כמו שמוטי אמר כל מה שאתה אוכל היום זה אוכל מהונדס שמייצרים במפעלים וזה לא בדיוק טבעי
הטענה שלך שאבקות חלבון הן יקרות היא שגויה ידידי הכסיל חבילת טונה אומנם עולה פחות מאבקת חלבון אבל אם תעשה את ההשוואה בין כמות החלבון שיש באבקת חלבון ובדלי יש בד"כ 2.3-3 קילו של אבקה יוצא שאבקות חלבון יותר משתלמות מבחינה כספית