ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-08-11, 06:27   #1
arad1021
חבר פעיל לעד

כללי:: מסה בכל הכוח
חדר כושר: הולמס פלייס
ברירת מחדל איך לשלב סיבולת לב ריאה עם הss

שבוע הבא אני חוזר להתאמן וממשיך לעשות ss(והפעם טוב) אבל יש לי בעיה אחת וזה הסיבולת לב ריאה שלי
אני הולך 5 מטר ואני מתחיל להתנשף ואני רציני חחח
עכשיו איך אני יכול לשלב את זה האימונים שלא יפגע בהתאושוות?
בשבוע האשון לא תהיה בעיה כי אני עוד לא עובד מקסימום, אבל באמת שאני לא רואה את עצמי באימונים כבדים אחרי דדליפט\פאוור קלין וסקוואט עושה עוד רבע שעה ריצה
אני יכול להכניס אולי ריצה פעם בשבוע בסופש כשיש לי יומיים מנוחה אבל זה יהיה אפקטיבי ריצה פעםמ בשבוע בשביל לשפר את הסיבולת?

תתודה מראש
arad1021 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-11, 07:46   #2
mask rider
חבר פעיל

אאלה ארד יגבר תביא תביא תמונה לכולם שיראו איזה חתיך אתה.
בכול מקרה,תנסה השבוע הזה בסוף אימון לעשות סקי/אופנייייים!!!!!!!! אם זה לא כול כך משפיע על סיבולת לב ריאה שלך אז תעשה ריצה סוף שבוע.ואם קשה לך מדי פוגע בהתאוששות אתה יודע יש עוד תוכניות חוץ מss תוכל לעשות אותם מקסימום הסקוואט שלך יגדל פחות,סיבולת לב ריאה יכולה להוסיף הרבה.
mask rider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-11, 08:35   #3
DaSpider
חבר פעיל

בתאכלס מסת שריר גדולה ובכללי, תכנית אימונים שמבוססתת ברובה על משוקלות - יביאו לתוצאות שכאלו. יצא לי להבין את זה בדרך הקשה, ואני עובד מאד קשה כדי לטפל בזה מאז. בגלל זה אני אמנם כמובן בעד שיטות שונות לפתח באופן כללי את הגוף, אבל כמו שאולי חלק פה ראו, אני מאד נגד אורח חיים של זלילה-הרמת משקולות אובססיבית-צמאון לעוד מסה ועוד מסה. בלי מערכת לב-ריאה שמתקתקת כראוי, בן אדם הוא פחות או יותר פח זבל מהלך מבחינה פיזית.
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-11, 18:19   #4
arad1021
חבר פעיל לעד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mask rider צפה בהודעה
אאלה ארד יגבר תביא תביא תמונה לכולם שיראו איזה חתיך אתה.
בכול מקרה,תנסה השבוע הזה בסוף אימון לעשות סקי/אופנייייים!!!!!!!! אם זה לא כול כך משפיע על סיבולת לב ריאה שלך אז תעשה ריצה סוף שבוע.ואם קשה לך מדי פוגע בהתאוששות אתה יודע יש עוד תוכניות חוץ מss תוכל לעשות אותם מקסימום הסקוואט שלך יגדל פחות,סיבולת לב ריאה יכולה להוסיף הרבה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ולא מוותר על הss חודשיים לפני שאני הולך לישון אני חולם על מתי אני יחזור לעשות סקוואטים כבדים אין מצב אני עובר לפימפומי ab
ישן 19-08-11, 18:20   #5
arad1021
חבר פעיל לעד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
בתאכלס מסת שריר גדולה ובכללי, תכנית אימונים שמבוססתת ברובה על משוקלות - יביאו לתוצאות שכאלו. יצא לי להבין את זה בדרך הקשה, ואני עובד מאד קשה כדי לטפל בזה מאז. בגלל זה אני אמנם כמובן בעד שיטות שונות לפתח באופן כללי את הגוף, אבל כמו שאולי חלק פה ראו, אני מאד נגד אורח חיים של זלילה-הרמת משקולות אובססיבית-צמאון לעוד מסה ועוד מסה. בלי מערכת לב-ריאה שמתקתקת כראוי, בן אדם הוא פחות או יותר פח זבל מהלך מבחינה פיזית.
זה לא ק\שור גדילה של שריר לא תאט את הגוף, זה בגלל שעליתי 20 קילו שחלק מהם גם שומן והזנחתי את הסיבולת לב ריאה
ישן 19-08-11, 20:10   #6
DaSpider
חבר פעיל

קח לדוגמה את מאריוש פודזיאנובסקי - 5 פעמים האיש החזק בעולם, חטוב עד העצמות, היה עושה ספרינטים וקיפצוצים סביב כל שאת המתחרים שם עם כל הסלעים והמכוניות שהם היו מרימים, עבר לmma, נהיה סגול מרוב עייפות אחרי 2 דקות בכל קרב ולוחמים סוג ז' עשו ממנו סוצ'קה שלהם. המקרה שלו היה אחד הדברים המשמעותיים שגרמו לי להסתכל אחרת לגמרי על כל עניין המשקולות והספורט בכללי. לראות שור מטורף שהיה מושך משאיות במשקל של איזה 15 טון לא מצליח לעשות כלום נגד 100+ קילו בשר ודם.
ישן 19-08-11, 23:16   #7
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

הבאת השוואה של אדיוט
אתה משווה אנשים שעובדים שנים על סיבולת לב-ריאה ובכלל מתאמנים ועובדים בצורות שונות לגמרי על מנת להביא את הגוף ליכולות קיצוניות של סיבולת בדופק קיצוני, לאדם שהדופק שלו לא הועלה כמעט מעולם לגובה מעל הממוצע פרט לסט עבודה כבד של חצי דקה-דקה.

שניהם מביאים את הגוף שלהם לקצה, ב2 תחומים שונים לחלוטין. שניהם לא יוכלו לעולם להיות מושווים בין האחד לשני ואם כבר אתה משווה, בוא נראה לוחם mma גדול ככל שיהיה מרים יותר מחצי ממה שפודזיאנובסקי מרים להנאתו.

בקיצור, אתה אדיוט ועדיף שתסתום כאן במקום לצאת מבין.
רוצה לעשות אירובי להרגיש טוב עם עצמך תעשה, אל תבלבל תמוח כאילו אתה מבין משהו.

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-08-11, 00:09   #8
arad1021
חבר פעיל לעד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טייני צפה בהודעה
הבאת השוואה של אדיוט
אתה משווה אנשים שעובדים שנים על סיבולת לב-ריאה ובכלל מתאמנים ועובדים בצורות שונות לגמרי על מנת להביא את הגוף ליכולות קיצוניות של סיבולת בדופק קיצוני, לאדם שהדופק שלו לא הועלה כמעט מעולם לגובה מעל הממוצע פרט לסט עבודה כבד של חצי דקה-דקה.

שניהם מביאים את הגוף שלהם לקצה, ב2 תחומים שונים לחלוטין. שניהם לא יוכלו לעולם להיות מושווים בין האחד לשני ואם כבר אתה משווה, בוא נראה לוחם mma גדול ככל שיהיה מרים יותר מחצי ממה שפודזיאנובסקי מרים להנאתו.

בקיצור, אתה אדיוט ועדיף שתסתום כאן במקום לצאת מבין.
רוצה לעשות אירובי להרגיש טוב עם עצמך תעשה, אל תבלבל תמוח כאילו אתה מבין משהו.
ישן 20-08-11, 08:19   #9
DaSpider
חבר פעיל

אבל תגיד את האמת, מה שווה להרים יותר - אם הבן אדם השני פשוט מתגבר עליך פיזית בצורה הכי בסיסית וישירה שיש? בלי אפילו לנצל כח מי יודע מה, פשוט מנתב את הכוח בצורה נכונה ומשוחררת בזמן שפודזיאנובסקי מתאמץ כאילו יש לו עצירות וזז בצורה מאד מגושמת ונוקשה. הרי בצורה הכי בסיסית, יותר קשה לחיות בצורה כזאת, עזוב כבר לתפקד בתור אתלט. פשוט אין תירוץ לכך שספורטאי מהדרג של פודזיאנובסקי יהיה תשוש לגמרי תוך דקות בודדות. בסופו של דבר מתכת היא מתכת, ללא חיים וללא חשיבה משל עצמה והתמודדות מול בשר ודם היא הרבה יותר עניינית ובוחנת אדם עד הסוף. אני אולי לא "מבין" כמוך, אני פשוט מנסה להשתמש קצת במה שראיתי על עצמי ועל אחרים לאורך זמן ובמה שאני מרגיש מאשר במה שקראתי באיזה מאמר הזוי.

נערך לאחרונה על ידי DaSpider, 20-08-11 בשעה 08:24.
ישן 20-08-11, 12:20   #10
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

שוב אני אומר מה שאתה חושב זה עניין שלך אבל אל תנסה לטעון כאילו אתה מבין על מה אתה מדבר.
לגוף מה שכתבת- לוחמי mma הם אמנים במה שהם עושים. אלו אנשים עם יכולות אירוביות גבוהות מאוד ביחס לאדם הרגיל, וידע איך ולאן לנתב כח. הדברים האלו מגיעים מאימונים של שנים, ואין לך מושג באיזה עומס מטורף האימונים האלו מתבצעים.
בוא נאמר ככה, אתה יכול לעשות אירובי גם עוד 5 שנים רצוף מהיום, ולוחם mma מקצועי מוריד אותך תוך 7-10 שניות.
רד מההשוואה בין מתאמן כח עצום ללוחם MMA, זה כמו להשוות כריש לאריה, בים ההוא לא שווה כלום ובאדמה השני לא שווה כלום.

אם כבר אתה רוצה דוגמאות לאנשים גם מהירים גם גדולים מאוד וגם חזקים תסתכל קצת מה הולך בליגת הפוטבול האמריקאית (nfl).
לצורך העניין אתה יכול לראות שם אתלטים בגובה 1.90-2.00 מטר (דיי ממוצע שם), ששוקלים 110-120 ק"ג (שוב, דיי ממוצע שם) - מכסים בריצה 40 יארד (36 מטר בערך) בפחות מ5 שניות.
והם מתאמנים גם כח, והמשקלים שלהם תמיד גבוהים.

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-08-11, 13:54   #11
DaSpider
חבר פעיל

שמע, אתה צודק בתאכלס - אירובי ואירובי תוך כדי לחימה אלה שני דברים שונים, לוחמים מפתחים את עיקר היכולת האירובית שלהם דרך עבודת שקים, ספארינג ודברים כאלה, אז הגוף שלהם מוכן ללחימה והם רגילים לחשב ולנתב את האנרגיה שלהם בצורה נכונה. אני בעצמי מתעסק בלחימה, אפשר לרוץ כמה שבא לך באמת, אבל חובה לפתח חלק נכבד מהאירובי תוך כדי עבודה על הלחימה עצמה בכל מני צורות. והרבה מהחברה' (במשקל הכבד בעיקר) מתאמנים גם עם משקולות, אם כי אני מאמין שבעיקר על כח מתפרץ - מה שאני מאמין שגם שחקני פוטבול ואתלטים עושים לא מעט.

ואגב, נראה לי שטעית, 36 מטר ב5 שניות זה זמן של תלמיד יסודי-חטיבה אתלטי.

בתאכלס בעיה של פודזיאנובסקי בעצמו שהחליט ללכת לעשות לעצמו פאדיחות בmma... זה על הנייר פשוט נראה לי קצת מביך להיות שיאן הזכיות באיש החזק בעולם ובקרב נגד לוחמים ממש לא מהשורה הראשונה להיות חסר אונים לחלוטין. פשוט בזמנו גם כשאני נכנסתי לתחום הלחימה הייתי חזיר יבלות במשקל 107 קילו וחברה' מנוסים שהיו קלים ממני כמעט ב40 קילו היו עושים ממני צחוק. זה נותן לך להבין מה כל ה"כח" הזה שווה בצורה "חיה" יותר.

נערך לאחרונה על ידי DaSpider, 20-08-11 בשעה 14:03.
ישן 20-08-11, 19:04   #12
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
שמע, אתה צודק בתאכלס - אירובי ואירובי תוך כדי לחימה אלה שני דברים שונים, לוחמים מפתחים את עיקר היכולת האירובית שלהם דרך עבודת שקים, ספארינג ודברים כאלה, אז הגוף שלהם מוכן ללחימה והם רגילים לחשב ולנתב את האנרגיה שלהם בצורה נכונה. אני בעצמי מתעסק בלחימה, אפשר לרוץ כמה שבא לך באמת, אבל חובה לפתח חלק נכבד מהאירובי תוך כדי עבודה על הלחימה עצמה בכל מני צורות. והרבה מהחברה' (במשקל הכבד בעיקר) מתאמנים גם עם משקולות, אם כי אני מאמין שבעיקר על כח מתפרץ - מה שאני מאמין שגם שחקני פוטבול ואתלטים עושים לא מעט.

ואגב, נראה לי שטעית, 36 מטר ב5 שניות זה זמן של תלמיד יסודי-חטיבה אתלטי.

בתאכלס בעיה של פודזיאנובסקי בעצמו שהחליט ללכת לעשות לעצמו פאדיחות בmma... זה על הנייר פשוט נראה לי קצת מביך להיות שיאן הזכיות באיש החזק בעולם ובקרב נגד לוחמים ממש לא מהשורה הראשונה להיות חסר אונים לחלוטין. פשוט בזמנו גם כשאני נכנסתי לתחום הלחימה הייתי חזיר יבלות במשקל 107 קילו וחברה' מנוסים שהיו קלים ממני כמעט ב40 קילו היו עושים ממני צחוק. זה נותן לך להבין מה כל ה"כח" הזה שווה בצורה "חיה" יותר.
אז זה מביך ו... זה שהבנאדם מרים משקלים עצומים ונראה כמו הר אדם לא אומר שבהכרח הוא גם נלחם בצורה מדהימה, כדי להיות לוחם אתה צריך מכלול של דברים וכדי להיות הר אדם שמסוגל להרים משקלים עצומים אתה זקוק למכלול אחר של דברים. זה כמו להשוות בין שחקן כדורגל וכדורסל.. הרי שניהם אתלטים (ואני לא מדבר על שחקנים בארץ..) שניהם ברמת כושר מאוד גבוהה, תחליף בין הענפים שלהם ושניהם חסרי אונים ומבולבלים .. אין מה לעשות אתה לא יכול לרקוד על 2 חתונות ולקוות להצליח ככה זה.
ישן 20-08-11, 20:18   #13
DaSpider
חבר פעיל

זהו, שזו בדיוק הייתה הבעיה של פודזיאנובסקי וכנראה אפילו יותר של המנג'רים שלו, הם חשבו שה"דומינייטור" האגדי פשוט יבוא לmma ובאמצעות כוחו העצום בלבד יפרק את כולם לחתיכות, מה שהסתבר כרחוק מאד מהמציאות. אני אבל גם מדבר בהקשר הפשוט יותר, פשוט של חיי יום יום של בן אדם - שבהם סיבולת, קואורדינציה וקלות תנועה הן תכונות יותר שימושיות ממאסת שריר אדירה ויכולת להזיז משא כבד במיוחד, דברים שלעיתים קרובות די פוגעים בתכונות הנ"ל. שלא תבינו אותי לא נכון, מאסת שריר וכח זה טוב, אבל עדיף פשוט לפתח את תכונות הגוף השונות בצורה יותר הרמונית, דווקא עם דגש על מערכת הלב-ריאה, קואורדינציה, דברים אחרים שצוינו קודם וגם כאלה שלא.

דוגמה לספורטאי אגדי אחר שהיה מפותח בצורה שלמה ומגוונת - מייק טייסון.

נערך לאחרונה על ידי DaSpider, 20-08-11 בשעה 20:21.
תגובה