זה אומן ברמות על- הוא נילחם כל יום נגד עצמו ומקבל תוצאות
רק אחרי שנים, כל אומן היה נשבר במצב כזה, בגלל זה אני מאוהב בזה בזכות הספורט הזה
למדתי שיש לי אופי ושקשה לשבור אותי.
זה לא ספורט כי אתה לא נבחן על היכולות הספורטיביות.
אני פה כי זה מעניין אותי בתור תחביב וחוץ מיזה אתה מתעסק רק בדברים שהם ספורט? אני רואה את התחום הזה בתור אומנות.
ישן 26-02-09, 19:44   #45
מישל טרוני

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomera צפה בהודעה
זה לא ספורט כי אתה לא נבחן על היכולות הספורטיביות.
אני פה כי זה מעניין אותי בתור תחביב וחוץ מיזה אתה מתעסק רק בדברים שהם ספורט? אני רואה את התחום הזה בתור אומנות.
אתה ניבחן על המראה שלך אבל אתה מיתעסק הספורט, אתה לא פסל
סופר משורר זמר וכו, זה הספורט היחידי בעולם שאתה לא מציג את מה שאתה מיתאמן עליו
כל השנה אבל שוב זה ספורט.
אפילו קליעה למטרה זה ספורט, אפילו ספורט אולימפי, אז בודיבילדינג זה לא ספורט.

ישן 26-02-09, 19:59   #46
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:

תענוג לראות אותך כותב בפורום אח שלי

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 20:15   #47
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
תאכלס ?
גלעד וכל שאר המתחרים פה בפורום שהגיבו בדיון הזה, אין אחד שלא רשם שהכלכלה אשמה !
אז בוא נפתח את כל הקלפים...
יש מימון, אבל כל הכסף מהמימון מגיע לבן אדם שקוראים לו אשר פריג'! (עד כאן אני מאמין שאני צודק)
אז אם הכלכלה היא באמת גורם כל כך מרכזי לזה שרמת פיתוח הגוף בישראל נמוכה, יש סיבה נורמלית שכל מפתחי הגוף פה בארץ לא מתלוננים ? לא שולחים מכתבים לאדם שמעל אשר פריג' והוא מביא את המימון בעצם ? מכתב לראש איגוד i.f.b.b בחו"ל ? עושים חרם על i.f.b.b בארץ (כולם לא רק איזה 6 באדיבילדרים..) ?

אז באמת שאני לא מבין וזו לא פעם ראשונה שאני שואל את השאלה הזאת, פעם שעברה הייתה התחמקות והתשובה בכלל הייתה שונה...
אז במקום לדבר למה לא לפעול ?
ובאמת שאני לא אומר את זה נגדכם, אני כל כך בעדכם ודווקא בגלל זה אני מציע לכם להזיז את העניינים כבר, כי כשיהיה מימון שהכסף ממנו יינתן למתחרים ולמימון מקום נורמלי להתחרות בו, מן הסתם תעלה המודעות לפיתוח גוף וגם אנשים ירצו לחטוף את הפרסים ולהשתתף.
אני יגיד לך למה אחי
1.אי אפשר לדעת באמת מה הולך באמת בתוך ifbb בישראל אין טאחלס שמעתי שיש שם משחקים וחרא שלא קשור בכלל לאשר,ושאשר מצידו זה "העיקר שתהיה תחרות וזהו" לא איכפת לו משום דבר אחר,זאת רק שמועה כמובן.
2.מכתב לויידר?בוא ניראה..אשר פריג' עזוב מה הוא פה בארץ הוא שופט במר אולימפיה אם אתה לא יודע והמילה שלו מול המילה שלנו אחי..לא תשכנע את ויידר,אם ספורטאים כמו לי פריסט ונאסר אל סנובתי התלוננו על אשר פריג' שהוא שמוק וכלום לא קרה!תהיה בטוח שאם אני אתה או כל ספורטאי אחר פה בארץ יתלונן ממש לא יזיז לויידר או לילדים שלו מי שמנהל עכשיו תאיגוד.
3.חרם על ifbb?אנשים רוצים להתחרות בifbb בחו"ל וכדי לצאת לתחרויות של ifbb בחו"ל צריך להתחרות בifbb אין פה משחקים!אין יויו לעבור לנאבא ולהתחרות בifbb אחר כך זה ניגמר!השנה אלי האנה העיף את כל הפחדנים שאחרי המיקום שלהם במר ישראל רצו לאשר וטוב שעשה זאת!ומבטיח לך שהפעם זה לא ישתנה.
4.אי אפשר להחרים את האיגוד של אשר אחי...תמיד תמצא אנשים שירצו להתחרות בלי קשר ליציאה לחו"ל...ספורטאים מתחילים למשל רואים את התחרויות של אלי האנה יותר "מקצועיות וקשות" בהם מתחרים ספורטאים טובים וותיקים לעומת המר צפון והתחרויות האיזוריות של ifbb בהם מתחרים חבר'ה יותר חובבנים.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 20:27   #48
מישל טרוני

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
אני יגיד לך למה אחי
1.אי אפשר לדעת באמת מה הולך באמת בתוך ifbb בישראל אין טאחלס שמעתי שיש שם משחקים וחרא שלא קשור בכלל לאשר,ושאשר מצידו זה "העיקר שתהיה תחרות וזהו" לא איכפת לו משום דבר אחר,זאת רק שמועה כמובן.
2.מכתב לויידר?בוא ניראה..אשר פריג' עזוב מה הוא פה בארץ הוא שופט במר אולימפיה אם אתה לא יודע והמילה שלו מול המילה שלנו אחי..לא תשכנע את ויידר,אם ספורטאים כמו לי פריסט ונאסר אל סנובתי התלוננו על אשר פריג' שהוא שמוק וכלום לא קרה!תהיה בטוח שאם אני אתה או כל ספורטאי אחר פה בארץ יתלונן ממש לא יזיז לויידר או לילדים שלו מי שמנהל עכשיו תאיגוד.
3.חרם על ifbb?אנשים רוצים להתחרות בifbb בחו"ל וכדי לצאת לתחרויות של ifbb בחו"ל צריך להתחרות בifbb אין פה משחקים!אין יויו לעבור לנאבא ולהתחרות בifbb אחר כך זה ניגמר!השנה אלי האנה העיף את כל הפחדנים שאחרי המיקום שלהם במר ישראל רצו לאשר וטוב שעשה זאת!ומבטיח לך שהפעם זה לא ישתנה.
4.אי אפשר להחרים את האיגוד של אשר אחי...תמיד תמצא אנשים שירצו להתחרות בלי קשר ליציאה לחו"ל...ספורטאים מתחילים למשל רואים את התחרויות של אלי האנה יותר "מקצועיות וקשות" בהם מתחרים ספורטאים טובים וותיקים לעומת המר צפון והתחרויות האיזוריות של ifbb בהם מתחרים חבר'ה יותר חובבנים.
מה העניינים אחי לא ראיתי מה שלחת לי בגלל זה בקשתי ממך להתקשר אליי
הלך לי הטלפון וכל המספרים בתוכו. תתקשר.

ישן 26-02-09, 20:55   #49
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
מה העניינים אחי לא ראיתי מה שלחת לי בגלל זה בקשתי ממך להתקשר אליי
הלך לי הטלפון וכל המספרים בתוכו. תתקשר.
אתה עסוק עכשיו אחי?אני מסייף חזה הודו ועושה לך טלפון סבבה?
ישן 26-02-09, 21:12   #50
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
אני יגיד לך למה אחי
אחי...

1.יש ארגון ifbb. הוא נותן כסף לארגון ifbb בארץ והארגון הזה צריך להיות הטוב ביותר בארץ עם הכסף שניתן לו. נקודה. לא אמור לעניין אותך בכלל מי זה אשר פריג' או מה הוא קשור לפיתוח גוף.
מעולה, אז אם אנחנו יודעים שיש מימון והמימון הזה אמור לבוא לידי ביטוי במקום נורמלי לתחרויות ובפרסים למתחרים וכו' אז נגלוש לסעיף 2.

2.גלעד, אתה מזלזל בעצמך ובשאר החברים שלך וגם באלו שלא חברים שלך שאר הבאדיבילדרים.
אין פה מה לשכנע אחי... שולחים מכתב, לא בן אדם אחד מטעם קהילת הבאדיבילדרים מישראל...
אלא 30 מכתבים!!! של כל בודיבילדר כאשר כל מכתב מנוסח בצורה אחרת, שולחים לא רק לווידר, אלא לכל ההנהלה של ifbb ותאמין לי שאין דבר כזה שלבן אדם אחד לא יהיה אכפת !
יודע למה ?
כי אף אחד בעולם (וזה אופי של בני-אדם) לא אוהב שבן אחד ירוויח כסף לכיס על זה שהוא לא עושה כלום ובאותו זמן ידופק אחרים ולמה אף אחד לא אוהב את זה ? כי אותו בחור ששונא את זה היה רוצה להיות במקומו ולהכניס את הכסף הזה לעצמו, אבל זה לא משנה העיקר שאותו בחור או בחורים יעשו הכל כדי להפיל את אותו אחד שלוקח את המימון לכיס.

3. אני חייב להגיד שזה הסעיף היחידי שהסיבה שמוצגת בו מסיבות מוצדקות ואפשר להבין את זה, לא כמו שאר הסעיפים אחי שלדעתי זה מתוך עצלנות וזלזול עצמי...(עם כל הכבוד ובאמת עם כל הכבוד בלי ציניות.)
ועכשיו לעניין...
צריך להבין שיש פה מין מעגל אחי...
הרי תאכלס מה הולך פה ?!
אוקיי מתחרים ב-ifbb, יש אולי 10 מתחרים ורוב הסיכווים שתקבל מקום ראשון מתוך 10 מתחרים, משמע אתה לא באמת כזה טוב כי היו רק 10 מתחרים.
קיבלת את הכרטיס (וואו בהצלחה) אבל תאכלס מה ההגיון ? לא חוכמה לנצח מתוך 10 מתחרים ומזה נובע גם שרוב הסיכווים שתאכל זין בחו"ל, אז מה שווה כל הכסף להכנות לחו"ל והנסיעות והכל אם אתה עומד לאכול בראש ?
ומכאן חוזרים לעניין שלא שווה להתחרות ב-ifbb אפילו אם יש את הכרטיס לתחרויות בחו"ל...
והשלושה שיכולים לצאת לחו"ל ולקחת מקומות מכובדים אלו: מאור זרדז, עמית ספיר וסטס. (ביינתים אלו הטופ בישראל עד כמה שאני יודע)
כשעושים חרם אמיתי גלעד אז עושים חרם !
ואומרים לכולם שלא שווה להתחרות ב-ifbb ולמה לא שווה ומה יהיו התוצאות אם לא יתחרו ב-ifbb (מין הסתם הארגון יצטרך לעשות משהו !) ואז אולי יגיעו 2-3 מתחרים, אבל זה כבר שטויות, תחרות לא בנויה מ-2-3 מתחרים וזו המטרה שלכם לדעתי.

4.אני מאמין שעניתי עליו כבר אז נבזבז אותו על משהו אחר, אני מקווה רק שתקדיש זמן לקרוא את ההודעה הזאת ולא תרפרף או לא תקרא אותה כי רק בגלל הרפרוף והעצלנות שלנו (בכלליות) אנחנו בסוף אוכלים חרא.
ישן 26-02-09, 21:43   #51
tomerA

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
בקליעה למטרה אתה נבחן על פי היכולת קורדיאנציה שלך, ריכוז וכוח.
בתחרות פיתוח גוף אתה לא מציג שום יכולת ספורטיבית.
זה שאתה משיג את המטרה שלך להיות יפה באמצעות ספורט זה לא הופך את המקצוע לספורט.

הנקודה שלי שהיא אפשר להתחייס לזה לספורט כול כך...
למה זה שונה מתחרות מלכת יופי? אם תסתכל על שתי התחרויות של מלכת יופי ופיתוח גוף אתה תראה בדיוק אותו הדבר.
ישן 27-02-09, 00:15   #52
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אחד האשכולות האיכותיים שהיו פה.
דעתי בקצרה: מסכים לגמרי עם כל מי שכתב לגבי התדמית והחינוך למודל שאינו חופף למראה הבאדיבילדינג או הפאאורליפטינג, אלא יותר לכיוון הדוגמן.
אם אני יכול לפתוח עיתון ולקרוא שם ש"בשבקין מהשרדות הוא שרירן", זה אומר הכל.
חוץ מזה, שוק קטן עם עוגה קטנה, הוא בעייתי מבחינת הפוטנציאל שלו.
כל ספורט לבד מענפי הכדור הבולטים מתקשה להמריא, והבעיה העיקרית היא כסף.
אבל דבר גורר דבר: התדמית איננה חיובית או "מודלית", מסתכלים על ספורטאים כפריקים, אין כמעט פרסום, אין כסף - קשה להתקדם.
אמריקה היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ופוטנציאל הרווחים הוא גדול פי מיליארד.
למרות זה, בהחלט יש מקום שעם יותר פרסום ויותר הכרה, אנשים יוכלו לעשות כסף מאימונים פרטיים ועוד דברים נלווים.
עוד דבר: מישל תענוג לקרוא את ההודעות שלך, תמסור גם לגדי שהוא מאוד חסר פה ויהיה נחמד אם יחזור לכתוב.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-02-09, 00:35   #53
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אחד האשכולות האיכותיים שהיו פה.
דעתי בקצרה: מסכים לגמרי עם כל מי שכתב לגבי התדמית והחינוך למודל שאינו חופף למראה הבאדיבילדינג או הפאאורליפטינג, אלא יותר לכיוון הדוגמן.
אם אני יכול לפתוח עיתון ולקרוא שם ש"בשבקין מהשרדות הוא שרירן", זה אומר הכל.
חוץ מזה, שוק קטן עם עוגה קטנה, הוא בעייתי מבחינת הפוטנציאל שלו.
כל ספורט לבד מענפי הכדור הבולטים מתקשה להמריא, והבעיה העיקרית היא כסף.
אבל דבר גורר דבר: התדמית איננה חיובית או "מודלית", מסתכלים על ספורטאים כפריקים, אין כמעט פרסום, אין כסף - קשה להתקדם.
אמריקה היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ופוטנציאל הרווחים הוא גדול פי מיליארד.
למרות זה, בהחלט יש מקום שעם יותר פרסום ויותר הכרה, אנשים יוכלו לעשות כסף מאימונים פרטיים ועוד דברים נלווים.
עוד דבר: מישל תענוג לקרוא את ההודעות שלך, תמסור גם לגדי שהוא מאוד חסר פה ויהיה נחמד אם יחזור לכתוב.

חחח אם גדי יפסיק לעבוד 800 משמרות בשבוע אולי יהיה לו זמן לכתוב בפורום
האיש חרוץ מאוד.

ישן 27-02-09, 12:40   #54
מישל טרוני

הסמל האישי שלמישל טרוני

בכיף חברה, אני אמסור לגדי.
ארבלבולון סיפרו לי שנהיית הר אדם ושבשנת 2010
אתה הולך לכבוש את בימת הארץ.

ישן 27-02-09, 15:09   #55
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
מישל אני מנסה להתקשר אליך אחי...כבר 3 פעמים ואין תשובה
בכל מקרה השארתי לך הודעה בתא קולי אם המספר פלאפון שלי והמספר שהתקשרתי ממנו זה קו של החדר שלי תקשר מתי שבא לך תרגיש חופשי אחי!

זזתי לאימון חברים שתהיה שבת שלום לכולם
ישן 27-02-09, 18:01   #56
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
מקווה לא לאכזב את החבר'ה
נכון להיום בבוקר 112 קילו (איכשהו עליתי מסה בחיטוב)

ישן 27-02-09, 18:54   #57
denous

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
אחי...

1.יש ארגון ifbb. הוא נותן כסף לארגון ifbb בארץ והארגון הזה צריך להיות הטוב ביותר בארץ עם הכסף שניתן לו. נקודה. לא אמור לעניין אותך בכלל מי זה אשר פריג' או מה הוא קשור לפיתוח גוף.
מעולה, אז אם אנחנו יודעים שיש מימון והמימון הזה אמור לבוא לידי ביטוי במקום נורמלי לתחרויות ובפרסים למתחרים וכו' אז נגלוש לסעיף 2.

2.גלעד, אתה מזלזל בעצמך ובשאר החברים שלך וגם באלו שלא חברים שלך שאר הבאדיבילדרים.
אין פה מה לשכנע אחי... שולחים מכתב, לא בן אדם אחד מטעם קהילת הבאדיבילדרים מישראל...
אלא 30 מכתבים!!! של כל בודיבילדר כאשר כל מכתב מנוסח בצורה אחרת, שולחים לא רק לווידר, אלא לכל ההנהלה של ifbb ותאמין לי שאין דבר כזה שלבן אדם אחד לא יהיה אכפת !
יודע למה ?
כי אף אחד בעולם (וזה אופי של בני-אדם) לא אוהב שבן אחד ירוויח כסף לכיס על זה שהוא לא עושה כלום ובאותו זמן ידופק אחרים ולמה אף אחד לא אוהב את זה ? כי אותו בחור ששונא את זה היה רוצה להיות במקומו ולהכניס את הכסף הזה לעצמו, אבל זה לא משנה העיקר שאותו בחור או בחורים יעשו הכל כדי להפיל את אותו אחד שלוקח את המימון לכיס.

3. אני חייב להגיד שזה הסעיף היחידי שהסיבה שמוצגת בו מסיבות מוצדקות ואפשר להבין את זה, לא כמו שאר הסעיפים אחי שלדעתי זה מתוך עצלנות וזלזול עצמי...(עם כל הכבוד ובאמת עם כל הכבוד בלי ציניות.)
ועכשיו לעניין...
הרי תאכלס מה הולך פה ?!
אוקיי מתחרים ב-ifbb, יש אולי 10 מתחרים ורוב הסיכווים שתקבל מקום ראשון מתוך 10 מתחרים, משמע אתה לא באמת כזה טוב כי היו רק 10 מתחרים.
קיבלת את הכרטיס (וואו בהצלחה) אבל תאכלס מה ההגיון ? לא חוכמה לנצח מתוך 10 מתחרים ומזה נובע גם שרוב הסיכווים שתאכל זין בחו"ל, אז מה שווה כל הכסף להכנות לחו"ל והנסיעות והכל אם אתה עומד לאכול בראש ?
ומכאן חוזרים לעניין שלא שווה להתחרות ב-ifbb אפילו אם יש את הכרטיס לתחרויות בחו"ל...
והשלושה שיכולים לצאת לחו"ל ולקחת מקומות מכובדים אלו: מאור זרדז, עמית ספיר וסטס. (ביינתים אלו הטופ בישראל עד כמה שאני יודע)
ואומרים לכולם שלא שווה להתחרות ב-ifbb ולמה לא שווה ומה יהיו התוצאות אם לא יתחרו ב-ifbb (מין הסתם הארגון יצטרך לעשות משהו !) ואז אולי יגיעו 2-3 מתחרים, אבל זה כבר שטויות, תחרות לא בנויה מ-2-3 מתחרים וזו המטרה שלכם לדעתי.

4.אני מאמין שעניתי עליו כבר אז נבזבז אותו על משהו אחר, אני מקווה רק שתקדיש זמן לקרוא את ההודעה הזאת ולא תרפרף או לא תקרא אותה כי רק בגלל הרפרוף והעצלנות שלנו (בכלליות) אנחנו בסוף אוכלים חרא.

חחח מעניין שאתם (כל מפתחי הגוף של ישראל שנמצאים בפורום) כל היום בוכים ובוכים על הקטע עם ifbb והפרסים והמודעות לעומת זאת ממישהו רושם לכם הודעה כמו שציטטתי אתם לא מתייחסים בכלל.
זה באמת מצחיק...
או שאתם סתם מתעצלים או שאתם מחפשים משהו שישאר לבכות עליו..סלחו לי אבל ככה זה נראה.
או שפשוט תשובות... אין לכם.
ישן 28-02-09, 01:13   #58
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
אחי...

יודע למה ?

ועכשיו לעניין...
הרי תאכלס מה הולך פה ?!

1.איגוד ifbb מצפה שהכסף שהוא נותן להנהלת האיגוד פה בישראל יובטח שיהיו פה תחרויות בודיבילדינג של איגוד ifbb ו?יש תחרויות!יש לך את מר דרום באולם במלון באילת..וואלה דווקא יפה!יש לך את מר תל אביב במרכז טניס חחחחחחחחחחחחחחחח יש לך את מר מרכז בבריכה חחחחחחחחח ויש לך את מר צפון באיזו במת מעץ בחלק במלון בטבריה וכמובן איך לא לשכוח מר ישראל לפיתוח גוף תחרויות באולם המקצועי!!!!!של הדר יוסףאולם כדורסל!!!התחרויות מתקיימות?יפה!וזה מה שמשנה לאיגוד ifbb לא איכפת להם שם איך הם מתקיימות כל עוד הן מתקיימות!תהיה בטוח שפנו אליהם הרבה לפני שאני ואתה בכלל נכנסו לפורום הזה...ואם הייתה תשובה מהם בכלל אז היא הייתה זהה.
2.אופי של בן אדם?!איזה בן אדם גבר?חחחחחח כמו שאמרתי לך בסעיף הקודם התחרויות מתקיימות!וזה מה שמשנה לאיגוד!וחרם על ifbb?תגיד לי אחי אתה חושב שאנחנו באיזה ספר של ג'ינג'י או של חסמבה?בוא אני יפתח בפנייך את העניים ואני אגיד לך את זה בשיא הרצינות...אם כל הדיבורים שיש מסביב no one really gives a god damn nigga shit למה?כי זה לוקח זמן!והשקעה!ואנשים עסוקים בעצמם בחיי היום יום שלהם ובפיתוח גוף ביחד וזה די קשה להוציא דבר כזה לפועל שאנשים רק מדברים ומצהירים ובסוף שקובעים לעשות פגישה אחת קטנטנה ומסכנה לדון בנושא..פתאום "זה לא יכול" וזה "פרש מפיתוח גוף" וזה אומר "עזבו אין לי זמן לשטויות" וכל מיני תירוצים אתה מבין למה בלי קשר למה שרשמתי לך על זה שתמיד יהיה מי שיתחרה לא יהיה חרם על ifbb בארץ?הדבר הכי גרוע שאנשים יכולים לעשות זה..לעבור לנאבא
אבל..גם בנאבא יש ליצנים הינה דוגמא יורי הזה מעפולה שקרא לי בשמות במכון שלו וקילל אותי כי דורגתי שלישי במר ישראל...ראיתי תמונות שלו אני סה"כ?תחרות שניה שלי בחיים...הוא תחרות העשירית וגם שם הוא לא למד וניראה חרא ונישאר חרא!אז במקום לקבל תמקום שלו בכבוד בנאבא הוא ברח לפריג' וגם שם!!!!!!!!!!!!!!!!!הוא לא דורג lol pls אתה מבין?תמיד יהיו ליצנים
3.כמו שרשמתי לך בסעיף 2...אנשים לא רציניים ומדברים הרבה באויר..המפתח גוף היחידי שבאמת רצה להזיז משהו רציני בארץ זה עמית ספיר ודברתי איתו על זה ואני תמכתי במה שהוא רצה לעשות אבל?לצערי אין אנשים רציניים וכולם מדברים ומזדיינים תשכל אז...לא יצא כלום לאור לצערי מה אני והוא לבד?מפתח גוף מקצוען ועוד מפתח גוף מתחיל לא יזיזו שום דבר לבד.
ישן 28-02-09, 01:16   #59
Pro_XXL_Universe
Banned

יאלהההההההההה ערכתיייייייייייייייייייייייייייייי אני עייף מת

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 28-02-09 בשעה 01:22.
ישן 28-02-09, 01:58   #60
Ido

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

ציטוט:
אני יענה לך למה שלדעתי נכון

תשובות:
1.למה הרמה הכללית של הספורטאים בארץ ירודה יחסית למדינות כמו:גרמניה,צ'כיה,ארצות הברית,רוסיה ואפילו מדינות ערב שיוצאים מהם מתחרים לאולימפיה לעומת ישראל?כי אין פה מספיק אנשים שמקדמים את המודעות לספורט,שמע בן אדם אנשים פה אני אומר בלי לפגוע באף אחד עושים מלא שטויות..בעיקר עובדים אם האגו ולא אם השכל שזה אומר:"המאמן שלי היה מר ישראל 6 פעם ולא משנה מה אחרים אומרים על הזין שלי כולם הוא יודע הכל ומה שהוא אומר זה קדוש"הבנתה לאן אני חותר?או שמישהו התקדם טיפה והוא חושב שהוא עושה הכל נכון והוא הכי גאון וכולם אפסים,בארצות הברית לדוגמא הספורט ברמה פי 3000 יותר מתקדמת מפה:המאמנים שם יותר רציניים ומבינים ענין,תזונאים ברמה גבוהה וידע רחב בתחום,חדרי כושר שמתאימים למפתחי גוף וכמובן הספורט בעל מודעות ענקית לעומת ישראל...אני אישית?תמיד לוקח עיצות גם מאנשים שאני ניראה כמו "אבא שלהם" ואני תמיד מקשיב ותמיד מגוון בתוכניות אימונים ואני קורא בפורומים בכל מקצועיים כמו:מאסלמכה,בודיבילדינג.קום,md,אר אקס muscle.קום ועוד ושם יש מקצוענים ולקבל מהם טיפ?זה בחינם!אני לא חי ולא עובד על הטיפים שלהם אבל יודע לגוון בתזונה,באימונים ובסייקלים ובסה"כ אני רואה מזה התקדמות טובה אני חושב שבן אדם שתלויי במישהו אחד וחושב שהוא אלוהים וכל השאר אפסים עושה טעות כי תמיד יש כריש גדול יותר..וחכם יותר ומנוסה יותר!וסה"כ להסתכל על עצמך לא להיות רק תלוי באחרים ופשוט לקחת לתשומת ליבך את הטעויות שעשיתה וללמוד מהם ואת השיפורים שעשיתה ולתת עליהם דגש.
2.כמו שארבל כתב במאמר שלו על הרגלים רוב האוכלסיה בחדר כושר מוצאת את עבודה על הרגלים כ:כואבת,שורפת,לא נעימה ולא כייפית הרי כמעט כל אחד מעדיף את הפאמפ של הבייספס על הפאמפ ברגלים...(לא אני חחח)ואנשים מוצאים לנכון לוותר או לא להשקיע באימוני רגלים או כי "זה משעמם אותם" או "כי לא יעלו עליהם ג'ינסים אחר כך" או "כי אני עושה קצת רגלים מרגיש פאמפ וניגמר" רגלים זה קבוצת שרירים גדולה ולדעתי?צריך לתת לרגלים יום אימון משלהם בלי לגעת בשום קבוצת שריר אחרת ופשוט לאנוס אותם עד הסוף!רגלים זה אחד הפרמטרים הכי חשובים בתחרויות של פיתוח גוף תחרותי!אם לא הכי חשוב אחרי יבוש וחיטוב!ורוני קולמן ניצח תאולימפיה 8 פעם ברציפות לא בגלל הבייספס או הטרייספס שלו אלה בגלל הרגלים והגב שלו.
3.אין מימון ממשלתי לענף בכלל לדעתי..ואם יש אז גרושים..כי אין הרבה אנשים פה בארץ שמתענינים בפיתוח גוף או מתעסקים בזהוחבל...מה שאנשים חושבים ברחוב שהם רואים מפתח גוף זה ישר כמו קופים בגן חיות:"ואה ואה איזה סוס יערות בדוק הוא על זריקות" או "זה כל היום ביצים ואבקות" ורואים את הפיתוח גוף כדבר ביזארי ושלילי.
ביזארי נכון...אבל שלילי?!fuck no!מה שלילי בלהשקיע בגוף ולהגיע לתוצאות?!עזבו את הסייקלים בצד..אני לא מבין מה שלילי בללכת למכון כושר?בשביל להראות טוב!מה להיות אם כרס ענקית מבירה ופנים מלאות פצעים מהגרעינים ולשבת אם יד אחת בביצים ויד שניה בגרעינים ולחיות על הכדורגל זה טוב יותר?!מזה כדורגל?לבעוט בשער וגול...אין פה ידע אין פה כלום..מי שיודע לשחק משחק!
בפיתוח גוף?זה ספורט שעדין אף אחד לא באמת יודע לעשות אותו כמו שצריך!תמיד לומדים עוד!תמיד יש לאן עוד לשאוף!
וחבל שלא מתקדמים תספורט הזה כמו בארצות הברית למשל ששם כדורגל(לא football אמריקאי אלה כדורגל כמו שלנו soccer)נחשב לא יותר פופולרי בהרבה מפיתוח גוף תחרותי.

בקיצור חפרתי מקווה שהמצב ישתנה כי זה ממש עצוב שבן אדם שבאמת רוצה להתקדם בפיתוח גוף צריך לעזוב את ישראל בישביל זה.
אהבתי ביותר ! כל מילה במקום
תגובה