ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-02-09, 22:59   #1
AcidBurns
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2009
הודעות: 11
ברירת מחדל כמות הכסף שאתם מוציאים בחודש על תזונה.

מעניין אותי לעשות משאל קטן ולדעת מה כמות הכסף שאתם מוציעים בממוצע בחודש על מזון ותוספי מזון.
אני מעריך את ההוצאה שלי בכ-1000 ש"ח.
AcidBurns מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-09, 23:33   #2
senate
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלsenate
 
תאריך הצטרפות: Jul 2008
הודעות: 2,243
כללי:: אני לא סנטה
ברירת מחדל

כיום במאסה 0 שח, אני אוכל הרבה אוכל ולא צריך תוספים

מחכים לי 2 דלאים של חלבון צמפיון שאמורים להספיק לי ל 3 חודשי חיטוב ועלו לי 80$
אז חודש חיטוב יעלה לי 100 שח
__________________
C:\DSC_000087KG
senate מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 07:41   #3
Eyeseen
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2008
הודעות: 621
כללי:: דור
חדר כושר: Gym Club
שלח הודעה דרך MSN אל Eyeseen Send a message via Skype™ to Eyeseen
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי senate צפה בהודעה
כיום במאסה 0 שח, אני אוכל הרבה אוכל ולא צריך תוספים

מחכים לי 2 דלאים של חלבון צמפיון שאמורים להספיק לי ל 3 חודשי חיטוב ועלו לי 80$
אז חודש חיטוב יעלה לי 100 שח
הוא התכוון גם לאוכל..
Eyeseen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 11:23   #4
roybns
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jan 2008
הודעות: 284
גיל:: 25
ברירת מחדל

Lol כן מזון נראה שזה אוכל
roybns מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 12:18   #5
Locke
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 608
ברירת מחדל

פעם בחודש וחצי-חודשיים איזה 250-300 שקל על אבקת חלבון.
פעם ב3 חודשים 100-120 על מולטי ויטמין.
פעם בחצי שנה 200 ש"ח על קריאטין.
וכמובן אוכל.

לפעמים אני משתמש בעוד תוספים, כמו פורמולת של nano vapor ודברים דומים, אבל זה לא קבוע, והאמת החלטתי לרדת מזה, זה יותר כמו פינוק מאשר מוצר שהוא חובה, הגעתי למסקנה שזה לא ממש משתלם.
Locke מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 13:02   #6
bodybuilding4everr
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Sep 2008
הודעות: 700
כללי:: אני חתיך
גיל:: 16
חדר כושר: קאנטרי קלאב לזקנים בלבד!
ברירת מחדל

בדיוק כמוני^
__________________

bodybuilding4everr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 13:39   #7
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
תאריך הצטרפות: May 2007
הודעות: 1,417
כללי:: ג'וני
ברירת מחדל

כל חודש וחצי חלבון ולפעמים איזה תוסף אחר אבל זה בערך 300~350 שקל לחודש ואולי קצת יותר
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 13:45   #8
DanielP
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלDanielP
 
תאריך הצטרפות: Sep 2008
הודעות: 1,440
גיל:: 6
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bar's צפה בהודעה
כל חודש וחצי חלבון ולפעמים איזה תוסף אחר אבל זה בערך 300~350 שקל לחודש ואולי קצת יותר
חחח....
מצחיקים אתם ,שמתי לב שאתם לא מחשיבים בכלל תאוכל ,אתם יודעים למה?
כי אתם חיים על חשבון ההורים וזה לא הכי מעניין אותכם בגלל זה אתם לא מסתכלים על כמות הכסף שמוציאים על אוכל..
__________________

DanielP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 14:41   #9
adimenia
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jan 2008
הודעות: 743
ברירת מחדל

בסביבות 1500 ש"ח כולל תוספים
adimenia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 14:43   #10
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
תאריך הצטרפות: May 2007
הודעות: 1,417
כללי:: ג'וני
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielp צפה בהודעה
חחח....
מצחיקים אתם ,שמתי לב שאתם לא מחשיבים בכלל תאוכל ,אתם יודעים למה?
כי אתם חיים על חשבון ההורים וזה לא הכי מעניין אותכם בגלל זה אתם לא מסתכלים על כמות הכסף שמוציאים על אוכל..
וואלה אתה צודק... אם לא אכפת לי על הכמות שאני מוציא על אוכל? אכפת לי ועוד בטח.
אם לא הייתי לומד מן הסתם הייתי עובד מפרנס את עצמי וקונה גם אוכל לעצמי... בינתיים להורים אין בעיה עם זה
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 14:45   #11
DanielP
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלDanielP
 
תאריך הצטרפות: Sep 2008
הודעות: 1,440
גיל:: 6
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bar's צפה בהודעה
וואלה אתה צודק... אם לא אכפת לי על הכמות שאני מוציא על אוכל? אכפת לי ועוד בטח.
אם לא הייתי לומד מן הסתם הייתי עובד מפרנס את עצמי וקונה גם אוכל לעצמי... בינתיים להורים אין בעיה עם זה
הרווחתה אחי.90% מההורים שאני מכיר שהילדים שלהם מתאמנים(מתחרים לא בהכרח)לא אוהבים את הרעיון הזה.(יקר,לפעמים מעצבן אותם ויש עוד 1001 סיבות)
__________________

DanielP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 14:55   #12
ofekML
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2008
הודעות: 118
גיל:: 21
חדר כושר: Home sweet home
ברירת מחדל

כן אחי אני מחזיק דירה כבר כמה שנים ואוכל זה תמיד הייתה ההוצאה הכי גדולה עכשיו שהתחלתי להתאמן בכללללל זה הוצאה מטורפת.. יוצא לי משהו כמו 1500 על אוכל בסיסי בלי תוספים בלי שתייה ובלי להחשיב שלפעמים אני מתפנק קונה סטייק למשל או שניצלים מוכנים שאין לי כוח להכין במחבת
תוספים אני רק לפני שלושה ימים קניתי גיינר פעם ראשונה 350 ש"ח צריך להספיק לאיזה חודש וחצי ככה...
ofekML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 15:17   #13
DanielP
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלDanielP
 
תאריך הצטרפות: Sep 2008
הודעות: 1,440
גיל:: 6
ברירת מחדל

וגם ככה אין פירגון לספורט הזה בארץ כסף אין בו,בחו'ל יותר זול וגם יש פרסים כספים והרבה אבל הרבה יותר פירגון מאשר בארץ.
__________________

DanielP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 17:36   #14
BlueNinja
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלBlueNinja
 
תאריך הצטרפות: Aug 2007
הודעות: 1,467
חדר כושר: Life&Fitness
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielp צפה בהודעה
הרווחתה אחי.90% מההורים שאני מכיר שהילדים שלהם מתאמנים(מתחרים לא בהכרח)לא אוהבים את הרעיון הזה.(יקר,לפעמים מעצבן אותם ויש עוד 1001 סיבות)
אצל מרוקאים לא תפגוש את הבעיה הזאת , ואממ אני פעם בחודש-חודש וחצי קונה אבקת חלבון אז זה 300-330ש"ח גג.
__________________



No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 17:40   #15
senate
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלsenate
 
תאריך הצטרפות: Jul 2008
הודעות: 2,243
כללי:: אני לא סנטה
ברירת מחדל

נו אז מה אם יש אנשים שגרים בבית והאוכל הוא מההורים ?

אז מה ???

אני גר בבית של ההורים ושופך על כלכלת הבית איזה 2500 שח בחודש
__________________
C:\DSC_000087KG
senate מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 17:53   #16
YossI822
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלYossI822
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 1,273
גיל:: 17
שלח הודעה דרך ICQ אל YossI822
ברירת מחדל

ההורים משלמים.
אני בלימודים מה אני יעשה ,ההורים אומרים "תלמד טוב אנחנו נשלם".
YossI822 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 23:32   #17
AcidBurns
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2009
הודעות: 11
ברירת מחדל

אפשר עוד השוואות? ואנא, זה לא משנה אם אתם או ההורים משלמים, הרעיון או לקבל אינדקציה כללית של הוצאה על אוכל פר בן אדם. לא חשוב מי מוציא מבני הבית השאלה היא כמה.
AcidBurns מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-02-09, 00:22   #18
Philip1123
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלPhilip1123
 
תאריך הצטרפות: Sep 2007
הודעות: 760
גיל:: 29.5
שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123
ברירת מחדל

אוכל, כולל תוספים, כ-2000 ש"ח (בחיטוב זה אפילו יותר).

וכן זה מאוד משנה אם ההורים משלמים או לא, תעברו לגור לבד ואז תראו מה זה...
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-02-09, 00:36   #19
paruz
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלparuz
 
תאריך הצטרפות: Aug 2006
הודעות: 92
גיל:: 19
עוסק ב:: מדריך כושר קרבי
חדר כושר: Drive
ברירת מחדל

יותר מידי... כל החזה עוף , טונה, פסטרמה כו'...
לשמור על תזונה נכונה זה לא קל במיוחד בחיטוב... אתה נהיה "קל" יותר אבל בכיס נהיה "כבד" יותר .
__________________
"קשה באימונים , קל בים "
paruz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-02-09, 10:34   #20
Locke
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 608
ברירת מחדל

חחח אם אוכל אז יוצא מלא, בסביבות ה1500-2000.
ואני משלם כמעט הכל בעצמי, אמא קונה רק את החזה עוף וגם זה לא קבוע.
Locke מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה


חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:33.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים