ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-10-06, 18:32   #1
vamosh
חבר פעיל

הסמל האישי שלvamosh

ברירת מחדל שאלות בנושא Ud2.0 --תזונה--

שלום לכם
אני סיימתי לקרוא עכשיו את UD2 ויש לי די הרבה שאלות
חלקן טיפשיות ומטומטמות...אך אני רוצה להיות בטוח בתשובה עליהם וגם כדי לא לעשות שטויות
אז נתחיל

1. Liquid proteins don't tend to control hunger very well which is why I don't recommend them on the diet days
בכלל לייל לא ממליץ לצרוך אבקת חלבון וואי אלא חלבון קזאין
אז מה עדיף לצרוף אבקת חלבון ולאחר שעה לאכול ארוחה,או לאכול ארוחה ישר לאחר האימון
2. ומה עם הסוכר ענבים, הוא בכלל לא מזכיר את זה ב3-3וחצי הימים הראשונים של הLOW-CARB?
לצרוך ? לא לצרוך ? באיזה כמות ?0.4 ממשקל הגוף ?
3. שלייל כותב 50% מהתחזוקה...הוא מתכוון לתחזוקה ביום אימון או ביום ללא אימון,יום רגיל ?
4. החלטתי שפייבר וואן יהיה המקור העיקרי לפחמימות בימים של הLOW CARB
וכידוע יש בזה המון סיבים...השאלה שלי אם צריך להגביל למספר מסויים את הסיבים התזונתיים מכיון שאני הבנתי שייתר בסיבים זה לא טוב בתזונה יומיומית
או שככל שיש יותר סיבים בימים אלה אז יותר טוב .ייתר בסיבים לא יכול לפגוע בדיאטה או במשהו אחר שחשוב לדעת ??
5. As far as fat source, the only real requirement is that you get 6X1 gram capsules of fish oil per day
כמה שמן דגים לצרוך כל יום ? נגיד ואני קונה אומגה 3 של החברה Now: רכיבים: תרכיז שמן דגים( מופק מדגי ים צפונים: סלומון, סרדינים, אנשובי ומקרל),חומצת אומגה 3 ,
ויטמין E .רכיבי הכמוסה: ג'לטין, גליצרין ומים. משקל כל כמוסה: 1010 מ"ג ובתוכה: 340 מ"ג אומגה 3 ,DHA 120 מ"ג ,EPA 180 מ"ג .כמה לצרוך בכל יום ? לצרוך בכל הימים או רק בימי הLOW CARB ?? וד"א אתם ממליצים אולי על חברה אחרת לאומגה 3 ? אלספה אולי?
6. לייל ממליץ גם לצרוך מולטי ויטמין בימים של הLOW-CARB
איזה אתם ממליצים שהוא זול וטוב לימי הדילול פחמימות? רק כל התוספים לUD2 עולים לי בערך 300 שקל :cry_1:,
(ואם אתם ממליצים על משהו, תרשמו כמה אני צריך לקחת בימי הLOW CAR.חשבתי ללכת על solgar VM-2000 הערכים ל2 טבליות פה- http://www.allstarhealth.com/f/solga...la_vm-2000.htm
בגלל שהוא יקר, אני יקנה 60 טבליות. אז כמה טבליות אני אמור לקחת בכל יום של הLOW-CARB ?
וגם אותה כמות לקחת בשאר הימים או שלא לקחת בכלל מולטי ויטמין בשאר הימים ??
7. starches (bagels, milk, pasta
אפשר לדעת אילו מאכלים נחשבים כפחמימה עמילנית ?
כלומר כל המאכלים חוץ מאורז מלא,חיטה מלאה, בטטה,קטניות,ירקות וכו' הם פחמימה עמילנית ?
כל שאר סוגי החיטה חוץ מהחיטה המלאה,חיטה כהה/בהירה, תחשב כפחמימה עמילנית ? ומה עם שמרים שאיתם מכינים את כל המאפים ?ומה עם תפוחי אדמה? ותירס? גם עמילן ?
אני פשוט מפחד לקנות ג'פטה או פיתה שלא רשום עליה ברכיבים עשוי מקמח לבן(למרות שהפיתה עצמה לא טעימה) כדי שזה בטעות יהיה לא עמילן
8. At the same time, small amounts of fructose (perhaps 50 grams over a 24 hour period) or sucrose (100 grams over a 24 hour period) seem to improve the carb-load
לייל ממליץ לצרוך את הכמות הזאת להעמסה...אז איך אני יודע כמה פרוקטוז יש למשל ב100 ג' פרי כמו תפוח עץ ?
או שזה לא קריטי ופשוט לוותר על זה....אני יכול להסתדר בלי פירות בתפריט
9. ביום העמסת פחמימות בארוחה לפני שינה לאכול פחמימות ? איזה סוג פחמימות? מורכבות או עמילן ?
או שלאכול רק חלבון, סלט ושומן איכותי כמו בשאר הימים?
10. לפי זה- Recent research has implicated vinegar in helping with glycogen storage
ולפי זה http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=469&CategoryID=192&Page=2
חומץ יועיל להעמסה..אז כמה גרם חומץ כזה אתם ממליצים לצרוך במשך כל היום הזה ?הרי לא רצוי שתהיה כמות גדולה
ולייל מדבר פה על חומץ תפוחים...נכון ?או שעל חומץ בלסמי או חומת רגיל ? ודרך אגב האם בחומץ יש פרוקטוז ?
11. בימים 6-7 הוא אומר לצרוך ככה חלבון 1g/lb of protein
אז השאלה,1 ג' חלבון על כל מסת גוף רזה או על כל משקל הגוף בכללי?

O.K, אני יודע שזה המון שאלות
אך בבקשה ממכם, מי שיודע את התשובות אני ממש אשמח אם תענו לי תשובות עינייניות ומפורטות, ולא סתם תשובות של כן, לא, אולי, אפשרי
תודה מראש
vamosh מנותק   הגב עם ציטוט

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא