ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-02-09, 13:36   #21
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי v-two צפה בהודעה
גם כדורגל רגיל הרבה יותר פאפולרי מפיתוח גוף ויש בו הרבה יותר כסף
בכל העולם כן!אבל באמריקה אני לא חושב זה פחות מדבר אליהם בניגוד לשאר סוגי הספורט שם.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 15:26   #22
מנטור
חבר פעיל

ברירת מחדל למה פיתוח הגוף נראה כמו שהוא נראה

בשביל להצליח ולהתקדם בספורט זה גנטיקה טובה היא חובה אבל כל אחד יכול להביא את מצבו לטוב ביותר האפשרי עבורו. לשם כך הוא צריך:
א. לעבוד קשה:- תלוי בזמן שהוא יכול להקדיש לנושא.
ב. מורה טוב:- שיאפשר לבודי בילדר למקסם את העבודה הקשה שהוא משקיע. לא כל מי שזכה בתואר מר ישראל הוא גם מורה/מדריך טוב. יש הבדל גדול בין לנהוג בעצמך לבין ללמד נהיגה וכבר אמרו כי עורך דין שבוחר ללמד סנגוריה על עצמו בחר לעצמו עו"ד טיפש. בנוסף לכך, לא כל טיפ שניתן בחינם באתר זה או אחר מתאים לך אישית. גם מפתח גוף זקוק למאמן שיסתכל עליו באופן אוביקטיבי, ינתח טעויות ילחץ היכן שצריך ללחוץ וידרוש להרפות היכן שמתאים.
ג. תזונה נכונה:- לא כל אבקת חלבון טובה באותה מידה. יש לדעת מה לקחת, כמה לקחת ומתי לקחת. זיכרו שמי שמוכר לך את התוסף האינטרס שלו הוא שתצרוך כמה שיותר. לא כל מוכר בחנות מבין באמת בתזונה ולכן צריך לקבל עצה מאיש מקצוע שמבין בתחום ושאתה סומך עליו.
ד. דרייב/אתגר:- ספורטאי אמיתי לא מחפש גוף שרירי כדי ללכת איתו לעבודה או לים. הוא בונה את הגוף כדי להיות הכי טוב, כלומר להשתתף בתחרויות. בארץ בתחרויות האיזוריות שעורך ה- i.f.b.b יש יחסית מעט משתתפים. שינאה אישית לאיגוד ולעומד בראש אינה סיבה מספקת למה ספורטאי לא ירצה להתמודד מול אחרים על התואר "הכי טוב" במקום ובזמן מסויים. בהרבה איגודים ספורטאים כועסים על ההנהלות ודבר זה אינו מונע מהם להתחרות. בחו"ל מקצוענים משתתפים במספר תחרויות בשנה, אז נכון שבארץ בלתי אפשרי להיות ב-4 תחרויות בשנה אבל בשתיים בהחלט אפשרי. וכמה ספורטאים רוצים באמת להתחרות בחו"ל - "אתגר" כבר אמרתי??
ה. כסף:- כסף הוא חשוב תמיד, אבל הוא לא תרוץ. כמה ספורטאים יושבים בבית ואינם יוצאים לבלות במועדון בשביל עוד חלבון או תוסף אחר.

אני כבר רואה תגובות של מספר חברים בפורום. מי זה בכלל, הוא לא בודי בילדר, הוא לא התחרה אז מה הוא אומר לנו מה לעשות. זיכרו שאני בעד קידום הבודי בילדינג בלי כל קשר האם הספורטאי חבר באיגוד זה או אחר או שהוא מפתח גוף להנאתו בלבד. ואם למישהו יש מה להעיר עינינית - הפורום לרשותו
מנטור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 16:28   #23
מדוזה
חבר פעיל

אני גם מאלה שחושב שזה בושה שסוגדים לשחקני כדור רגל וכדו' , בסה"כ ספורט שלא מביא לנו תוצאות שאנחנו מאוד מאוד גרועים בו וספורט מטומטמם לגמרי (ומדבר אחד שאוהב כדור רגל מגיל 0 והולך למגרשים ושיחק 12 שנים) אבל ההשקעה כסף בכדור רגל , זה כי חייבים מתקנים ראויים , זה לפתח מגרשי כדור רגל , מגרשי אימון וכדו' .

איך אתם רוצים בדיוק שישקיעו כסף בפיתוח גוף ? שהממשלה מה תעשה ? תבנה חדרי כושר שיהיו בחינם ? תיתן תוספי מזון \ גיינרים בחינם ? נגיד עכשיו אתם בממשלה ואתם רוצים להשקיע כסף בענף הזה מה בדיוק אפשר לעשות ?

אני רואה פיתוח גוף כספורט אישי (הדבר אולי שאני הכי אוהב בו) , אין בו תחרות , זה אתה עם עצמך ותלוי בעצמך , תאכל נכון והרבה תתאמן נכון וכמו שצריך תגדל ותתפתח , בדברים האלה הממשלה לא יכולה להשקיע לא באוכל שאינ אוכל ולא באימונים שאני מתאמן , בסה"כ יש חדרי כושר ותוספי מזון בלי סוף בארץ וגם ברמה טובה , הדבר היחידי זה אולי המאמנים בחדרי כושר אבל איך הממשלה קשורה לזה ?

בנאדם הולך ללמוד מקבל תעודה הופך למדריך בחדר כושר כנ"ל ככה רופאים וכדו' , יש גם רופאים שלא עושים את העבודה שלהם הכי טוב שאפשר אבל הממשלה לא יכולה לעשות כלום נגד זה , וככה זה גם לגבי המדריכים בחדר כושר .

בכל מיקרה גלעד (אני לא מכיר אותך פשוט ככה קראו לך באשכול הזה אז הבנתי שקוראים לך ככה) אהבתי לקרוא מאוד את מה שרשמת , אבל בכלליות אם עכשיו הממשלה רוצה להשקיע כסף בפיתוח גוף מה אתה מציע להם לעשות ?
מדוזה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 16:33   #24
the pharmacist
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלthe pharmacist

כללי:: שרירי וצנוע
חדר כושר: ספרינט

כל ספורט יש לו פופולריות במקמות מסוימים, גם אני לא ממש אוהב בייסבול וארה"ב זה נורא פופולרי. בנעניין של סגידה: כל אחד מעריץ את מי שנראה בעיניו. לא לשכוח ששחקן כדורגל גם מתאמן,שומר על תזונה בדומה למפתח גוף.
the pharmacist מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 17:36   #25
מדוזה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי muscle juiceman צפה בהודעה
כל ספורט יש לו פופולריות במקמות מסוימים, גם אני לא ממש אוהב בייסבול וארה"ב זה נורא פופולרי. בנעניין של סגידה: כל אחד מעריץ את מי שנראה בעיניו. לא לשכוח ששחקן כדורגל גם מתאמן,שומר על תזונה בדומה למפתח גוף.
חחחחחחחחחח חזק אחי נשבע שצחקתי בקול
"לא לשכוח ששחקן כדור רגל גם מתאמן, שומר על תזונה בדומה למתפח גוף"

אנחנו מדברים על השקעת כספים בארץ, ובארץ אין שחקנים שעושים את הדברים שרשמת .
מדוזה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 17:41   #26
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

גם בארצות הברית זה פופלארי להיות גדול כל אלה שהולכים לקולג' וזה כולם מגיעים מנופחים פה בארץ אם אתה טיפה יותר גדול מהרגיל אתה מפלצת
אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 18:05   #27
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

הקטע של גיבורי תרבות זה דבר שהוא מאוד חשוב. פה בארץ יש את אלי האנה, וגם זה לא הכי גיבור תרבות כי הוא מופיע בכל מיני חלטורות ותוכניות זולות (עם כל הכבוד).. לעומת זאת בארה"ב יש לך כוכבי פוטבול ובייסבול שהם רובם סוסים, ולא תימצא אף ילד שלא יגיד לך שהחלום שלו זה ליפגוש את ג'ון סינה וליהיות כמוהו.. שלא לדבר על הימים של ארנולד, סילבסטר סטאלון והאלק הוגן..
בקיצור, יש עוד הרבה לאן להיתפתח..

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 21:58   #28
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מדוזה צפה בהודעה
חחחחחחחחחח חזק אחי נשבע שצחקתי בקול
"לא לשכוח ששחקן כדור רגל גם מתאמן, שומר על תזונה בדומה למתפח גוף"

אנחנו מדברים על השקעת כספים בארץ, ובארץ אין שחקנים שעושים את הדברים שרשמת .
מחזק מאוד!!!
ואני מוסיף בתור אחד שהכיר את מאור בוזגלו מאז שהיה בחיתוליו!וגדלנו באותו בנין ברחוב לנדאו חיים 3 בחולון!אני יכול להגיד לכם שהוא בא לבקר חחחחחחחחחחחחחחח תהיו בטוחים שהוא אוכל סביר אבל לא מתקרב!!!!ואפילו לא דומה לתזונה וסדר יום של בודיבילדר,ומאור באופי שלו לא בן אדם שישקיע כסף חחח ברגע שיגידו לו להשקיע הוא יחפש מישהו אחר שיקח אותו ולא חסרים אנשים שרוצים אותו בקבוצה אצלהם הוא מסריח מכסף ודואגים לו להכל.

כדורגלן בהשוואה לבודיבילדר?שמיים וארץ רבותיי.
ישן 25-02-09, 22:05   #29
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

אל תשכחו שאחת הסיבות שפיתוח גוף לעולם לא יהיה פופולרי כמו ענפי ספורט אחרים, אפילו קטנים יותר, הוא שבמשחקי כדורסל, כדורעף, כדורגל וכו', יש אפשרות לצפות כל זמן מסוים (אם זה כמה פעמים בשבוע או כמה פעמים בחודש) בתחרויות. לעומת זאת, בפיתוח גוף יש בכל מדינה מספר תחרויות זעום ביותר - יתר הזמן מפתחי הגוף בהכנות לתחרות. אז מה יש לראות? אנשים מתאמנים בחדר כושר?...
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 22:38   #30
Pro_XXL_Universe
Banned

בלי קשר שכחתי לציין משהו אחד...כסף והימורים..טוטו ויינר עזבו בעולם סתכלו על ישראל!
אני מחר סוגר את מפעל הפיס וסוגר את כל הטוטו לוטו וכל החרטות האלו...אתם תיראו שאחוזי הצפיה בכדורגל ירדו באחוזים פסיכים!!!
אתם באמת חושבים שכל מי שרואה כדורגל באמת איכפת לו מהתוצאה?אם לא היה מעורב בזה הימור כספי?מבטיח לכם שמצידם של רוב האוהדים שהשחקנים יחזרו הבייתה לגרבץ!חחחחחחחחח אני מכיר מלא אנשים ואין לי מקום לספור על האצבעות בגוף שלי אנשים שמסתכלים רק כי הם שמו על המשחקים כסף ואם אני אקח להם תהימורים הם לא יסתכלו בכלל על כדורגל.
ישן 26-02-09, 12:45   #31
hanna666

הסמל האישי שלhanna666

כללי:: אני
חדר כושר: LIFE&FITNESS
שלח הודעה דרך ICQ אל hanna666 שלח הודעה דרך MSN אל hanna666

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
בלי קשר שכחתי לציין משהו אחד...כסף והימורים..טוטו ויינר עזבו בעולם סתכלו על ישראל!
אני מחר סוגר את מפעל הפיס וסוגר את כל הטוטו לוטו וכל החרטות האלו...אתם תיראו שאחוזי הצפיה בכדורגל ירדו באחוזים פסיכים!!!
אתם באמת חושבים שכל מי שרואה כדורגל באמת איכפת לו מהתוצאה?אם לא היה מעורב בזה הימור כספי?מבטיח לכם שמצידם של רוב האוהדים שהשחקנים יחזרו הבייתה לגרבץ!חחחחחחחחח אני מכיר מלא אנשים ואין לי מקום לספור על האצבעות בגוף שלי אנשים שמסתכלים רק כי הם שמו על המשחקים כסף ואם אני אקח להם תהימורים הם לא יסתכלו בכלל על כדורגל.
מחזק רוב האנשים רואים כדורגל רק כי הם מהמרים
hanna666 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 15:34   #32
מנטור
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
אחלה רעיון
בוא נציע לטוטו לעשות הגרלה שנתית על מר ישראל
מנטור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 15:43   #33
מישל טרוני
The Bull - מר ישראל במשקל כבד

הסמל האישי שלמישל טרוני

לדעתי רוב הדברים שצוינו פה נכונים אבל הסיבה העיקרית היא מודעות וכלכלה.
ברגע שכולם יבינו את הספורט הזה כמו כל ספורט אחר ויפרסמו מפתחי גוף ויתנו להם כבוד של
ספורטאים כגון כדורגלנים וכדורסלנים שרואים אותם בטלוויזה, כולם יודעים מי הם, בעצם
זה נותן לך תמריץ וזה אחד הדברים החשובים כי יש בספורט הזה הרבה נקודות שבירה
והחיזוקים כמה שזה נשמע מצחיק עוזרים באימונים כי אז אתה חושב איך יגיבו הפעם כולם
שאני יהיה הרבה יותר טוב.
וכלכלה-איך אפשר בלי ספונסרים הרי אנחנו צריכים לאכול להתאמן ולישון,
לא לעבוד כל היום לבוא לאימון לא מרוכז וכל זה בשביל מזכורת שבקושי מרשה לך להוציא
1000-2000 שקל בחודש על התחביב שלך.
ברגע שתיהי מודעות ואנחנו נופיע בטלוויזה אנחנו נגיע לעניים שלא רואות אותנו בדרך כלל
אז יתחילו להתעניין בנו ומכאן מגיעים המשקיעים והספונסרים ואז אולי יהיה לנו יותר כסף
לדברים היקרים שלא כולם יכולים להרשות לעצמם אפילו המפתחי הגוף המובילים בארץ,
אני מקווה שאתם מבינים על מה אני מדבר.

http://hituv.blogspot.com/

http://i41.tinypic.com/xlmfc3.jpg
מישל טרוני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 16:09   #34
tomerA

הסמל האישי שלtomerA

בלי להעליב או משהו.
אבל כמו שתחרות מלכת היופי לא מקבלת תקציבים עצומים ורואים את זה בכול מקום ככה זה גם תחרות פיתוח גוף.
אם נילך להגדרה, פיתוח גוף זה לא ממש ספורט.
מפתח גוף הוא יותר אומן מאשר ספורטאי ולכן גם יש פחות תקציבים וזה מושך פחות אנשים.
ישן 26-02-09, 16:10   #35
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomera צפה בהודעה
בלי להעליב או משהו.
אבל כמו שתחרות מלכת היופי לא מקבלת תקציבים עצומים ורואים את זה בכול מקום ככה זה גם תחרות פיתוח גוף.
אם נילך להגדרה, פיתוח גוף זה לא ממש ספורט.
מפתח גוף הוא יותר אומן מאשר ספורטאי ולכן גם יש פחות תקציבים וזה מושך פחות אנשים.

לפחות תחרות מלכת היופי משודרת בטלויזיה...
ישן 26-02-09, 16:30   #36
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///efi/// צפה בהודעה
הקטע של גיבורי תרבות זה דבר שהוא מאוד חשוב. פה בארץ יש את אלי האנה, וגם זה לא הכי גיבור תרבות כי הוא מופיע בכל מיני חלטורות ותוכניות זולות (עם כל הכבוד).. לעומת זאת בארה"ב יש לך כוכבי פוטבול ובייסבול שהם רובם סוסים, ולא תימצא אף ילד שלא יגיד לך שהחלום שלו זה ליפגוש את ג'ון סינה וליהיות כמוהו.. שלא לדבר על הימים של ארנולד, סילבסטר סטאלון והאלק הוגן..
בקיצור, יש עוד הרבה לאן להיתפתח..
אחת ההודעות הטובות ביותר שנכבתו כאן בפוסט הזה,עוד סיבה שממש מסכמת למה הספורט בארץ לא מפותח כמו בחו"ל.
ישן 26-02-09, 17:22   #37
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
לגבי הציטוט בהחלט..זה גם למה העונשים על סחר בסטרואידים בארצות הברית לא נעימים,פה יתפסו אותך?לא יעשו לך הרבה..שם?אתה תישב הרבה ותסתבך לכל החיים.
באמריקה לא רק מפתחי גוף ופאוורליפטרים משתמשים בסטרואידים אלה גם שחקני בייסבול ופוטבול בעיקר...רוני קולמן וג'י קטלר שלנו X FOOTBALL PLAYERS

וכדורגל רגיל בארצות הברית אם דברתה על זה מה חשוב בו כלכך?שאתה רואה אותו מוביל על בודיבילדינג,פה בארץ סבבה אבל באמריקה?לא ראיתי את זה!!אני תמיד מאז שהייתי קטן ראיתי כדורגל בתור ספורט סתמי לא ראיתי משהו מיוחד ותמיד שנאתי תמשחק הזה,כדורסל לעומת זאת נורא אהבתי ואבא שלי היה שחקן כדורסל ואני מכיר הרבה כדורסלנים אם כושר גופני מעולה ואפילו עשיתי בדיקה בין כדורסלן מוכר לכדורגלן פופולרי מאוד ואני יכול להגיד לך שהכושר של הכדורגלנים ממש קטן לעומת הכושר של שחקני הכדורסל.

אם דיברתה על פוטבול..יש יותר מודעות נכון ויותר פופולריות וכסף,יש ליגות מאמנים והכל אז אני מסכים.

נ.ב
שאלה אישית זה נכון שהפסקתה להתאמן?
אהלן גלעד'וש
קודם כל אני מקווה שלעולם לא אפסיק להתאמן!
אני פשוט פצוע מאד עכשיו והורדתי את המינון לבערך פעמיים בשבוע אימון חלטורה לא הייתי בכיוון להיות כוכב בכל אופן למרות שהיו לי תכניות מעניינות לחורף... יש לי דלקת בשתי הכתפיים, הגב גמור, הברכיים...
אבל אני מחלים והרבה בזכות חבר שפירסמתי כאן בחתימה שלי.
ברגע שאני אחלים אני אחזור גם לאכול נורמלי ובתקווה אשבור שיאים אישיים שהופכים להיות כבר מאד ישנים!

וכדורגל בארה"ב זה תחום מפותח פחות מבייסבול, פוטבול וכדורסל... אבל עדיין המכללות מעניקות מלגות, יש הרבה מאד כסף והרבה מאד קהל, השכר גבוה מאד ומביאים כל מיני זרים מזדקנים מהליגות הטובות בעולם.
הפרס במר אולימפיה שזה אירוע יחדני והפרס בו הוא משהו כמו 300K דולר, זה משהו שלא מגרד את השפיץ של שחקן מוביל גם בליגה כמו ה MLA.

לגבי מה שמישל אמר ואני מקווה שהוא יסלח לי את מה שאני אומר אני לא אומר מרוע לב או מחוסר אהבה לספורט, להיפך, אני חושב שתמיד פעלתי כדי לקדם אותו כולל ניהול הפורום הזה, כתיבת תכנים, הגעתי להרבה תחרויות לעודד וכו'... אבל חייבים להיות ריאלים.

הספורט הזה הוא עדיין מוזר וביזארי בעיני הציבור, אני לא רואה שום סיטואציה שבה ממננים ספורטאי מקצוען כאן בארץ, בשום רמה, כולל סטס, או עמית או אפילו אחד שיקבל PRO CARD (כל עוד הוא גר כאן בארץ).
אין לאף אחד אינטרס כלכלי, הספורט לא פופלארי, תחום התוספים לא מספיק פופלארי ואין בו מספיק כסף, לפחות לא מספיק כסף כדי שלמישהו יהיה אינטרס לממן ספורטאי באופן מלא כולל הסייקלים והאוכל.

ספונסר יחידי שיכול להיות כאן זה משוגעים לדבר שמחליטים לטפח מישהו ספציפי וכל מי שיודע משהו... יודע שעם כאלו ספונסרים ... עדיף כבר לגרד כסף מאימונים אישיים

כמו שאמרו כאן, לסוגי הספורט האחרים יש כלכלת הימורים חזקים שעומדת מאחוריה ומחזקת אותה (טוטו כאן בארץ, הימורי ספורט בעולם כולל כמה מהחברות הבורסאיות הגדולות בעולם כמו BWIN) ובנוסף פופלאריות עצומה.

לא צריך להיות כלכלן כדי להבין שהספורט כאן לא יוכל להמריא, למרות כל האהבה שלנו המשוגעים לדבר. אולי יהיה פלא גנטי כזה או אחר שיצליח בחו"ל... אבל כאן בארץ... אני לא רואה את הקשת בענן באופק.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-09, 17:39   #38
Pro_XXL_Universe
Banned

אני שמח שאתה עדין מתאמן ונותן בראש אם תירצה לדעת מאיפה הסקתי את המסכנה הזאת צור קשר בפרטי
תכף אצטט את ההודעה שלך אני יקרא אותה קודם ואני מאוד מקוה שהדיון הזה יהיה נעוץ.
ישן 26-02-09, 18:00   #39
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אהלן גלעד'וש
קודם כל אני מקווה שלעולם לא אפסיק להתאמן!
אני פשוט פצוע מאד עכשיו והורדתי את המינון לבערך פעמיים בשבוע אימון חלטורה לא הייתי בכיוון להיות כוכב בכל אופן למרות שהיו לי תכניות מעניינות לחורף... יש לי דלקת בשתי הכתפיים, הגב גמור, הברכיים...
אבל אני מחלים והרבה בזכות חבר שפירסמתי כאן בחתימה שלי.
ברגע שאני אחלים אני אחזור גם לאכול נורמלי ובתקווה אשבור שיאים אישיים שהופכים להיות כבר מאד ישנים!

וכדורגל בארה"ב זה תחום מפותח פחות מבייסבול, פוטבול וכדורסל... אבל עדיין המכללות מעניקות מלגות, יש הרבה מאד כסף והרבה מאד קהל, השכר גבוה מאד ומביאים כל מיני זרים מזדקנים מהליגות הטובות בעולם.
הפרס במר אולימפיה שזה אירוע יחדני והפרס בו הוא משהו כמו 300k דולר, זה משהו שלא מגרד את השפיץ של שחקן מוביל גם בליגה כמו ה mla.

לגבי מה שמישל אמר ואני מקווה שהוא יסלח לי את מה שאני אומר אני לא אומר מרוע לב או מחוסר אהבה לספורט, להיפך, אני חושב שתמיד פעלתי כדי לקדם אותו כולל ניהול הפורום הזה, כתיבת תכנים, הגעתי להרבה תחרויות לעודד וכו'... אבל חייבים להיות ריאלים.

הספורט הזה הוא עדיין מוזר וביזארי בעיני הציבור, אני לא רואה שום סיטואציה שבה ממננים ספורטאי מקצוען כאן בארץ, בשום רמה, כולל סטס, או עמית או אפילו אחד שיקבל pro card (כל עוד הוא גר כאן בארץ).
אין לאף אחד אינטרס כלכלי, הספורט לא פופלארי, תחום התוספים לא מספיק פופלארי ואין בו מספיק כסף, לפחות לא מספיק כסף כדי שלמישהו יהיה אינטרס לממן ספורטאי באופן מלא כולל הסייקלים והאוכל.

ספונסר יחידי שיכול להיות כאן זה משוגעים לדבר שמחליטים לטפח מישהו ספציפי וכל מי שיודע משהו... יודע שעם כאלו ספונסרים ... עדיף כבר לגרד כסף מאימונים אישיים

כמו שאמרו כאן, לסוגי הספורט האחרים יש כלכלת הימורים חזקים שעומדת מאחוריה ומחזקת אותה (טוטו כאן בארץ, הימורי ספורט בעולם כולל כמה מהחברות הבורסאיות הגדולות בעולם כמו bwin) ובנוסף פופלאריות עצומה.

לא צריך להיות כלכלן כדי להבין שהספורט כאן לא יוכל להמריא, למרות כל האהבה שלנו המשוגעים לדבר. אולי יהיה פלא גנטי כזה או אחר שיצליח בחו"ל... אבל כאן בארץ... אני לא רואה את הקשת בענן באופק.
הספורט ימריא ברגע שהוא יקבל יותר פרסום,ושלא תחשוב שהוא עומד במקום הפרסום מתקדם..אומנם לאט אך יש התקדמות..נקוה שבעוד כמה שנים יהיה פה משהו אחר.
ישן 26-02-09, 18:13   #40
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

תאכלס ?
גלעד וכל שאר המתחרים פה בפורום שהגיבו בדיון הזה, אין אחד שלא רשם שהכלכלה אשמה !
אז בוא נפתח את כל הקלפים...
יש מימון, אבל כל הכסף מהמימון מגיע לבן אדם שקוראים לו אשר פריג'! (עד כאן אני מאמין שאני צודק)
אז אם הכלכלה היא באמת גורם כל כך מרכזי לזה שרמת פיתוח הגוף בישראל נמוכה, יש סיבה נורמלית שכל מפתחי הגוף פה בארץ לא מתלוננים ? לא שולחים מכתבים לאדם שמעל אשר פריג' והוא מביא את המימון בעצם ? מכתב לראש איגוד i.f.b.b בחו"ל ? עושים חרם על i.f.b.b בארץ (כולם לא רק איזה 6 באדיבילדרים..) ?

אז באמת שאני לא מבין וזו לא פעם ראשונה שאני שואל את השאלה הזאת, פעם שעברה הייתה התחמקות והתשובה בכלל הייתה שונה...
אז במקום לדבר למה לא לפעול ?
ובאמת שאני לא אומר את זה נגדכם, אני כל כך בעדכם ודווקא בגלל זה אני מציע לכם להזיז את העניינים כבר, כי כשיהיה מימון שהכסף ממנו יינתן למתחרים ולמימון מקום נורמלי להתחרות בו, מן הסתם תעלה המודעות לפיתוח גוף וגם אנשים ירצו לחטוף את הפרסים ולהשתתף.