ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-03-08, 13:15   #1
tali)
חבר מתחיל

ברירת מחדל חדשה

היי לכולם
אפשר להגיד שאני דיי חדשה טוב נתחיל מזה שהשם משתמש שלי זה שם בדוי
למה? כי יש פה כמה אנשים שמכירים אותי ולא הייתי רוצה שהם ידעו מיזה.
אני חייבת לציין שאתם אחלה פורום וזה פשוט יפה לראות איך שאתם דבוקים במטרות שלכם , המוטיבציה שאתם נותנים אחד לשני, התמיכה שלכם אחד כלפי השני אין זה פשוט מראה עד כמה שזה אכפת וזה בלב שלכם כול הספורט הזה וממש ספורטאים אמיתיים! אני באתר הזה לא מעט זמן בעיקר קראתי פוסטים שלכם ופשוט נדהמתי מהאנשים פה אתם חרוצים משקיענים ואני מתחברת לפורום הזה.
טוב אז ככה הבעיה שלי, לא ממש בעיה פשוט רוצה לראות את חוות דעת של אנשים כמוכם..
אני מתאמנת בסוג ספורט שהוא דורש הרבה שרירים.אני יודעת שעם אני ישקיע וימשיך אני אפילו יכולה להגיע לרמה האולימפית(בלי שום כוונות של שיחצון שלא תבינו לא נכון אני פשוט מתארת תחשיבות), אבל הקטע שהגוף שלי יהרס ויהפוך לגוף של גבר וזה משהו שלא הייתי רוצה שיקרה, ברור שעם אני ישקיע יותר לא יהיה לי גוף כמו שלכם יהיה קצת פחות אבל עדיין זה מגעיל לדעתי, כאילו צריך קצת לחשוב על העתיד מי יצא עם בת עם שרירים..? מצד אחד אני מתה להמשיך להתאמן ולהגיע רחוק זה בחלום שלי ומצד שני כול הקטע עם השרירים... הייתי מאוד רוצה לדעת את דעתכם אם להמשיך הלאה מקווה שהבנתם

תודה מראש
tali) מנותק   הגב עם ציטוט