|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#12 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
![]() הבעיה שזה גם לא כ"כ זול. קילו אפונה מיובשת (הגרף התחתון בתמונה) עולה 5 וחצי שקל, קילו קינואה מיובשת עולה איזה 17 ש"ח. |
|
![]() |
![]() |