|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#7 |
חבר פעיל
|
![]() חזה עוף אני אוכל 3 פרוסות ענקיות בצהריים כבר.
ושוב לא משתלם במחיר. גבינה צהובה צריך לאכול די הרבה בשביל 28 גרם חלבון ושוב לא משתלם. מעדן-אם אני קונה יופלה שזה 9 גרם חלבון אני צריך לקנות איזה 3 וזה יותר מ10 שקל.. האמת שפעם הייתי מכין שייק של ש"ש אבל לא יודע,לא נראה לי שבאמת יש שם את כל החלבון והערכים xdd עוד? |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|