|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() זה יוצא יותר זול מאוכל
4 ש"ח למנת חלבון בניגוד ל 6 ש"ח +- טונה,קוטג' תשכנע את ההורים אם יכולים לעזור אם לא תקנה לבד |
![]() |
![]() |