ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-08-11, 08:18   #1
itay24
חבר מתחיל

ברירת מחדל תזונה בחו"ל

מה קורה חברים?
אז ככה הייתי מתאמן כמה שנים בארץ on off , אני עברתי לגור בארה"ב במסגרת לימודי תואר ראשון שאני מתחיל שבוע הבא.
אין ספק שבנקודת זמן זאת אין לי כסף להירשם לחדר כושר ולהתחיל להשתמש בתוספים כי הלימודים זאת עלות כבדה גם ככה.
אני פה כבר חודש והעניין של האוכל משגע אותי ואני לא בדיוק יודע איך לגשת לעניין או יותר נכון מה בדיוק לקנות.
כמובן שאין מה לדבר על להתפתח או לבנות את עצמי כי חדר כושר סביר להניח שכלכלית אני לא יכול, אבל מה שכן רציתי לשאול זה בנוגע לתזונה אני פה כמעט חודש ומהרגע שאני נכנס לסופר עיניי חושכות וזה ממש לא כמו בארץ.
יש פה כל כך הרבה סוגי לחמים(לוס אנג'לס) ובכל אחד אני רוצה אחוז קלוריות עצום לפרוסה 90-100-110 ומעלה וכולם רשום חיטה מלאה וכל פרוסה נראית כמו 3-4 שלנו וזה דיי מבלבל כרגע בשביל לשמור על איזון ולא להשמין אתם יודעים כמו לחם עינן קל בערך משהו בסגנון אתם יודעים באיזה לחם עדיף להשתמש פה בארה"ב?
אם יש לכם את השם המלא חברה הכל אשמח לדעת הכל תודה.
ובנוסף אני מתחיל להתחיל לרוץ פה ובקטנה לשמור על כושר כדי לא להשמין מכל הזבל שיש פה, מה כדאי לקנות בסופר? כלומר טונה במים זה ברור, ביצים, יש עוד פחמימות או חלבונים שאתם ממליצים?
ובגלל שכרגע אני לא מתכוון להתאמן על משקולות וידיים אלא ריצות כדי לשמור על עצמי כמה ארוחות ביום עדיף?

אשמח לשמוע כל חוות דעת ממכם חשוב לי מאד עם כל התסבוכת הזאת פה

תודה , ויום טוב
itay24 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-08-11, 10:55   #2
tal11
חבר

Send a message via Skype™ to tal11

תקנה את הדברים הבסיסיים שהיית קונה ואוכל פה ובאכילה תחלק את הכמות למשהו סביר לא ככה?
ישן 24-08-11, 11:07   #3
wilshire818
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itay24 צפה בהודעה
מה קורה חברים?
אז ככה הייתי מתאמן כמה שנים בארץ on off , אני עברתי לגור בארה"ב במסגרת לימודי תואר ראשון שאני מתחיל שבוע הבא.
אין ספק שבנקודת זמן זאת אין לי כסף להירשם לחדר כושר ולהתחיל להשתמש בתוספים כי הלימודים זאת עלות כבדה גם ככה.
אני פה כבר חודש והעניין של האוכל משגע אותי ואני לא בדיוק יודע איך לגשת לעניין או יותר נכון מה בדיוק לקנות.
כמובן שאין מה לדבר על להתפתח או לבנות את עצמי כי חדר כושר סביר להניח שכלכלית אני לא יכול, אבל מה שכן רציתי לשאול זה בנוגע לתזונה אני פה כמעט חודש ומהרגע שאני נכנס לסופר עיניי חושכות וזה ממש לא כמו בארץ.
יש פה כל כך הרבה סוגי לחמים(לוס אנג'לס) ובכל אחד אני רוצה אחוז קלוריות עצום לפרוסה 90-100-110 ומעלה וכולם רשום חיטה מלאה וכל פרוסה נראית כמו 3-4 שלנו וזה דיי מבלבל כרגע בשביל לשמור על איזון ולא להשמין אתם יודעים כמו לחם עינן קל בערך משהו בסגנון אתם יודעים באיזה לחם עדיף להשתמש פה בארה"ב?
אם יש לכם את השם המלא חברה הכל אשמח לדעת הכל תודה.
ובנוסף אני מתחיל להתחיל לרוץ פה ובקטנה לשמור על כושר כדי לא להשמין מכל הזבל שיש פה, מה כדאי לקנות בסופר? כלומר טונה במים זה ברור, ביצים, יש עוד פחמימות או חלבונים שאתם ממליצים?
ובגלל שכרגע אני לא מתכוון להתאמן על משקולות וידיים אלא ריצות כדי לשמור על עצמי כמה ארוחות ביום עדיף?

אשמח לשמוע כל חוות דעת ממכם חשוב לי מאד עם כל התסבוכת הזאת פה

תודה , ויום טוב
קודם כל בהצלחה בלימודים, גרתי בלוס אנג'לס 4 שנים, ואכלתי רק חרא אז בנוגע לתזונה אני האחרון שיכול להמליץ, אבל בעקרון יש לך הכל שם, כנס לסופר של הישראלים בוונטורה קצת יותר יקר מראלפס וכל השאר אבל יש לך את כל המוצרים של הארץ.
בנוגע לחדר כושר, אני מעריך שאתה מבזבז מלא כסף על הלימודים ואני לא מזלזל בזה
אבל אני הייתי מתאמן שם, היה עולה לי 25 ד' לחודש( פחות ממאה שקל) ואפשר למצוא גם מכונים יותר קטנים ביותר בזול.ֿ
תצליח
wilshire818 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-11, 05:24   #4
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אגב איזה תואר, כמה עולה, ספר קצת, מעניין אותי חיי הקולג'.
אין לי מושג מה הולך שם אבל טיפים כלליים - אל תמנע משומנים טובים, תשתדל לבסס את התזונה בעיקר על חלבון (בשר, ביצים, מוצרי חלב) ולהוסיף מעט פחמימות. עוד מוצר "פלא" שאני מאוד מרוצה - פייבר1, אני מניח שיש אותו בארה"ב (של נסטלה נראה לי) כלום קלוריות והמון סיבים. אני עמוק בחיטוב ועדיין הולך לשירותים 2-3 פעמים ביום כמו בנאדם רגיל במאסה.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-08-11, 04:20   #5
itay24
חבר מתחיל

ברירת מחדל קצת על הקולג'

יש לציין שאני רחוק ממה שהייתי בעבר , התחיל להיווצר לי בטן בקטנה וגם בצדדים כי בכל זאת לקח זמן עד שהתאפסתי על עצמי פה מבחינת אוכל ולא היתה ברירה לצרוך רק זבל.
שאנחנו מדברים על שומנים טובים מה הכוונה? ולהוסיף מעט פחמימות בוא נגיד שיש לי כרגע לחם, אורז, תפוחי אדמה קטנים,וספגטי כמה לשים בארוחה שאני ידע ככה פחות יותר כמה להשתמש. פייבר אחד זה סוג של דגני בוקר נכון? להוסיף טיפה חלב על הבוקר וככה כל בוקר זה בסדר?
קצת קשה פה לשמור על איזון מדויק כי האוכל פה קצת שונה אבל נעשה מה שאפשר כדי לפחות להוריד את הבטן שנוצרה.

ולגבי השאלה על הקולג' דיי מטורף, זה חלום שהתגשם וכל מילה מיותרת! זה כמו להיכנס לתוך אולפן שמצלמים סרט שאתה לא מאמין שאתה שם ..המציאות עולה על כל דימיון לגמרי הזוי ואין ספק שברגע שאתה חווה את זה אתה מוותר על הרבה דברים בדרך כמו משפחה, חברים, הארץ לתקופה מסוימת וגם האימונים אגב הייתי מתאמן לאורך שנים והיתי בנוי ממש טוב והיה שלב שידעתי שאני כבר לא אתאמן בארה"ב באופן סדיר אז הפסקתי ואפשר להגיד שזה גם סוג של וויתור הכל למען החלום להגיע לפה, וזה ממש כיף בתור הקונספט של החוויה זה שווה כל וויתור.
אני לומד קולנוע בכל זאת לוס אנג'לס יש סיבה למה הגעתי לפה והמחיר זה הקטע הכי כואב זה אולי אחת הסיבות למה לא כל אחד ממהר לבוא לארה"ב כמה שהלימודים פה ברמה הכי גבוהה שיש המחירים בשמיים וזה לא שההורים שלי או אני רוטשילד כן הייתי צריך לעבוד כמו חמור בארץ כדי להגיע למצב שאוכל ללמוד ותאמינו לי שזה עדיין לא מספיק כי הכל פה ממש יקר.
לדוגמא : סמסמטר הזה שילמתי 4055$ רק ללימודים...בלי ספרים אוכל מחייה וכו' ואז בכלל המחיר בשמיים שאז יהיה יותר קל להבין למה חדר כושר בכלל לא נמצא ברשימת "קניות" שלי גם תמורת 25 דולר לחודש שזה המחירים פה אבל אפילו את זה אני לא יכול להרשות לעצמי.
אבל בסופו של דבר כל זה חוויה אחת גדולה ולומדים לחיות לבד בחו"ל ומבינים הרבה דברים מחדש, למי שיכול או חושב בכיוון ממליץ בחום.
itay24 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה