ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-06-08, 11:16   #1
mandarine
חבר פעיל

ברירת מחדל עלייה

אני רוצה לעלות במשקל, לא עושה אירובי בכלל לא עובדת וכל היום נ-ח-ה, רק 3 ימים בשבוע מכשירים בתוכנית בסיסית של מתחילים לא יותר מ2 תרגילים לשריר. גם כשאני עולה איזה חצי קילו או קילו זה אח"כ נתקע או יורד. 1.60 על 41-42. Bmr 1260
הבעיה שאני לא מצליחה לבצע תפריט מדיאטנית כי יש בו יותר מדי אוכל ונפח וגם לא אוכל שטעים לי, ולא מצליחה לסיים אותו, ישר זרקה עלי איזה 2000 קל' כשהיתי רגילה לשליש מזה.
אני שובעת מהר מכמויות קטנות ואם אכלתי ארוחת צהריים מלאה טיפוסית שבעה לאיזה 5 שעות אז אני חייבת לחלק לכמה שיותר ארוחות קטנות מפוזרות. הבעיה שיש לי טעם יותר מדי דיאטתי באוכל-הכי טעים לי גבינות 0.5-3% וגם בגלל רגישות ללמוצרי חלב הם יותר קלים לי לעיכול.
קיצצתי בכמויות של ירקות וחלבונים, וסלט תמיד בסוף ולא בהתחלה. כוס פסטה או כל דגן אחר (קטניות אז בכלל) אחר מבושל סותמת לי קיבה ל4 שעות וגם לא טעים לי אז אין חשק לסיים לאכול.
לא אוהבת קטניות/דגנים מבושלים/פירות בכלל. יוגורטים/מוצרי חלב רכים אסור לי-רק קוטג'/צפתית.
לדוג' -
א. בוקר- פרוסת לחם שיפון/כוסמין מלא (של 70 קל' ללא שמרים) + חביתה מ1 חלמון+2 חלבון/חצי גביע גבינה 0.5-3%0.5 + עגבניה, שבעה ל2-3 שעות.
א. בינים- 2-3 פרוסות לחם או תפוח + 3 אגוזי מלך
א. צהרים- 2 פילה סול במחבת או פחית טונה במים (140) + כוס פחמימה מבושל + סלט(מלפפון+ 3 עלי חסה+עגבניה+גבעול בצל ירוק).
א. ערב- חצי גביע גבינה 0.5-3% + 2 פרוסות לחם + סלט(פלפל+כוס וחצי כרוב אדום/ברוקולי).
לפני שינה - 2-3 פרוסות לחם + 3 אגוזי מלך

מה לא טוב בתפריט?
האם עדיף תפוח על פני לחם?
mandarine מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה