|
פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#21 | |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() ציטוט:
![]()
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#22 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#23 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#24 | |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() ציטוט:
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#25 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
4 גרנולה שכל אחד זה 200 ועוד 8 בלי טעם שהם 150 |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#26 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#27 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
וואי אחי אתה הולך לקבל חור בכיס עד הגרב |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#28 | |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() ציטוט:
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#29 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() בכמה הקוטג' עלה?
__________________
knowledge is power ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#30 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
פשוט זול יותר אבל יוגרט טעים יותר |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#31 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#32 | |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() ציטוט:
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#33 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
![]() אבל כן גם שמעתי על זה.. לא זוכר מה הם עושים אבל זה באסה.. אם כבר שיעשו ביצה בלי החלמון... (שד"א פעם ראיתי אחת כזאת..) |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#34 | |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() ציטוט:
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#35 |
חבר פעיל
|
![]() הכל עולה לא רק החלב גם הלחם והכל...כל המחירים עולים והמשכורות נשארות אותו דבר....בגלל זה המדינה הזאת כל הזמן בבעיות כספיות
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#36 |
חבר פעיל
|
![]() מזל שאין לי הרבה חלב בתפריט
תבינו חלב עזים אנחנו מוכרים לתנובה הבוס שלי ב3.20 לליטר אבל זה יחסית זול יש מחלבות פרטיות רוצות לתת לבוס שלי עוד שקל לליטר הוא אמר לי הוא חישב הכל וזה יוסיף לו 27 אלף שקל לחודש לא כולל הוצואות אבל הוא לא מוכן כי זה מחלבה לא יציבה תנוסה הקטע שלה שהיא יציבה היא לא תיפשוט רגל תוך יום אבל אמר לי עוד כמה שנים הוא כנראה יקנה מסעית וימכור ישירות למקומות שוק העזים הולך להיסגר +- 10 שנים אחרי 10 שנים יהיה מאוד קשה להצליח מי שיש לו היום אפשרות להשקעה של מיליון שקל אפשרות בהולאות מישתלם אחושרמוטה !! תוך שנתיים שלוש אתם מחזרים את זה אם אתם עובדים נכון אין לכם מוסג כמה מרווחים מחלב עזים זה לא רק חלב זה גם גבינות וכו יש מחלבות בארץ שלא כול כך הרבה עזים ומגלגלות מיליונים |
![]() |
![]() |
![]() |
#37 |
חבר פעיל
|
![]() דרך אגב לי אין בעיה של ביצים יש לנו לול
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#38 |
חבר פעיל
|
![]() כמה תעלה גבינה לבנה של תנובה חצי אחוז שומן?(טעם החיים שם את זה עם גרנולה/זיתים/אגוזים- יאמי)
|
![]() |
![]() |
![]() |
#39 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
זה הזמן לקנות סטוקים של גבינות D: |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#40 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|