|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר מתחיל
|
![]() מממ אני קונה שיבולת שועל מלאה באריזה של דגני בוקר (מצופה בדבש). עולה 10 שקל ל400 גרם אבל איכותי יותר משיבולת שועל קווקר שזאת שיבולת שועל בצורה מעובדת וזה נראה יותר כמו איזה נסורת למאכל.
|
![]() |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|