|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#21 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
![]()
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#22 |
Banned
|
![]() הכי יקר פסטרמה - 100ג' הכי זול שראיתי של דל שומן זה 6.70 .
|
![]() |
![]() |
![]() |
#23 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
זאת אומרת כול אחד 275 שקל. יש בכול מנה 21 גרם חלבון שבקופסא יש 80 מנות (ככה הם כותבים). יוצא ששקל שווה ל6 גרם חלבון, משתלם מאד. 1680\275=6 ואני לא מבסס את כול האוכל על אבקת חלבון יש גם עוד מלא פחמימות שומנים וכו', בנוסף לכך שיש לי גם מקורות חלבון מוצקים שאני לא מזניח כמו חזה עוף וטונה.
__________________
knowledge is power ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#24 |
חבר פעיל
|
![]() קלאסיק ואיי זה חלבון לא משהו...
|
![]() |
![]() |
![]() |
#25 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
__________________
כשתגדל תבין. רוצה להיות חטוב? אל תאכל מכל טוב. תמונות מסוף החיטוב (2007, בקרוב תמונות מסה עדכניות). |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#26 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
וגם באבקות חלבון יש טריק דומה, למשל סקופ של אופטימום גולד, זה רק 25 גרם, במקום 31 ![]()
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#27 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
__________________
לא סופר שומן רווי ![]() רעל רעל רעל לא להפסיק גם כשרע רעלללללל ![]() תעשו מצווה ותיכנסו מתחתי: http://bux.to/?r=rotemtz Sometime life gets you down, Just KEEP EATING |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#28 |
חבר פעיל
|
![]() אני קונה את של ויליגר האלה.. לא זוכר איך קוראים להם... 3 או 4 יח' גם בסכום דומה..
|
![]() |
![]() |
![]() |
#29 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
תאריך הצטרפות: Mar 2007
הודעות: 9,084
עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס
|
![]() אני מאמין שיש מקום לשילוב
אבקות חלבון יכולות לתפוס חלק נכבד בערך התזונתי הכולל שלך ,אבל בסופו שלך יום אני מעדיף לפרק סטייק מאשר לשתות שייק אבל בשיא התאכלס ? אתה יכול לחיות רק על אבקות ולגדול ,העיקרון הוא להכניס אוכל איכותי ,בין אם זה חזה עוף ,בשר בקר טחון ומסונן ,קוטג' ,או אבקת חלבון פשוט תאכל !
__________________
![]() לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א |
![]() |
![]() |
![]() |
#30 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
![]() ![]() ![]() ![]()
__________________
לא סופר שומן רווי ![]() רעל רעל רעל לא להפסיק גם כשרע רעלללללל ![]() תעשו מצווה ותיכנסו מתחתי: http://bux.to/?r=rotemtz Sometime life gets you down, Just KEEP EATING |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#31 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2007
הודעות: 2,883
גיל:: 18
עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
|
![]() אתה יכול לשבת ביגלל זה הרבה בשירותים
|
![]() |
![]() |
![]() |
#32 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
וארבל גם אני מעדיף לפרק סטטיק אבל המצב הכלכלי לא מאפשר זאת ואני מחפש תחלופות זולות יותר.
__________________
knowledge is power ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#33 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 1,508
כללי:: שרירים גדולים,לא שחיף....
גיל:: שחייה תחרותית+חדר כושר
|
![]() קיצר כולם מניאקים חחח =]
רק לכללי המחיר של טונה בשבוע הזה עלה ב-5%!!!!!!! ובמשרד הבריאות טוענים שהוא עוד הולך לעלות יותר (לא רקק טונה כל הדגיםם)לא רק זה ביצים עלו ב-12%!!! ואבוקדו עלה ב-25%!!!!
__________________
טרקס סוס הוא הילד הכי הומו בפפורום ויש לו היקף 16 |
![]() |
![]() |
![]() |
#34 |
חבר פעיל
|
![]() אם זה יותר זול, יותר נוח וזמין בשבילך, אין שום סיבה שלא תעשה את זה.
__________________
לא סופר שומן רווי ![]() רעל רעל רעל לא להפסיק גם כשרע רעלללללל ![]() תעשו מצווה ותיכנסו מתחתי: http://bux.to/?r=rotemtz Sometime life gets you down, Just KEEP EATING |
![]() |
![]() |
![]() |
#35 |
חבר פעיל
|
![]() לא כדאי לבנות על אבקת חלבון כמקור עיקרי במקורות חלבון אחרים יש לך ויטמנים ומינרלים שתורמים לגדילה
הכי טוב זה לגוון |
![]() |
![]() |
![]() |
#36 |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() אתה לא רציני אה אחי ?
זול ? הכי נוח זה נכון אבל ממש לא זול גבר אתה מתכוון לקחת כל יום 3-4 סקופים תחשב שוב אם זה זול... עדיף כבר קוטג חצי אחוז שומן גם יותר חלבון גם יותר זול או טונה :p...
__________________
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט. |
![]() |
![]() |
![]() |
#37 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
קוטג' עולה משהו כמו 6.20 ל25 גרם חלבון. באבקת חלבון אני משיג 6 גרם חלבון בשקל, זאת אומרת שב6 שקל יש לי 36 גרם חלבון. אנשים מסתכלים על המחיר ואומרים וואו זה הרבה אבל הם לא מבינים שזה מחזיק הרבה זמן ואם תחשב כמה כסף אתה מוציא על ביצים\קוטג'\טונה אתה תראה שזה יוצא הכי משתלם.
__________________
knowledge is power ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#38 |
חבר פעיל
|
![]() בתאלכס נראה לי הכי משתלם במסה זה חלב 1% 5 שקל בערך לליטר ומשהו כמו 30 גרם חלבון 50 גרם פחמימות 10 גרם שומן.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#39 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
![]()
__________________
knowledge is power ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#40 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |