ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-02-09, 18:21   #11
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar
Exclamation בעניין המימון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
הספורט ימריא ברגע שהוא יקבל יותר פרסום,ושלא תחשוב שהוא עומד במקום הפרסום מתקדם..אומנם לאט אך יש התקדמות..נקוה שבעוד כמה שנים יהיה פה משהו אחר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
תאכלס ?
גלעד וכל שאר המתחרים פה בפורום שהגיבו בדיון הזה, אין אחד שלא רשם שהכלכלה אשמה !
אז בוא נפתח את כל הקלפים...
יש מימון, אבל כל הכסף מהמימון מגיע לבן אדם שקוראים לו אשר פריג'! (עד כאן אני מאמין שאני צודק)
אז אם הכלכלה היא באמת גורם כל כך מרכזי לזה שרמת פיתוח הגוף בישראל נמוכה, יש סיבה נורמלית שכל מפתחי הגוף פה בארץ לא מתלוננים ? לא שולחים מכתבים לאדם שמעל אשר פריג' והוא מביא את המימון בעצם ? מכתב לראש איגוד i.f.b.b בחו"ל ? עושים חרם על i.f.b.b בארץ (כולם לא רק איזה 6 באדיבילדרים..) ?

אז באמת שאני לא מבין וזו לא פעם ראשונה שאני שואל את השאלה הזאת, פעם שעברה הייתה התחמקות והתשובה בכלל הייתה שונה...
אז במקום לדבר למה לא לפעול ?
ובאמת שאני לא אומר את זה נגדכם, אני כל כך בעדכם ודווקא בגלל זה אני מציע לכם להזיז את העניינים כבר, כי כשיהיה מימון שהכסף ממנו יינתן למתחרים ולמימון מקום נורמלי להתחרות בו, מן הסתם תעלה המודעות לפיתוח גוף וגם אנשים ירצו לחטוף את הפרסים ולהשתתף.
זו רק דעתי ואולי אני טועה , אבל בעניין הכלכלי .. שימו לב לדפוס מעניין.
יש מלא תחומים שבחו"ל מפותחים אם זה ענפי ספורט , או תחומי תרבות .
אבל אצלנו במדינה הם לא מקבלים מימון כי כל המימון הולך לביטחון (מן הסתם כי אנו לא כמו כל מדינה שחיה באיזה בועה, אלא אנחנו במלחמה תמידית כל הזמן {אחת המדינות היחידות שצבא הוא חובה} )

אני לא יודע אם יש מימון מספיק בשביל להרים אירועים כמו שאתם רואים בארה"ב . או בכלל בארצות אחרות . (שם לפחות קוראים להם בשם שלהם, ולא במספר).
זה לא יאמן שבארץ, לא מספיק שהאנשים אוכלים בראש מההכנות לתחרות... אלא גם לא קוראים להם בשם שלהם , ולא רק זה ... אלא לא מקבלים כלום חוץ מדלי של סוכר שאפשר לדחוף אותו לתחת.

ברור שהרמה נמוכה, ואומרים אין מודעות בארץ... זה לא עניין שאין מודעות , גם למוזיאונים אין מודעות , גם להצגות כמו בלונדון אין מודעות , גם לקשישים המסכנים שחיים לבד בלי תקציב אין מודעות . כי מה לעשות לחיזבאללה ולמלחמות יש מודעות . המימון המדיני לתרבות או ספורט הוא כל כך קטן שזה מחליא. (הכל יחסי כמובן). כן נאמרו פה דברים נכונים , כמעט ואין מדינה שיש מימון ממשלתי של התחום , כי זה תחום ביזארי. וארה"ב אולי היחידה שבאמת בולטת בכל התחום הזה ואולי בגלל מה שנאמר על עניין הפוטבול .

ככה או ככה מודעות , מימון ... אנחנו במלחמה מתמדת אין למדינה זמן להתעסק עם ניצולי שואה, אז להתעסק עם באדי בילדרים ?

סתם נקודה למחשבה .