ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-04-13, 14:21   #1
XVGX5310
חבר פעיל

ברירת מחדל גמישות

מישהו יכול לכתוב לי להביא איזושהי ״תוכנית״ לעבודת גמישות של 10-15 דקות בכל סוף אימון לרגליים (האמסטרינג בכללי וגם בעתיד אולי ארצה לעבור לסקוואט רחב אז בעיקר hip mobility) ולכתפיים(לסקוואט ) ?
פשוט בכל חור יש משהו שונה ואני לא רוצה ליפול על תוכנית של מורה ספורט בן 60
יש לי בחד״כ רק מזרן ואת המקל הזה ששוקל כ-8 קילו למתיחות, תודה רבה למי שיעזור
XVGX5310 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-04-13, 14:26   #2
nadavmoore
חבר פעיל

אני בטוח שתמצא ביוטיוב מליון תוכניות, בעיקרון לא צריך "תוכנית" בשביל מתיחות. פשוט תעשה אותם! בבוקר , לפני ואחרי האימון...
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-04-13, 15:42   #3
XVGX5310
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אני בטוח שתמצא ביוטיוב מליון תוכניות, בעיקרון לא צריך "תוכנית" בשביל מתיחות. פשוט תעשה אותם! בבוקר , לפני ואחרי האימון...
מה שמודגש זה הבעיה, איך אני אמור לבחור מה הכי אפקיטיבי ונכון , לפי מה שאני יודע לפני אימון לא הכי טוב בימים נפרדים/בוקר ואחרי אימון זה הכי טוב אני אחפש בכל זאת אולי אמצא משהו שנראה אמין

וסתם דוגמא:
https://www.youtube.com/watch?v=2iiKibqIQ20
מאיפה אני אפליץ לי גומיה?

נערך לאחרונה על ידי XVGX5310, 29-04-13 בשעה 15:46.
ישן 29-04-13, 16:45   #4
nadavmoore
חבר פעיל

אתה לא חייב גומיה בשביל לעשות את המתיחה הזאת. ובלי קשר, מתיחות זה לא תורה מסיני, זה לא תרגילים מורכבים ובכלל אתה רוצה להגיע לגמישות מסויימת שתעזור לך בתרגילים המורכבים. אז תדע שבעיקרון ככל שיהיה לך וותק בתרגילים האלו ככה ככה ייפתחו לך הטווחי תנועה ותהיה יותר גמיש.

כל מי שאתה רואה שגמיש (רקדנים, מתעמלים אולימפים וכו'...) כל הגמישות שלהם נפתחת מהתרגילים שהם עושים ולא כי הם ישבו על יום בבית ועשו מתיחות. אז אל תקח את זה קשה מידי תבקש מכל מאמן שפשוט יראה לך מתיחה לכתף ומתיחה להאמס ומתיחה לכל מקום שתרצה ותעשה לך כל בוקר כמה דקות של זה ולפני או אוחרי אימון מה שנוח לך
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-04-13, 20:05   #5
XVGX5310
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אתה לא חייב גומיה בשביל לעשות את המתיחה הזאת. ובלי קשר, מתיחות זה לא תורה מסיני, זה לא תרגילים מורכבים ובכלל אתה רוצה להגיע לגמישות מסויימת שתעזור לך בתרגילים המורכבים. אז תדע שבעיקרון ככל שיהיה לך וותק בתרגילים האלו ככה ככה ייפתחו לך הטווחי תנועה ותהיה יותר גמיש.

כל מי שאתה רואה שגמיש (רקדנים, מתעמלים אולימפים וכו'...) כל הגמישות שלהם נפתחת מהתרגילים שהם עושים ולא כי הם ישבו על יום בבית ועשו מתיחות. אז אל תקח את זה קשה מידי תבקש מכל מאמן שפשוט יראה לך מתיחה לכתף ומתיחה להאמס ומתיחה לכל מקום שתרצה ותעשה לך כל בוקר כמה דקות של זה ולפני או אוחרי אימון מה שנוח לך
טוב תודה רבה!
חשבתי שזה קצת יותר מורכב אבל מסתבר שלא...
תגובה