ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-03-08, 07:43   #1
asi200022
חבר פעיל

ברירת מחדל מה הבעיה עם סוכר

סבבה שזה לא בריא ? אבל מה זה מזיק לגוף יזיק טיפה אולי
אבל אין בזה לא שומן אל כלום ולמה זה לא טוב לחיטוב?? אבל אין בזה שומןןן אז מה רע בזה אני לא מבין ?

אני רוצה גוף יפה סוכר זה לא מה שהימנע אני צודק או לא ?
asi200022 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-08, 09:05   #2
Arsan
חבר פעיל

אף פעם לא יצא מחקר חד וחלק שסוכר לא בריא , כמו כן כל דבר במינון ...
גם מבחינה קלורית הוא לא כזה נורא 20 קלוריות לכפית , מה שיוצא שבד"כ אנשים שמים 2-3 כפיות ועושים 4-5 כוסות קפה ביום מה שמצטבר ללא מעט קלוריות , כמו כל דבר בעסק שוב הכל עניין של מינון.
Arsan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-08, 09:07   #3
asi200022
חבר פעיל

כן אחי אבל זה לא מזיק לביטוח או לריבועים ? אז למה זה כולכך חשובבב שמחשבים סוכר לדבר חשובבב ביותר אולי מבחינת בריאות זה לא טוב אבל לא מבחינת גוף למה זה לא שומן ........
asi200022 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-08, 11:49   #4
mishel27
חבר פעיל

הסוכר כלל לא נכנס להגדרה של "מזון" הוא לא יותר משילוב של כמה אטומים, זהו, אין לו שום דבר להציע מעבר לזה, ולא רק שהסוכר הלבן "ערום" מנקודת מבט תזונתית הוא אף גורם לדילולם של מרכיבי תזונה חשובים בגוף, כחלק מחילוף החומרים שלו עצמו.
השאלה בדיוק עד כמה "רעיל" הסוכר המעובד מהווה לעיתים מקור לויכוח בין אנשי המקצוע, נראה כי צריכת מעט סוכר מפעם לפעם אולי לא תגרום לנזק רב, אך הבעיה היא שבצריכה תכופה סוכרים אלו עלולים להעלות את רמות שומני הדם, כגון הטריגליצרידים(מהווים גורם סיכון למחלות קארדיוסקולריות), להעלות את הסיכון לסוכרת מטיפוס 2, ריקבון שיניים, להחליש את המערכת החיסונית, ואולי אף להגביר את הסיכון להיווצרות אבני מרה, להחריף הפרעות קשב וריכוז וכו' וכו'.

סוכר חום אינו בריא יותר מסוכר לבן.
mishel27 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-08, 21:50   #5
noy184
חבר מתחיל

אחת הבעיות הכי קשות שיש לסוכר על חיטוב זה שלסוכר יש ערך גליקימי גבוה יחסית ש גורם לך לעלייה של אינסולין כי במידה ואתה לא סוכרתי הגוף שלך מייצר אינסולין לפירוק הסוכר ושהגוף מייצר אינסולין יש לו בעייה לשרוף שומן, בגלל זה בתקופת חיטוב אוכלים מזונות בעלי ערך גליקימי נמוך.
noy184 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-03-08, 06:56   #6
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noy184
אחת הבעיות הכי קשות שיש לסוכר על חיטוב זה שלסוכר יש ערך גליקימי גבוה יחסית ש גורם לך לעלייה של אינסולין כי במידה ואתה לא סוכרתי הגוף שלך מייצר אינסולין לפירוק הסוכר ושהגוף מייצר אינסולין יש לו בעייה לשרוף שומן, בגלל זה בתקופת חיטוב אוכלים מזונות בעלי ערך גליקימי נמוך.
לא.
ישן 25-03-08, 12:52   #7
noy184
חבר מתחיל

ברירת מחדל כן, והנושא הוכך מדעית, אין פה בכלל מה להתווכח.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
לא.
כן, והנושא הוכך מדעית, אין פה בכלל מה להתווכח.
ישן 25-03-08, 13:06   #8
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noy184
כן, והנושא הוכך מדעית, אין פה בכלל מה להתווכח.
תביא את ההוכחה
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-03-08, 14:07   #9
noy184
חבר מתחיל

http://antiagingatlanta.com/lowglycemicdiet.htm
Antiaging Benefits of a Low Glycemic Diet

A low glycemic index diet lowers fasting insulin levels which promotes the ability to burn stored fat and improve body composition. Without lowering fasting insulin, weight loss is almost impossible no matter how much exercise you do or how much you restrict your caloric intake.
Elevated fasting insulin levels are also associated with many chronic diseases such as cardiovascular disease. A low glycemic diet lowers fasting insulin levels.
Elevated fasting insulin is also correlated with elevated CRP which is a measure of your total body inflammation. This correlates with diseases such as cardiovascular disease, Alzheimer's disease, diabetes, arthritis, and cancer.
Low fasting insulin also results in greater effectiveness of human growth hormone replacement therapy and higher natural IGF1 levels by allowing higher levels of IGF-1 to be produced by the liver, since high insulin levels may reduce IGF1 production through a negative feedback loop.
Lowering insulin and glucose levels reduces the damage to cellular proteins caused by glycosylation or the binding of excess sugar to cellular proteins as measured by HgA1c. Glycation of proteins, or the sticking of sugar to protein molecules, is thought to be one of the mechanisms of aging.

The theory behind low glycemic index diets, is that low glycemic index foods result in lower levels of insulin release into the bloodstream, and as you may know, insulin plays the star role in when and how the body stores fat. So research suggests that low insulin levels may help the body to burn fat !

הנה מאמר גם בעברית כי אני חושש שהמוח הקטן והדיבור הנגוע בערסיות שלך לא יבין את הקודם:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3046409,00.html
ערך גליקמי נמוך. כזכור, ככל שהערך הגליקמי נמוך יותר, הוא תורם לרמות הסוכר יציבות בדם ומשפיע באופן חד משמעי על רמת השובע והערנות ולכן מסייעות לשמירת רמות סוכר יציבות בדם ושובע.
ישן 25-03-08, 14:12   #10
Arsan
חבר פעיל

אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל אוסנת הראל
ישן 25-03-08, 14:22   #11
noy184
חבר מתחיל

המצב שלך קשה, זה לא משנה מדברים על זה בכל מקום ובכל הפיטנס בארה"ב זה אחד הנושאים החמים, אתה ממש לא בעניינים אם אתה לא יודע את הדבר הבסיסי הזה, ואתה לא תגיע לשום דבר
אם לא תשתמש בערכים של המזון.
ישן 25-03-08, 14:26   #12
Arsan
חבר פעיל

חחחחחחחחחח אתה מושפע אחי , אני אומר בוא ביחד נלך לקרוא איזה מגזין Dxl או שאתה אולי רוצה איזה מאסל אנד פיטנס? אני חושב שcellmass לא קיבל מספיק פירסום והוא עוד יעבוד על משהו
ישן 25-03-08, 14:26   #13
noy184
חבר מתחיל

:):):):) עכשיו אני מבין למה יש לך 668 הודעות, אתה פשוט ילד קטן ומפגר חחחחחחח
ישן 25-03-08, 14:32   #14
Arsan
חבר פעיל

טוב יאללה סיימתי את שלי להיום , תמשיך לאכול חסה יהי שלום
ישן 25-03-08, 14:38   #15
ohad1011
חבר פעיל

ארסן תפסיק לבלב את המוח
במקום זה תציג עובדות

נוי צודק

Bodybuilders seek out low-glycemic polysaccharides and other slowly-digesting carbohydrates, which release energy in a more stable fashion than high-glycemic sugars and starches. This is important as high-glycemic carbohydrates cause a sharp insulin response, which places the body in a state where it is likely to store additional food energy as fat rather than muscle, and which can waste energy that should be directed towards muscle growth

חפש בויקיפדיה
http://en.wikipedia.org/wiki/Bodybuilding
ohad1011 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-03-08, 14:45   #16
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
חחחחחחחחחח אתה מושפע אחי , אני אומר בוא ביחד נלך לקרוא איזה מגזין Dxl או שאתה אולי רוצה איזה מאסל אנד פיטנס? אני חושב שcellmass לא קיבל מספיק פירסום והוא עוד יעבוד על משהו

אל תזלזל במאסל אנד פיטנס יש שם אנשי מקצוע ברמה מארוד גבוהה שכותבים שם טורים לדוגמא כריס אצטו..זה שמכין לג'י קאטלר מר אולימפיה להזכיר תפריט דיאטה כל השנה
אז אני מציע שלפני שאתה כותב את השטויות שלך תבדוק את זה
כמה מגזינים קראת לפני שכתבת את זה?
אני קורא כל חודש!
אז פעם הבאה שאתה שומע מיתוסים מאנשים זורקים כמה מילים על הפרסומות במגזינים תבדוק את זה בעצמך
ישן 25-03-08, 14:51   #17
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

בעקרון כולכם טועים.
לכל דבר יש כמות ותזמון שהוא מועיל/לא מועיל, אם מדובר על סוכר פשוט ופחמימות בעלות אינדקס גליקמי גבוה,יש זמנים שיהיה אפילו עדיף לצרוך אותם. בקשר לסוכר רגיל כמו שאנחנו מכירים מהיום יום(ממתקים,סוכר שולחן,פירות וכו') אף אחד לא אמר לבסס עליהם את התפריט, אבל בהחלט לא יזיק לשלב אותם ובמיוחד לא בזמנים שקשורים לאזור האימון/אחרי אימון.
אף אחד לא הולך לבסס תפריט שהפחמימות שם מקורן בעיקר מסוכר פשוט/סוכר לבן וכו'.
ישן 25-03-08, 15:07   #18
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ohad1011
ארסן תפסיק לבלב את המוח
במקום זה תציג עובדות

נוי צודק

Bodybuilders seek out low-glycemic polysaccharides and other slowly-digesting carbohydrates, which release energy in a more stable fashion than high-glycemic sugars and starches. This is important as high-glycemic carbohydrates cause a sharp insulin response, which places the body in a state where it is likely to store additional food energy as fat rather than muscle, and which can waste energy that should be directed towards muscle growth

חפש בויקיפדיה
http://en.wikipedia.org/wiki/Bodybuilding
ויקופדיה זה מקור מאוד אמין ומעודכן......

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
אל תזלזל במאסל אנד פיטנס יש שם אנשי מקצוע ברמה מארוד גבוהה שכותבים שם טורים לדוגמא כריס אצטו..זה שמכין לג'י קאטלר מר אולימפיה להזכיר תפריט דיאטה כל השנה
אז אני מציע שלפני שאתה כותב את השטויות שלך תבדוק את זה
כמה מגזינים קראת לפני שכתבת את זה?
אני קורא כל חודש!
אז פעם הבאה שאתה שומע מיתוסים מאנשים זורקים כמה מילים על הפרסומות במגזינים תבדוק את זה בעצמך
זכותי לזלזל , ויש לי פה על השולחן 2 מגזינים שלהם (לצערי) , זכותך לאהוב את מה שרשום ולהאמין בזה וזכותי לא .
ישן 25-03-08, 15:30   #19
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
ויקופדיה זה מקור מאוד אמין ומעודכן......

זכותי לזלזל , ויש לי פה על השולחן 2 מגזינים שלהם (לצערי) , זכותך לאהוב את מה שרשום ולהאמין בזה וזכותי לא .
זכותך להביע את דעתך וזכותך לא לאהוב את המגזין אבל לזלזל ולכלכך זה לא במקום זה מגזין שתרם הרבה ברמה המקצועית לאנשים
אתה חוצפן בקיצר..
ישן 25-03-08, 15:39   #20
noy184
חבר מתחיל

עזוב יש את מבחן התוצאה, עובדה שמבססים דיאטה על מזונות עם ערך גליקימי נמוך ואלה עם
הגבוהה אחרי האימון או לפני האימון החיטוב פשוט עובד.
תגובה