|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#8 |
חבר פעיל
|
![]() תשמע אני מסכים שאם אתה קונה בארץ אז זה עולה הון וזה לא משתלם במיוחד(וזה בלשון המעטה)...
אם אתה מביא את הדברים האלה מארה"ב וזה יוצא לך 3 שקל למנה זה שווה במיוחד... תחשוב שזה עולה כמו קרטיב לימון... נראה לי שאני מעדיף מנה של פורמולה על קרטיב..
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|