ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-05-07, 10:33   #1
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל חוף הצמח - סיכום!

טוב קיצר אין מילים, פשוט אין מילים! היה אדיר ברמות שלא יאמנו! כל אמן עלה ודפק שואו של החיים. מי שלא בא כ"כ הפסיד שאני אפילו לא יכול לתאר עד כמה!
חזרתי עכשיו [10 בבוקר] ואני כנראה לא אלך לישון כי אני לא עייף מרוב אדרנלין.
אז ככה, סיכום ההופעות:
בהתחלה הופיע עומר ברנע שהביא סט דווקא מצויין! חשבתי שהוא יהיה חלש אבל הוא הפתיע ממש לטובה.
אח"כ עלה חואן ורדן שבא הישר מאיביזה והראה מה באמת עושים שם! בואנה הבנאדם מסטול מהתחת שם סט ומתחיל להשתגע על הבמה, משהו חולה!
אח"כ בא גיא סלמה שתכלאס הביא את הסט הכי טוב של הערב! פשוט כל שיר שהוא הביא היה מפוצץ לא להאמין!!! לדעתי הוא הביא את השואו של הערב.
אחריו עלה ססטו סנטו שוואלה אין מילים גם להם היה סט מטורף, באמת צוות נהדר, יוצרים גאונים!
לקראת הסוף עלה וויד, וואלה את הבנאדם אי אפשר לתאר במילים צריך רק לראות אותו על הבמה. למרות שהוא הביא רק 3 שירים הוא הביא שירים שוואלה 15 דקות לא נשכחות! [שם הלו מוטו ועוד 2 שירים מהדיסק החדש].
לבסוף סגר את הערב שוב פעם חואן ורדן שהוכיח שלמרות שאתה בן 40+ אתה יכול עדיין לעשות סמים ומוסיקה כמו גדול!

בקשר לשאר ההופעות של הקקמייקות [דני דין וכל אלה], לא הייתי בכלל בהופעות שלהם נחתי בצד לשמור כוחות.
היו גם פה ושם דיג'יים שהופיעו בין לבין שגם היו לא רעים בכלל.

קיצר שווה כל שקל!!! באמת אין לי מילים כמה שנהנתי ומי שלא בא כי הוא פחד מערסים [חחחחחחחחחח אני חייב לצחוק פה כי היו גג 3 וגם הם היו כ"כ לא מורגשים] פשוט הפסיד!!!

קיצר ביוני יש את ההופעה של אינפקטד מאשרום בחיפה, אסור אבל אסור!!! לפספס אותה.

רק להוסיף שרג'ה-ראם ויהל דפקו ברז וראסמי התבאסתי רצח! חיכיתי כ"כ לרג'ה-ראם וממש חבל שהוא הבריז אבל בקטנה..

אדיר#!@#
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט