ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-09-10, 17:09   #1
Deadlift
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה בקשר לפאוורקלין ועוד משהו

היום התאמנתי על טכניקה של פאוורקלין (שזה ממש קשה,שעומד בצד מאמן ומזיין לך בשכל שזה לא טוב לפני גיל 17,ניראלי אני עובר להתאמן בבית... פשוט נמאס מהמדריכים האלה). בכל מיקרה את השלבים הראשונים של התרגיל הבנתי,המשיכה והכל. אבל שאני בא להניח ת'מוט הוא נכנס לי בצוואר. על מה אני אמור להניח אותו? כאילו על הכתפיים?

ועוד משהו,בין סטים של חימום בss כמה זמן מנוחה לקחת? 30 שניות? כי זה הרי לא סטים כבדים. אז כמה?
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-09-10, 18:17   #2
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

לגבי הפאוורקלין אני לא יודע
אבל לגבי החימום זה כמה שאתה חושב.. בחימום אני נח דקה שתיים כמובן זה משתנה ככל שהמשקל עולה

במשקלי עבודה כבר אני נח 5 דקות מינמום
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-09-10, 19:45   #3
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

תה אמור שייהיה מונח על הכתף , על עצם החזה הוא קופץ לך לצוואר אולי המשקל קל לך והטכניקה לא 100% או שאתה מושך בידים את המוט ולא עם הגוף כולו עם core שלך!!!!!!! חח סתם
בכ''מ זה לא ממש יעזור עד שלא תעלה סירטון
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-09-10, 20:38   #4
Deadlift
חבר פעיל

או.קיי אני יעלה סירטון,פשוט אף אחד אצלי במכון לא יודע פאוורקלין. והמשקל באמת קל,אני עושה את זה בלי משקל,עם מוט ריק. ועל עצם החזה. אין בעיה,אני יעלה סירטון בקרוב,תודה רבה.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
ישן 02-09-10, 21:03   #5
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

צפוי במכונים של היום ..
תעבור לבית עצה שלי או מצא מכון טוב
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-09-10, 21:52   #6
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי godam צפה בהודעה
צפוי במכונים של היום ..
תעבור לבית עצה שלי או מצא מכון טוב
אני באמת שוקל לעשות את זה. אני רואה מאמנים ממציאים כל מיני תרגילים לרגליים,שדוגרי בסקוואט כבד הם מוותרים על כל התרגילים האחרים. הוא חושב שזה שאני עושה 100 קילו דדליפט בגילי יגרום לי לנזקים. כל מדריך תחת. ניראה מה יהיה.
ישן 03-09-10, 03:33   #7
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

עזוב אותך נוסחאות וכללים, תנוח לפי מה שנראה לך בחימום, אני אישית לוקח בערך דקה בהתחלה ובערך 2 בהמשך

עצה שלי לקחת יותר מנוחה בPC כי זה תרגיל אנרגיה מתפרצת מטבעו, תעשה powerclean עם 4 סטים חימום ו3 סטים עבודה של אפילו 30 קילו ותתחיל להרגיש שזה תרגיל לא פשוט.

בקשר לטכניקה, אין אלמנט משיכה בPC, אם אתה מושך אתה לא עובד נכון, אתה אמור לקפוץ עם מרפקים ישרים כשהמוט צמוד לגוף ורק אחרי הקפיצה להרים מרפקים גבוה(אחיזת וו) ולהנחית את המוט על הכתפיים.
אם תמשוך את המוט עם הידיים לפני הקפיצה אתה גם לא תעביר מוט מעל מרכז כף רגל(=פספסת הכל) והמוט יעבור מסלול כמעט בצורת ביצה במקום לעלות ישר למעלה.

אל תחשוב על למשוך את המוט על הכתפיים תנסה לדמיין שאתה מעיף את המוט למעלה ומנסה לעמוד תחתיו ולהנחית אותו על הכתפיים(אולי תצטרך טיפה להתכופף)-- אם לא תתרגל לזה מהמשקלים הקלים לא תעבור את ה60 קילו אפילו

נ.ב
יש סכנה בתרגילים כמו דדליפט או סקוואט, אני הייתי נזהר עם ילדים בני 15 במשקל נוצה שמרימים 100 קילו, אבל אם הטכניקה נכונה ועדיין מפריעים לך תעבור חדכ"ש

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-09-10, 10:31   #8
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
עזוב אותך נוסחאות וכללים, תנוח לפי מה שנראה לך בחימום, אני אישית לוקח בערך דקה בהתחלה ובערך 2 בהמשך

עצה שלי לקחת יותר מנוחה בpc כי זה תרגיל אנרגיה מתפרצת מטבעו, תעשה powerclean עם 4 סטים חימום ו3 סטים עבודה של אפילו 30 קילו ותתחיל להרגיש שזה תרגיל לא פשוט.

בקשר לטכניקה, אין אלמנט משיכה בpc, אם אתה מושך אתה לא עובד נכון, אתה אמור לקפוץ עם מרפקים ישרים כשהמוט צמוד לגוף ורק אחרי הקפיצה להרים מרפקים גבוה(אחיזת וו) ולהנחית את המוט על הכתפיים.
אם תמשוך את המוט עם הידיים לפני הקפיצה אתה גם לא תעביר מוט מעל מרכז כף רגל(=פספסת הכל) והמוט יעבור מסלול כמעט בצורת ביצה במקום לעלות ישר למעלה.

אל תחשוב על למשוך את המוט על הכתפיים תנסה לדמיין שאתה מעיף את המוט למעלה ומנסה לעמוד תחתיו ולהנחית אותו על הכתפיים(אולי תצטרך טיפה להתכופף)-- אם לא תתרגל לזה מהמשקלים הקלים לא תעבור את ה60 קילו אפילו

נ.ב
יש סכנה בתרגילים כמו דדליפט או סקוואט, אני הייתי נזהר עם ילדים בני 15 במשקל נוצה שמרימים 100 קילו, אבל אם הטכניקה נכונה ועדיין מפריעים לך תעבור חדכ"ש
זהו זה,שלפי מה שהבנתי צריך לעשות כמו התרגיל הזה לטרפזים. למשוך את המוט כמו בדדליפט,עד שהוא מגיע לקו של הברך,אז למשוך את הכתפיים למעלה,המוט עולה,אתה מתכופף (קופץ)ואז ישר מעביר את המרפקים לצורה שמקבילה לרצפה,ומניח על הכתפיים. נכון?
ו4 סטים של חימום שמחולקים איך? (מבחינת אחוזים ומספר חזרות)
ישן 05-09-10, 23:27   #9
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
זהו זה,שלפי מה שהבנתי צריך לעשות כמו התרגיל הזה לטרפזים. למשוך את המוט כמו בדדליפט,עד שהוא מגיע לקו של הברך,אז למשוך את הכתפיים למעלה,המוט עולה,אתה מתכופף (קופץ)ואז ישר מעביר את המרפקים לצורה שמקבילה לרצפה,ומניח על הכתפיים. נכון?
ו4 סטים של חימום שמחולקים איך? (מבחינת אחוזים ומספר חזרות)
לא... תקרא שוב פעם

אם אחרי שקראת לא הבנת תשאל נעזור

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה