ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-04-08, 18:28   #1
OfirD
חבר פעיל

הסמל האישי שלOfirD

ברירת מחדל אימוני Bjj... מוות על הקרקע...

לפני כשבועיים התחלתי לעשות דיאטה. התחלתי לאכול לפי תפריט שגיל נתן לי לפני כמה חודשים, ולהתאמן עפ"י תוכנית, גם היא של גיל. הלכתי למכון 5 פעמים בשבוע. יום שישי אמר לי חבר טוב "בוא איתי לאימון Bjj - Brazillian Jiu Jitsu". חשבתי שאולי זה לא מתאים לי, בכל זאת, אני שוקל כמו שני בני אדם, ויש לי כושר של נעל קרוקס. הוא אמר שכדאי, ושזאת אחלה פעילות אירובית.
היה מ-ד-ה-י-ם. נהנתי מכל רגע, אפילו שחטפתי מכות, והחבורות השחורות העידו על כך כל השבוע.
נתפסו לי כל השרירים בגוף. גם שרירים שלא ידעתי שיש לי. כאב לי רצח אבל היה שווה את זה.
הגיע יום א', ואמרתי לעצמי "השבוע אני עושה כושר ומתאמן אפילו יותר, כדי שלא יתפס לי כלום, כדי שיהיה לי כושר להכל, וכדי לא לצאת נקניק".
שוב, הייתי במכון מיום א' עד ה'. כל יום אירובי (הליכון ואופניים) ו-3 אימוני אנ-אירובי.
שמח וטוב לב הלכתי גם היום לאימון ה- BJJ, תוך מחשבה שהנה, באתי יותר מוכן.
ועם זאת, השרירים שלי בגדו בי. כואב לי ותפוס לי עוד יותר משבוע שעבר, ואני בקושי זז.
קיבלתי גם יותר מכות משבוע שעבר, אבל לא נורא - אני בסוף אהיה אלוף העולם בלחטוף מכות :-)
מתישהו אני אתרגל לזה, ואחזור הביתה בחתיכה אחת, או שעד שלא אשיל ממשקלי כמה עשרות ק"ג, אשאר בטטה סובלת?
OfirD מנותק   הגב עם ציטוט