ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-02-09, 12:57   #21
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
Thumbs up

כתבה ממש מצויינת , אני באמת נהינתי מקריאתה .

ארבל אתה ממש משתפר כל הכבוד .

מישל הוא ספורטאי בעל ערך עליון מאוד איכותי ניכר מדבריו כי הוא רוצה לתרום ולעזור לשיפור הענף בארץ .

לגביי מבנה גופו ,
אני לא יגזים אם אכתוב שהוא הספורטאי שעשה את השינוי הדרמטי ביותר בגופו (לטובה כמובן) בשנה האחרונה .
נעים מאוד לקרוא על ספורטאי שיודע בדיוק מה חלש אצלו והיכן הוא רוצה להשתפר , כיצד הוא מתאר הכל בצורה כנה ופשוטה מעידה על אופי של אלוף אמיתי .

אני באופן אישי מאחל לו המון הצלחה בהמשך הדרך אני זקוקים לעוד ספורטאים מהסוג הנדיר הזה כאן בארץ .

אני עדיין זוכר לו וגם לא ישכח לו לעולם לטובה כיצד במר ישראל 2007 הוא יצא בחוץ והצטלם עם כל אחד ואחד שרצה למרות שהיה עייף ומותש מהתחרות כל מי שרצה החזיק את הגביע והצטלם איתו זה היה מעשה אצילי של ספורטאי נדיר בארצנו רק על כך כל הכבוד .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-09, 14:35   #22
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

אחד האהובים עליי בארץ
אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-09, 00:03   #23
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

הראיון פשוט מצוין, ללא ספק הטוב ביותר שהיה באתר עד כה. ארוך, ממצה. כל שאלה זכתה לתשובה ארוכה, כנה ומפורטת. סוף סוף ראיון אמיתי, עם תשובות רציניות ובכלל לא לאקוניות.

מאוד התרשמתי מהכנות והצנעיות של מישל טרוני. הוא באמת מקצוען אמיתי, שמסור כל כולו לפיתוח הגוף. כמו בכל ענף ספורט אחר, אי אפשר להגיע לפסגה אם אתה לא חי ונושם אותו ושם כל דבר אחר בצד, וזה מה שמישל טרוני עושה. השיפור שלו משנה לשנה ניכר בהחלט, ואני מקווה מאוד שבשנים הקרובות נראה אותו מתקדם עוד ועוד וגורף כל תואר אפשרי בארץ. ובהמשך גם באירופה וכן הלאה.
בנוסף על כך, וזה לא פחות חשוב מהעניין המקצועי, אני חייב לציין שבכל הפעמים שראיתי אותו בחדר הכושר בר"ג, מעולם לא ראיתי אותו מתנהג בחוסר נימוס או גסות כלפי מתאמנים אחרים, ולא משנה מה הגיל שלהם. זה גורם לי לכבד אותו אפילו עוד. פשוט להסיר בפניו את הכובע, ואני מאחל לבחור הצעיר הזה המון הצלחה!
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה