|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר מתחיל
|
![]() ראיתי בחנויות בקופסאות (לא זוכר שם מותג, אבל משהו מוכר)
500 גרם - 19-25 שקל (זה טווח המחירים שאני זוכר). שאלתי היא: הרי 500 גרם יגמר מהר, נכון? ממש מהר. מאיפה אפשר לקנות כמות, ככה שיצא גם כדאי כלכלית? כי כמו שאתם בטח יודעים יותר טוב ממני, התזונה כל הרכישה והכל (קוטג', גבינה, שיבולת שועל, שייקים, כל מה שנכנס ועוד ועוד ועוד החזה עוף היקר והבשר והדגים והכל הכל) זה יוצא המון כסף. אם אפשר שתעזרו איפה הכי מומלץ לקנות שיבולת שועל בכמות - אודה לכם. מאיפה אתם רוכשים? תודה |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() לא יודע על מה אתה מדבר !!!
חצי קילו לא של קואקר עולה 10 שקל מספיק ל4 יום ככה 5..
__________________
תזונה נכונה +ביצוע תרגילים נכון =הצלחה !!! |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() תיראה אני גר באשקלון, וחוץ מהרשתול הגדולות יש לנו גם את השוק הפתוח עם כל מיני בסטות של פירות, יקרות,באביזרים לבית וכו וש גם את אלה של התבלינים, שם אני קונה שיבולת שועל קילו ב 7 שקלים!!
ויש את שני הסוגים, הראשון זה השיבולת שועל המהירה (מה שאנחנו מכנים-קאווקר) ויש גם שיבולת שועל שלמה שהיא בעצם נחשבת לפחמימה מורכבת יותר ומתפרקת לאט יותר.
__________________
Go Squat Yourself!!! |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
|
![]() לא יודע איפה אתה קונה אבל אני קונה קילו ב5 שקל ותשתדל לקנות שיבולת שועל עבה ואמיתית לא המוכנה מהר שזה רסיסים של שיבולת שועל
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
חבר מתחיל
|
![]() זה נחמד שאתם קונים ב - 7/6/5 שקל.
אבל אם כבר הגבתם, למה לא לכתוב מאיפה? איזה חברה/סוג? הרי למה שאלתי? שאלתי בשביל לקבל המלצות לחברות / מקומות שזה יצא יותר זול בהם. תודה בכל זאת. ונקווה שהתגובות הבאות יעזרו, ולא "אני לא יודע מאיפה אתה קונה, אני קונה בהרבה יותר זול ב 2 שקל אצלי לקילו!". |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jan 2012
הודעות: 115
גיל:: 22
עוסק ב:: ג'יימס ריצ'רדסון
חדר כושר: Holmes Place
|
![]() אני אישית קונה קילו שיבולת שועל עבה ב7ש"ח,
לפי משקל לא מהקופסאות של הקוואקר, מוכרים את זה בחנויות בריאות כמו "טבע מרקט", או בחנויות תבלינים,שוק וכו' |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
חבר פעיל
|
![]() אל תקנה את הזבל הזה מהחנויות, כל הקוואקר בטעמים - יקר וממש לא בריא.
לך לחנויות טבע ותקנה שיבולת שועל בקילו, זה יוצא הרבה יותר זול והרבה יותר בריא (אבל הרבה פחות טעים, זה בטוח). |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
לגבי טעם-תלוי איך מכינים את זה.
__________________
Go Squat Yourself!!! |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
חבר פעיל
|
![]() תעשה סיבוב בשוק לוינסקי בת"א
אתה יכול למצוא גם ב 3-4 ש"ח לקילו לא חברה מסויימת אלא לפי מישקל |
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
חבר מתחיל
תאריך הצטרפות: Jan 2013
הודעות: 24
כללי:: סטודנט ''בשיאים'' אוניברסיטת ת''א
גיל:: 23
|
![]() לא הבנתי עדיין למה אתה קונה בקופסא זה סתם יקר זה רק שומר על הטריות לא יותר מזה
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
חבר מתחיל
תאריך הצטרפות: Jan 2013
הודעות: 24
כללי:: סטודנט ''בשיאים'' אוניברסיטת ת''א
גיל:: 23
|
![]() עדיף לך לקנות בשקית לפי משקל בשוק כמו שהחבר'ה אומרים וזה יותר חסכוני או בסופר שקיות של חצי קילו הכי זול שראיתי זה 7 שקל
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
חבר פעיל
|
![]() אני קונה בשופרסל דיל אני משאר שיש בכל שופרסל לא משנה המיקום
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
אשכול | מפרסם האשכול | פורום | תגובות | הודעה אחרונה |
שאלה| שיבולת שועל | asulind | תזונה ותוספים | 12 | 21-11-08 18:20 |
שאלה | שיבולת שועל | Roei | תזונה ותוספים | 4 | 07-10-07 14:48 |
[שאלה]שיבולת שועל-קוואקר | hharel | תזונה ותוספים | 2 | 05-10-07 09:05 |
שאלה | שיבולת שועל | RetioN | תזונה ותוספים | 20 | 03-10-07 20:22 |
שאלה על שיבולת שועל | Devilx | תזונה ותוספים | 2 | 30-09-07 23:58 |