|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#17 |
חבר פעיל
|
![]() אני קונה שישיית מי "נביעות" של ליטר וחצי ב-12 שקל
אני קונה על פעם ב-120 שקל 60 בקבוקים זה נוח לי אני שותה בקבוק ביום שאני מחוץ לבית שאני מגיע הביתה אני שותה מהפילטר של המקרר (שזה מים אחרי סינון כמו תמי 4) וגם עם המים האילו מכין את השייק (שזה חצי ליטר מים) וגם החלבון בבוקר עם 400 מ"ל מים. בהתחלה יצא לי 2 בקבוקים ביום ואז זה התחיל להיות עסק די יקר לכן שילבתי בין המקרר לנביעות. זה עולה כסף.. אבל זה טעים ובריא יותר. מי שחושב שזה כמו מים מהברז טועה. |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|