ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-11-12, 20:18   #21
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

אוקיי, הבנתי, ואיך אני יכול לשלב מבודדים בלינארית? (אם יש אפשרות כזאת בכלל)???
ישן 10-11-12, 21:05   #22
אלברט ברכה
חבר פעיל

אליקרמבו, מה המטרה שלך באימונים בכלל?
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-12, 21:09   #23
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אליקרמבו, מה המטרה שלך באימונים בכלל?
לעומתך, ולעומת החברים המטרילים, החצי מצחיקים שלך, אני עם ראש פתוח, ולא מקובע על משהו אחד וחושב שזאת הדרך ואין שום דבר אחר שמצליח, בכללי המטרה שלי זה פיתוח גוף חובבני (בלי שום חומר חוץ מאבקת חלבון, אומגה שלוש ומולטי וויטמין) ככה שלהתחרות שוב לא בא בחשבון, ואני מעוניין לתת שלושה חודשים של אימוני כוח, לגיוון, ולעלות במשקלים משמעותית, ואז להעלות נפח בחזרה..:carry86w::carry86w::carry86w:
ישן 11-11-12, 00:20   #24
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלירמבו צפה בהודעה
לעומתך, ולעומת החברים המטרילים, החצי מצחיקים שלך, אני עם ראש פתוח, ולא מקובע על משהו אחד וחושב שזאת הדרך ואין שום דבר אחר שמצליח, בכללי המטרה שלי זה פיתוח גוף חובבני (בלי שום חומר חוץ מאבקת חלבון, אומגה שלוש ומולטי וויטמין) ככה שלהתחרות שוב לא בא בחשבון, ואני מעוניין לתת שלושה חודשים של אימוני כוח, לגיוון, ולעלות במשקלים משמעותית, ואז להעלות נפח בחזרה..:carry86w::carry86w::carry86w:
שלושה חוגדשים לא מספיקים חיים שילי
ישן 11-11-12, 00:30   #25
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

אני רוצה להתחזק קצת לעלות במשקלים, ולחזור לאימונים עם נפח, מעניין אותי גם איך הגוף ייראה, לא רק שהסקוואט והדדליפט שלי יהיו כבדים ואני אהיה על 40% שומן, יגבר גבר...
ישן 11-11-12, 01:13   #26
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
אני רוצה להתחזק קצת לעלות במשקלים, ולחזור לאימונים עם נפח, מעניין אותי גם איך הגוף ייראה, לא רק שהסקוואט והדדליפט שלי יהיו כבדים ואני אהיה על 40% שומן, יגבר גבר...
אם אתה רוצה להרים גם כמו אחד שמתאמן, ולא רק להראות כמו אחד שמתאמן, 3 חודשים לא יעזרו.
אתה לא טכני מספיק ואין לך מספיק נסיון כדי לעשות דברים כאלה לתקופה ככ קצרה ולהרוויח מהם.

ברצינות אני אומר, אימוני כוח זה לא בילדינג, אתה לא צריך לשרוף את עצמך לפאמפ ואז אתה מצמצם את מרווח הטעויות שלך. אם אתה לא מתכנן כמו שצריך את התכנית ועושה מה שצריך איפה שצריך וכו' וכו' אתה תבוא במסקנה כמו דני וחבריו ש"אימוני כוח לא מעלים במא0ה וכל מי שעושה אותם רק משמין". - זו מסקנה של אנשים שנכשלו בתכנית כי לא עשו אותה כמו שצריך.

נערך לאחרונה על ידי אלברט ברכה, 11-11-12 בשעה 01:18.
ישן 11-11-12, 01:21   #27
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

א- מאיפה אתה יודע כמה טכני אני ומה הניסיון שלי, זה מגוחך שיש לכל המתאמני כוח, סטיגמה שכללל המפתחי גוף אותו הדבר, יש כאלה עם ראש פתוח, שאיכפת להם מעוד דברים חוץ מלנפח תבייספס, המטרה שלי זה, שאם עכשיו אני עובד עם 120 סקוואט ל8 חזרות ארבע סטים, עם דקה מנוחה,( ונפח אימון כללי בהתאם לתכנית לפיתוח גוף כמובן) שאחרי השלושה חודשים אימוני כוח, אני אעשה את אותו הדבר עם 140 ק"ג, מבין???
ישן 11-11-12, 01:29   #28
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
א- מאיפה אתה יודע כמה טכני אני ומה הניסיון שלי, זה מגוחך שיש לכל המתאמני כוח, סטיגמה שכללל המפתחי גוף אותו הדבר, יש כאלה עם ראש פתוח, שאיכפת להם מעוד דברים חוץ מלנפח תבייספס, המטרה שלי זה, שאם עכשיו אני עובד עם 120 סקוואט ל8 חזרות ארבע סטים, עם דקה מנוחה,( ונפח אימון כללי בהתאם לתכנית לפיתוח גוף כמובן) שאחרי השלושה חודשים אימוני כוח, אני אעשה את אותו הדבר עם 140 ק"ג, מבין???
נו בחייאת, אל תיקח את זה אישי, אבל זה נכון.
מי שלא עשה תקופה רצופה סקבט 2-3 פעמים בשבוע לאורך חודשים אין לו סיכוי להיות טכני, וגם אז יש סיכוי גדול שהוא לא טכני. אני לא ראיתי סקבטר טוב שבא מתחום הבילדינג, כי כשאתה לא מתרגל את זה הרבה (ובבילדינג עושים abcdefg ולכן סקבט פעם בשבוע) אז זה מה שקורה.

זה לא משנה, אני מוכן לשים כסף שזה ככה ומה שלא תגיד זה לא ישנה את דעתי.

לגבי הסטיגמה - עם כל הכבוד, אני פה בפורום כבר כמה שנים, וחוץ מכמה בודדים (שאני יכול לספור אולי על כף יד אחת), כל הבילדרים כאן לא מסוגלים לכתוב "שלום כיתה א'" בלי שגיאות כתיב ולא יודעים להקשיב לבן אדם אם אין לו יד 50 סנטימטר ופאמפ מטורף.

הלאה,
8 חזרות זה לא כוח, זה אולי יהיה טוב לתחילת תבנית שבסופה אתה יורד ויורד בחזרות (סטייל התכנית של אד קואן). כוח זה 5 ומטה.
יש עוד כל כך הרבה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון ואני לא הולך לציין אותם בהודעה הזאת..

מה שחשוב בסופו של דבר זה workload (נפח עבודה כולל), ועדיף שיהיה בעצימות בינונית גבוהה. ככל שהוא גדל ככה גם האדם גדל ומתחזק.

אני ממליץ שתעלה פה סרטונים של כל ההרמות שלך, בדגש על סקבט, בנץ' ודדליפט. אני בטוח ב900 אחוז שיש לך המון מה לתקן בכל אחד. ולא, אני לא אומר את זה כי אני חושב שאני תותח או שאני חושב שאתה ליצן, אלא כי מי שלא בא מעולם הכוח לא יכול להיות טכני.
אם לא נגר, אני לא אדע לבנות ארון כמו נגר - אותו כנ"ל לאימוני כוח. טכניקה זה הלחם והחמאה של אימוני הכח ושם אין לליפטרים תחרות כי זה הבייסיק של האימון.
ישן 11-11-12, 12:55   #29
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

שמע אני מסכים עם אלברט.
אבל מסתייג מזה בדבר אחד.
אתה רגיל לנפח של אימון, אתה רגיל הרבה יותר מכל הssורים למיניהם .
המנוחות שלך צריכות להיות שונות בתכלית.
ולדעתי אתה תהיה הרבה יותר טכני מכל מרימי הכוח למיניהם, פיתוח גוף דורש משמעת והקשבה וחזרות טובות מאוד ונקיות מאוד. שזה הכי חשוב בכל דבר. אני לא מאמין שתעשה 5x5 מלוכלך. ובטח שבטח שאתה לא צריך כזה הרבה מנוחה. תעשה 3 בשבוע, אתה תראה שזה בסדר גמור. המטרה שלך היא גם לחזור לנפח אימון מסיבי אחרי זה. חשוב שתוכל לעשות את זה בלי לאבד את מה שצברת. משמע לשמור על עומס מסוים על הגוף.

עשיתי ab- עשיתי abc- עשיתי abcd- עשיתי ss- התקדמתי הרבה ומעבר למה שציפו מצפים ויצפו- המלצה חמה. תישאר ב3 אימונים בשבוע לפחות...
אבל שוב, רק המלצה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-12, 13:26   #30
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

לך על ההמלצות של איש הלילה והנחש מבחינת תכנית [לינארית]
לך על העצות של אלברט [או רישוס או סאבזירו או כל שם אחר שהוא השתמש בו] ותצלם את כל התרגילים שלך ותעלה לפה שנוכל לראות את הטכניקה שלך
אל תסטה מהתכנית ומהתיכנון שלה
אמנם 3 חודשים זה נחשב קצר אבל אם זה מה שאתה רוצה ,תשיג את המקסימום האפשרי ב3 חודשים האלו ע"י העצות שניתנו לך פה
אני כבר אומר לך-בוא עם ראש פתוח כשמישהו אומר לך מה לתקן בטכניקה אף אחד לא מנסה להזיק לך או לרדת עלייך אלא באמת לעזור לך [למרות שזה נראה לפעמים שיואש המזד*ן מסתלבט]

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא