|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#10 |
חבר פעיל
|
![]() דלי חלבון של כ-300 שקל יספיק לך ל 70-80 מנות של 22-24 גרם חלבון למנה.
יוצא לך בערך 4 שקל למנה של 22-24 גרם חלבון (תלוי באבקה). מה יש לנסות? אם אתה מדבר על הפן הכלכלי, תעמיד את המחיר מול מחיר של אבקת חלבון, החלבון יוצא לך יותר משתלם. |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|