|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#11 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
גם אני הייתי כעוס כי הייתי משוכנע שהנה יש לי על הצלחת 30גרם + מה שהייתה אשליה.. אבל אתה צודק לגבי המחיר. דרך אגב מי שקונה טונה של שופרסל (27.6 גר' חלבון) אז המחיר שלה עלה בשקל וחצי לרבעייה בחודש מ13.5 ל15. חבל שאין רביעיות של ויליגר, זה 28 גר' חלבון ואחלה טעם. |
|
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|