ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-02-09, 20:56   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
Thumbs up אופי ואישיות של מפתח גוף תחרותי

קשה מאוד שלא להשתנות , במיוחד כאשר החיצוניות שלנו משתנה (לטוב ולרע ).
בפוסט הזה אני לא מתכון לכתוב על הדייאטה או החומרים שאנו לוקחים בין אם זה תוספי מזון או חומרים חזקים יותר .
אבל בסך הכל כולנו בני אדם ואנו מושפעים מהמחמאות שאנו מקבלים על השינוי שחל במראה החיצוני שלנו .
לפני הכל אדם חייב להיות נאמן לעצמו וגם כאשר הציב לעצמו מטרה עליונה כשיפור פיזי בחיצוניות שלו כמו פיתוח הגוף כאשר יוצאים למסע מגלים תמיד שהדרך קשה יותר ממה שחשבנו , והדברים לא תמיד כפי שציפנו שייקרו קוראים .

לאן אני חותר בכל ההקדמה המבולבלת הזאת ?
אישיות של מפתח גוף אמיתי מקצועי מתחילה מעצם היותו אדם כאדם אשר רואה את כולם בצורה שווה ומכבד את כולם באופן כזה בדיוק כפי שרוצה שייתנהגו אליו .

ברגע שלאדם יש גביע בבית יש לו כמעין רישיון הוכחה לעצמו הנה אני סופר גבר עם קבלות הגביעים והמדליות על כך מחזקים ומאשרים את מעמדי בענף . האומנם ?

על מנת שמפתח גוף יוכל להעצים את מעמדו ועלינותו עליו להיות באמת צנוע מהלב מכל הלב כל הזמן בלי פוזות . זה לא קל ולא תמיד זה הולך , נכון אף אחד לא אוהב שילד רזה בן 14 מציק לך בשאלות מטופשות כאשר אתה נמצא בין סט לסט באימון אך גם שם צריך למצוא את האלגנטיות ולצאת גם מזה בצורה מכובדת .

שלא תבינו אותי לא נכון חלילה , אני לא מזלזל באיש ואני מכבד כל מפתח גוף שעולה על הבמה ולא משנה מהי רמתו . כל אדם שעובר דייאטה קשה במשך חודשים ארוכים ומקריב כל כך הרבה למען מספר דקות על הבמה פעם בשנה או בכלל לדעתי הוא ספורטאי בערך עליון , גם אם בסוף התחרות הוא לא מתגומל כראוי הוא עדיין ספורטאי עם אופי של לוחם אמיתי .

נשמעו באוזניי המון עדויות מהרבה אלופים על הסבל הרב והוויתורים שנעשו ממש קשה להאמין ורק על כך כל הכבוד .

תמיד תזכרו מי היה שם בהתחלה בשבילכם אצל מי התחלתם ומה עשו למענכם גם אם הוא לא היה הכי מתאים או הכי טוב הם האמינו בכם ושיתפו אותכם בכל היידע שהם צברו .

משפט אולי קצת נדוש ובנאלי אבל חשוב וכדאי כאן שידריך את כולנו ...." לעולם אל תירקו לבאר ממנה אתם שתיתם ...."

ללא ספק זה משפיע שבכל מקום שאתם מגיעים כולם מתייחסים אלייכם בכבוד ושוקלים בכובד ראש כל מילה שאתם מוצאים רק בגלל המראה החיצוני הגדול והמרשים שלכם , לקבל כל היום מחמאות ולקטוף הצלחות מהמין השני זה רק מחזק את הביטחון העצמי וההרגשה הכללית . אם נוסיף לכל זה את כל החומרים שאנו לוקחים ביחד עם שש ארוחות ביום +אימונים אינטנסיביים קשה מאוד שאחרי כל זה , לא יעלה לנו לראש הרגשה של סופרמן , וזה נחמד וגם דיי טבעי אבל , תמיד צריך לזכור מאיפו באנו , ואך התחלנו להיות תמיד נאמן לעקרונות שלנו ולא למכור או לבגוד בחברים או מכרים ותיקים.

זה לא פוסט של הטפת מוסר , או מסרים סמויים , רק להזכיר לכם שכדי להיות נאמנים לעצמכם צריך להיות נאמן לסביבה .שכל בוקר כאשר אנו מסתכלים על עצמנו במראה להסתכל תמיד בגאווה ובדעה אמיתית שמעולם לא מכרנו את אלו שעזרו לנו בהתחלה.

סבלנות , סובלנות , דרך ארץ , והיכולת לדעת לסלוח ולוותר הם רק חלק מאישיות של אלוף אמיתי . הרבה יותר חשוב מעוד ס"מ על הבייספס . להצליח להסתכל לכל איש ואיש בעיניים עם מצפון נקי .

ארנולד לא שכח את פרנקו גם כאשר הגיע לארה"ב לחץ על ג"ו ויידר להביא את פרנקו לארה"ב ולעזור לו בדיוק כפי שפרנקו עזר לו במינכן גרמניה .

הנציג שהכיר את פיתוח הגוף לעולם ופרץ לתודעה עולמית האיש אשר השפיע על עשרות אלופים ללכת בעקבותיו .

מעל חמישים שנה של חברות נאמנה וותיקה למרות הכיונים השונים שכל אחד מהם בחר נשארו נאמנים זה לזה פרנקו שימש כשושבין בחתונתו וארנולד היה הסנדק של בתו בטבילתה .

הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק  
ישן 21-02-09, 21:26   #2
OrGadol
חבר פעיל

הסמל האישי שלOrGadol

כתבה נחמדה,אתה אוהב ליתרום הרבהה ידע והרבה אהבה לספורט בכתבות שלך זה יפה תודה אחי..ובאמת זה נורא נחמד ליקרוא את זה..ובאמת שאנשים לא ישתנו לרעה ביגלל המראה הגדול שלהם וה"חדש שלהם"..
OrGadol מנותק  
ישן 22-02-09, 00:12   #3
Glycolysis
Banned

עוסק ב:: סטונדט לחרטא כולשהו

אני יודע שאתה כתב, אז סתם בשביל הרקורד לא עושים לפני נקודה ולפני פסיק רווח.
Glycolysis מנותק  
ישן 22-02-09, 00:52   #4
Eliran_M
סגן מר ישראל לנוער 2010 נאבבא וסופר סאיין

הסמל האישי שלEliran_M

כללי:: Eliran_M
עוסק ב:: פיתוח גוף
חדר כושר: מבואות ים
שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

כתבה נחמדה לא כל כך הבנתיי מה אתה רוצה להביע

אבל בכל זאת קראתי חחח :-)
ישן 22-02-09, 00:55   #5
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eliran_m צפה בהודעה
כתבה נחמדה לא כל כך הבנתיי מה אתה רוצה להביע

אבל בכל זאת קראתי חחח :-)
שתהיה בן אדם לפני שאתה בודיבילדר.
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 22-02-09, 09:17   #6
snirzaharonz
חבר פעיל

כללי:: snir aharon
חדר כושר: Sportov Gan Yavne

אהבתי
snirzaharonz מנותק  
ישן 22-02-09, 10:18   #7
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

המאמר שלך, כתוב כמו מכתב של אדם שרוצה לפרוק משהו מהלב. או לתרום מהחכמה האישית שלך . על זה אני מודה לך, לקחתי כמה דברים חשובים מהמכתב שלך . העצה הכי חכמה בכל תחום היא "אל תירק לבאר ממנה אתה שותה" וכמובן בכל תחום שבו אתה מצליח ביותר , אל תשכח מי עזר לך להתפתח בתחום.

אך שים לב. יש דבר שהכעיס אותי מאד בדברים שלך שאולי אפילו אתה לא שמת לב אליו.

"אישיות של מפתח גוף אמיתי מקצועי מתחילה מעצם היותו אדם כאדם אשר רואה את כולם בצורה שווה ומכבד את כולם באופן כזה בדיוק כפי שרוצה שייתנהגו אליו .

ברגע שלאדם יש גביע בבית יש לו כמעין רישיון הוכחה לעצמו הנה אני סופר גבר עם קבלות הגביעים והמדליות על כך מחזקים ומאשרים את מעמדי בענף . האומנם ?

על מנת שמפתח גוף יוכל להעצים את מעמדו ועלינותו עליו להיות באמת צנוע מהלב מכל הלב כל הזמן בלי פוזות . זה לא קל ולא תמיד זה הולך , נכון אף אחד לא אוהב שילד רזה בן 14 מציק לך בשאלות מטופשות כאשר אתה נמצא בין סט לסט באימון אך גם שם צריך למצוא את האלגנטיות ולצאת גם מזה בצורה מכובדת .

שלא תבינו אותי לא נכון חלילה , אני לא מזלזל באיש ואני מכבד כל מפתח גוף שעולה על הבמה ולא משנה מהי רמתו . כל אדם שעובר דייאטה קשה במשך חודשים ארוכים ומקריב כל כך הרבה למען מספר דקות על הבמה פעם בשנה או בכלל לדעתי הוא ספורטאי בערך עליון , גם אם בסוף התחרות הוא לא מתגומל כראוי הוא עדיין ספורטאי עם אופי של לוחם אמיתי ."

אתה אומר שעלינו להיות צנועים , ומכובדים .. כלפי כל מפתח גוף שמקריב המון בשביל לעלות כמה דקות על הבמה .. וכל מפתח גוף הוא שווה לך.

אבל מי שלא, לא צריך ? בכל ההתייחסות שלך ... נמנעת מלציין שלא כולם מפתחי גוף, לא כולם יהיו מפתחי גוף, לא כולם יש להם מה שצריך בשביל להיות מפתחי גוף.

לא עושה אותם פחות שווים ממך, או פחות טובים ממך . אני בטוח (סלח לי על ההתיימרות, שאני מכיר גם כמה טובים ממך) .
בכל המכתב הזה נמנעת מלציין שמפתח גוף , צריך לשמור על קור רוחו גם אל מול אלה שלא מפתחי גוף, גם אל מול אלה שלועגים לך כי אתה מפתח גוף, גם אל מול אלה שלא מבינים את התחום.

"ילד רזה בן 14 מציק בין סט לסט" גם אתה היית כזה... או שהיית שמן ... לא משנה לא עושה אותך פחות טוב . סלח לי אבל המכתב שלך יותר מכעיס מאשר מלמד.

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 22-02-09 בשעה 10:22.
Holy_Templar מנותק  
ישן 22-02-09, 10:38   #8
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

התלבטתי הרבה אם להגיב כאן וכמעט ויתרתי אבל משהו בפוסט הזה מאוד צורם לי ולכן אני חייב להעיר משהו, ומבקש לא לפרש אותי לא נכון אלא להתייחס לגופו של עניין.
באמת שאינני רוצה להעליב אבל האמת חייבת להאמר, ואני אעשה את זה באופן הכי ענייני שאפשר, ותגובתי מייצגת לפחות עוד כמה ספורטאים רציניים אשר שוחחו איתי על הנושא אתמול והבוקר.

ראוי לציין שכותב המאמר איננו באדיבילדר תחרותי, מעולם לא עמד בדיאטה רצינית לתחרות, מעולם לא הסתכן בנטילת חומרים, ולפי עדותו שלו הוא גם מעולם לא הקפיד אפילו על תפריט יומי מסודר של באדיבילדר חובבן, ולכן ברור לגמרי שהוא לא חווה את הסיוט של הכנה אמיתית לתחרות, וגם לא משהו שקרוב לזה.
לא הייתי מציין את כל זה, אלמלא המאמר, אם לקרוא לזה כך, נכתב בלשון של "אנחנו".
נשמה שלי אנחנו זה אנחנו ואתה זה אתה.
אתה ממש לא אנחנו.
אם לדעתך ספורטאים תחרותיים צריכים להיות חביבים יותר כאשר הם עוברים את מה שאתה מעולם לא עברת ולא תעבור - זכותך לכתוב את זה, ויתכן שאני גם אסכים איתך.
אבל אנא ציין זאת כעצה, כהמלצה, ואל תכתוב את זה כאילו חווית על בשרך קמצוץ ממה שאנשים שבאמת לוקחים את הספורט הזה עד הסוף חווים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 22-02-09, 12:46   #9
monster
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
התלבטתי הרבה אם להגיב כאן וכמעט ויתרתי אבל משהו בפוסט הזה מאוד צורם לי ולכן אני חייב להעיר משהו, ומבקש לא לפרש אותי לא נכון אלא להתייחס לגופו של עניין.
באמת שאינני רוצה להעליב אבל האמת חייבת להאמר, ואני אעשה את זה באופן הכי ענייני שאפשר, ותגובתי מייצגת לפחות עוד כמה ספורטאים רציניים אשר שוחחו איתי על הנושא אתמול והבוקר.

ראוי לציין שכותב המאמר איננו באדיבילדר תחרותי, מעולם לא עמד בדיאטה רצינית לתחרות, מעולם לא הסתכן בנטילת חומרים, ולפי עדותו שלו הוא גם מעולם לא הקפיד אפילו על תפריט יומי מסודר של באדיבילדר חובבן, ולכן ברור לגמרי שהוא לא חווה את הסיוט של הכנה אמיתית לתחרות, וגם לא משהו שקרוב לזה.
אתה ממש לא אנחנו.
אם לדעתך ספורטאים תחרותיים צריכים להיות חביבים יותר כאשר הם עוברים את מה שאתה מעולם לא עברת ולא תעבור - זכותך לכתוב את זה, ויתכן שאני גם אסכים איתך.
אבל אנא ציין זאת כעצה, כהמלצה, ואל תכתוב את זה כאילו חווית על בשרך קמצוץ ממה שאנשים שבאמת לוקחים את הספורט הזה עד הסוף חווים.
הוא התחרה במר ישראל-נוער.לכן עבר מן הסתם דיאטה קפדנית
monster מנותק  
ישן 22-02-09, 12:49   #10
hanna666
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלhanna666

כללי:: אני
חדר כושר: LIFE&FITNESS
שלח הודעה דרך ICQ אל hanna666 שלח הודעה דרך MSN אל hanna666

ציטוט:
פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
מתי באיזה שנה ?
הוא בן 33
hanna666 מנותק  
ישן 22-02-09, 12:50   #11
monster
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hanna666 צפה בהודעה
מתי באיזה שנה ?
הוא בן 33
בשנות ה 90
monster מנותק  
ישן 22-02-09, 12:52   #12
hanna666

הסמל האישי שלhanna666

ציטוט:
בשנות ה 90
נו אני יודע שבשנות ה90 אבל אני צריך שנה מדויקת אם יש לך
hanna666 מנותק  
ישן 22-02-09, 12:53   #13
monster
חבר פעיל

לא זוכר...תעשה חיפוש על שמו,הוא העלה גם תמונות
monster מנותק  
ישן 22-02-09, 13:32   #14
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:

נו באמת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 22-02-09, 14:32   #15
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
תעלה תמונות וניראה כמה הרמה של ההשקעה שם הייתה גבוהה אחי,חחח גם אני התחרתי במר ישראל של ifbb 2007 זה לא אומר שצריך להתיחס אלי בתור מקצוען ההכנה שלי לתחרות הזאת הייתה שווה לתחת.
לפי מה שאני זוכר קובי עזרא לקח מקום ראשון בתחרות הזאת ויואב לא דורג בכלל.
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 22-02-09, 14:36   #16
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:

אתה ממש לא אנחנו.
חחח אך אך אך כמה שאני מסכים אם הניגרי הזה ניראה לי האויר בטבריה לא רק גורם לאנשים לגדול אלה גם להוציא דברי חוכמה מהפה
בכל מקרה הייתי מוסיף עוד נקודה מאוד מאוד חשובה על "לא לשכוח חברים ותיקים ולדעת להתיחס בכבוד" שתאמת די תקטול את יואב ותגרום לו לערוך את כל הפוסט הזה..אני ארשום לך את זה במייל אחי.

אבל ד"ר מאסל אוהב את יואב
גיל גרנות אוהב את יואב
ארבל לא ניראה לי אוהב את יואב אבל בכל זאת זה הפורום שלו,בקשו ממני לא לעקוץ אותו יותר אז נשמור את דעתי לעצמי ופשוט נגחח מהצד
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 22-02-09, 16:04   #17
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:

אתה ממש לא אנחנו.

אז אתה אומר בגלל שאתה בודיבילדר מיקצועי ועברתה תדיאטה הקשה מותר לך להתנהג לכל אחד איך שאתה רוצה
אמרון מנותק  
ישן 22-02-09, 16:06   #18
hanna666

הסמל האישי שלhanna666

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אז אתה אומר בגלל שאתה בודיבילדר מיקצועי ועברתה תדיאטה הקשה מותר לך להתנהג לכל אחד איך שאתה רוצה
תקרא מה שרשם למעלה " לא לפרש את זה לא נכון"
hanna666 מנותק  
ישן 22-02-09, 16:07   #19
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
לא הוא בא להבהיר פה .. שטל יואב מתיימר לכתוב מאמר שלם על ההתייחסות של באדי בילדר מקצועי למרות כל מה שהוא עובר... אבל למעשה הוא בכלל לא עבר את זה מעולם .

זה כל מה שהמשפט אומר .

מבהיר נקודה על טל יואב.
ישן 22-02-09, 16:19   #20
ZorgoBH
חבר פעיל

הסמל האישי שלZorgoBH

כללי:: אלון
חדר כושר: קאנטרי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
המאמר שלך, כתוב כמו מכתב של אדם שרוצה לפרוק משהו מהלב. או לתרום מהחכמה האישית שלך . על זה אני מודה לך, לקחתי כמה דברים חשובים מהמכתב שלך . העצה הכי חכמה בכל תחום היא "אל תירק לבאר ממנה אתה שותה" וכמובן בכל תחום שבו אתה מצליח ביותר , אל תשכח מי עזר לך להתפתח בתחום.

אך שים לב. יש דבר שהכעיס אותי מאד בדברים שלך שאולי אפילו אתה לא שמת לב אליו.

"אישיות של מפתח גוף אמיתי מקצועי מתחילה מעצם היותו אדם כאדם אשר רואה את כולם בצורה שווה ומכבד את כולם באופן כזה בדיוק כפי שרוצה שייתנהגו אליו .

שלא תבינו אותי לא נכון חלילה , אני לא מזלזל באיש ואני מכבד כל מפתח גוף שעולה על הבמה ולא משנה מהי רמתו . כל אדם שעובר דייאטה קשה במשך חודשים ארוכים ומקריב כל כך הרבה למען מספר דקות על הבמה פעם בשנה או בכלל לדעתי הוא ספורטאי בערך עליון , גם אם בסוף התחרות הוא לא מתגומל כראוי הוא עדיין ספורטאי עם אופי של לוחם אמיתי ."

אתה אומר שעלינו להיות צנועים , ומכובדים .. כלפי כל מפתח גוף שמקריב המון בשביל לעלות כמה דקות על הבמה .. וכל מפתח גוף הוא שווה לך.

אבל מי שלא, לא צריך ? בכל ההתייחסות שלך ... נמנעת מלציין שלא כולם מפתחי גוף, לא כולם יהיו מפתחי גוף, לא כולם יש להם מה שצריך בשביל להיות מפתחי גוף.

לא עושה אותם פחות שווים ממך, או פחות טובים ממך . אני בטוח (סלח לי על ההתיימרות, שאני מכיר גם כמה טובים ממך) .
בכל המכתב הזה נמנעת מלציין שמפתח גוף , צריך לשמור על קור רוחו גם אל מול אלה שלא מפתחי גוף, גם אל מול אלה שלועגים לך כי אתה מפתח גוף, גם אל מול אלה שלא מבינים את התחום.

"ילד רזה בן 14 מציק בין סט לסט" גם אתה היית כזה... או שהיית שמן ... לא משנה לא עושה אותך פחות טוב . סלח לי אבל המכתב שלך יותר מכעיס מאשר מלמד.
צודק אחי ,

בכלל כל מי שמשווה מישהו ל '' פחות טוב '' מימנו , אי אפשר לדעת כמה מאמץ והשקעה בן אדם נותן לפי המראה .
ZorgoBH מנותק  
נושא נעול